Estonsko – Litva 2:7 (kon.) | Rumunsko – Ukrajina 1:6 (kon.) | Chorvatsko – Velká Británie 1:4 (kon.)
Rumunsko
1:6 (1:2, 0:1, 0:3)
Ukrajina
Neděle 17.04.2016, 16:30 • Dom Sportova, Záhřeb, Chorvatsko • Mistrovství světa - I. B Divize • 1. kolo

48:07
    Ukrajina právě vstřelila branku!
    Rumunům už ve třetí třetině dochází síly, Ukrajinci udeřili dokonce při vlastním oslabení! Po přihrávce od Artěma Bondarěva se prosazuje ARTĚM GNIDĚNKO! Asistence: Artěm Bondarěv.

46:19
    Přesilová hra pro Rumunsko, za držení hole míří na trestnou lavici ukrajinský obránce Vitalij Andrejkiv.

44:03
    Další branka za zády Gellerta Ruczuje a konečně se prosazuje elitní útok Ukrajiny! Po přihrávce od Sergije Babynce se trefuje VIKTOR ZACHAROV! Asistence: Sergij Babynec.

42:24
    Ukrajinci na startu třetí třetiny přidávají čtvrtou branku! Kombinaci třetí formace po ose Oleg Šafarenko – Andrij Michnov úspěšně zakončuje OLEXANDER POBJEDONOSCEV! Asistence: Andrij Michnov a Oleg Šafarenko.

38:39
    V závěru druhé části hry si Ukrajina ještě zahraje přesilovou hru, za držení protihráče je vyloučen rumunský obránce Hugo Gecse.

27:54
    Ukrajinci si berou zpátky vedení o dvě branky, prosazuje se opět čtvrtý útok! Jevgen Tymčenko přihrával a VLADYSLAV GAVRYK podruhé v zápase skóruje! Asistence: Jevgen Tymčenko.

23:20
    Přesilová hra tentokrát pro Ukrajinu. Na trestnou lavici za podražení míří Istvan Nagy.

20:00
    S koncem první třetiny přichází ještě jedno vyloučení na ukrajinské straně, za držení hole je vyloučen Volodymyr Aleksjuk.

18:29
    Přesilovka 5 na 3 ale zase rychle končí, za hákování je vyloučen rumunský obránce Szabolcs Papp.

18:14
    Velká šance pro Rumuny na vyrovnání! Denys Petruchno totiž vystřelil puk z vlastního pásma mimo hrací plochu a je vyloučen za zdržování hry. Rumunsko má tak k dispozici minutu a 36 vteřin dlouhou dvojnásobnou přesilovku!

17:50
    Další přesilová hra pro Rumuny, za faul loktem je vyloučen Kyrylo Žovnir.

16:18
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    Rumunům se v závěru přesilové hry podařilo skórovat! Po kombinaci elitního útoku se trefuje ROBERT PETER a snižuje tak na rozdíl jedné branky! Asistence: Szabolcs Papp a Ede Mihaly.

14:47
    Rumuni si zahrají druhou přesilovou hru, za podražení míří na trestnou lavici ukrajinský obránce Denys Petruchno.

11:28
    Ukrajinci se ubránili ve čtyřech a krátce na to přidávají druhou branku dnešního zápasu! Po Černyšenkově přihrávce se trefil útočník čtvrté formace VLADYSLAV GAVRYK! Asistence: Dmytro Černyšenko.

08:46
    Přesilovou hru si zahrají také Rumuni, za držení protihráče je vyloučen ukrajinský obránce Volodymyr Aleksjuk.

05:10
    Ukrajinci sice nedokázali využít přesilovou hru, krátce poté ale otevírají skóre dnešního zápasu. Po přihrávce od Artěma Gniděnka se prosazuje JURIJ PETRANGOVSKIJ! Asistence: Artěm Gniděnko.

02:26
    Uvidíme první přesilovou hru v dnešním zápase, na trestnou lavici za hákování míří rumunský obránce Botond Flinta.

Omlouváme se za technické problémy, do vyřešení budeme podávat jen změny stavu.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 17. Peter (Papp, Mihaly) – 6. Petrangovskij (Gniděnko), 12. Gavryk (Černyšenko), 28. Gavryk (Tymčenko), 43. Pobjedonoscev (Michnov, Šafarenko), 45. Zacharov (Babynec), 49. Gniděnko (Bondarěv)

Rumunsko: Ruczuj (Onodi) – Papp, Sallo, Flinta, Nagy (A), Tapu, Balazs, Gecse, Orban – Peter, Mihaly, Horvath (A) – Fodor, Molnar, Lorincz – Biro, Timaru (C), Zsok – Csergo, Rokaly, Sandor. Trenér: Istvan Gereb.
    Ukrajina: Zacharčenko (Ševčuk) – Tolstuško, Petruchno, Isajenko, Romaněnko (A), Andrejkiv, Pobjedonoscev, Žovnir, Aleksjuk – Zacharov (C), Babynec, Blagy – Kiča, Petrangovskij, Gniděnko – Šafarenko, Michnov, Bondarěv (A) – Tymčenko, Gavryk, Černyšenko. Trenér: Olexander Savickij.

Rozhodčí: Nikolic (AUT) – Grozaj (CRO), Ičikawa (JPN)