Štěchovice – Převýšov 3:3 (4:5 po pen.) | Čáslav – Táborsko akademie 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Tachov 2:0 (kon.)
Benešov – Králův Dvůr 3:1 (kon.) | Zápy – Vltavín 2:1 (kon.)
po penal. (4:5)
TJ Štěchovice
3:3 (3:1)
SK Převýšov
Neděle 24.04.2016, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388 • Česká fotbalová liga • 26. kolo

Pro dnešek je to ze Štěchovic vše, já se s Vámi loučím. (19:02:18)

Dnešní utkání je u svého konce. Velmi zajímavý byl druhý poločas, domácí přišli o vedení a penaltu v poslední minutě neproměnil Urbanec. Hosté ale vyhráli penaltový souboj a mají dva body.

Střílení penalt začíná.

Velmi zajímavé utkání končí remízou, uvidíme penalty!

90+3
    Druhý poločas skončil.
    90+2. Penalta

90+2
    Urbanec odmítl tři body, trefuje tyč!

90+1
    Jakobovský sestřelil Urbance, penalta pro hosty!

90
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Labík, přichází Týfa.

90
    Urbanec jen těsně netrefil bránu!

88
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Hřebeček, přichází Hajdarevič.

88
    Dvojitá střela Tomáš Labíka, domácí situaci ustáli.

87
    Žlutou kartu dostává Busta (FK TJ Štěchovice).

86
    Veselkův centr lapil Sňozík.

84
    Převýšov se žene rovnou i za vyrovnáním, domácí celek ještě ve druhém poločase neměl pořádnou šanci.
    82. Jakub URBANEC - 3:3

82
    Převýšov právě vstřelil branku!

Vyrovnání je na světě! JAKUB URBANEC obstřelil zeď a balon zamířil přímo k tyči – 3:3!

82
    Po faulu Maršálka další standardka pro Převýšov.

81
    Rohový kop těsně ubráněn domácími hráči, Převýšov se žene za vyrovnáním.

80
    Urbanec pronikal do vápna, kde mu Busta ukopl balon na poslední chvíli.

78
    Vobejda rozehrál velmi tvrdou malou domů, málem si vstřelil vlastní gól.

77
    Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

76
    Standardka pro hosty, Ti ji ovšem trestuhodně nevyužili pro lepší zakončení.

75
    Pavlíkův centr lapil Stejskal bez problémů před Batkou.

75
    Po delší době u balonu gólman Stejskal.

74
    Převýšov zužitkoval herní převahu, domácí celek musí jednoznačně přidat.
    72. Jakub URBANEC - 3:2

72

Pohledná branka a především snížení pro hosty, JAKUB URBANEC zamířil přímo do šibenice – 3:2!

72
    Jan Labík dostal gólovou nabídku, ale z dobré pozice netrefil bránu.

68
    Urbancovu přihrávku nestihl P. Novák vystřelit směrem na bránu.

66
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Sedáček, přichází Novák Pavel.

65
    Sedláček nebezpečně prošel přes Bustu, ale pouze vybojoval rohový kop.

65
    Náledný rohový kop bez využití.

64
    Tvrdá tečovaná rána Urbance zamířila do boční sítě!

63
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Borkovec, přichází Kraus.

63
    Žlutou kartu dostává Sedláček (SK Převýšov).

61
    Dalekonosná střela Vobejdy, který opět vůbec netrefuje bránu.

60
    Pavlík upadl při souboji ve vápně, ale o faul se zřejmě nejednalo.

58
    Převýšov je stále velmi aktivní, ale do žádných šancí se vůbec nedostává.

58
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Javůrek, přichází Labík Jan.

54
    Busta v souboji s Bastinem uspěl a dokonce se bude odkopávat od brány.

53
    K Vernerovi se balon odrazil s pomocí rozhodčího, z dálky neuspěl.

51
    Špatný centr domácího Hřebečka, ten balon spíše zakopl.

50
    Pavlík se pokoušel proniknout přes dva protihráče, jeho záměr mu nevyšel.

49
    Zkušený Sedláček vystřelil tvrdou střelu, která ale neletěla směrem mezi tři tyče.

48
    Busta vyskočil vysoko a sebral balon Labíkovi.

46
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Jarkovský, přichází Černý.

46

První poločas je minulostí a ve vedení jsou zaslouženě domácí Štěchovice. Převýšov doplácí na chaos v obraně. Druhý poločas odstartuje v cca 18:01.

45

45
    Javůrek střílel téměř z půlky a neměl moc šancí ke vstřelení gólu.

42
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Doležal, přichází Veselka.

42
    Odpovědět mohl Sedláček, jehož ránu opět chytl Sňozík.
    40. Tomáš PAVLÍK - 3:1

40
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Doležal zaváhal při zpracování balonu a rozehrál do nohou domácímu TOMÁŠI PAVLÍKOVI, který nejprve trefil tyč a poté svůj druhý gól v zápase – 3:1!

39
    Tomáš Labík chytře zakončil akci svého týmu, ale jeho střela neměl potřebné parametry pro čtvrtý gól zápasu.

37
    Ukrytá střela Vobejdy si našla cestu jen do rukavic Sňozíka.

36
    Žlutou kartu dostává Novák Filip (FK TJ Štěchovice).

34
    Vernerův rohový kop žádný spoluhráč po prodloužení Košaty nezakončil.

33
    Souboj dvou pětek pro Bederku, který zastavil unikajícího Košatu.

32
    Borkovce zastavil ofsajd.

31
    Hřebeček zbrkle rozehrával centrem do území nikoho, tam si došel Stejskal bez problémů pro osamělý balon.
    29. Jakub KOŠATA - 2:1

29

Velmi dobře rozehranou standardku domácí celek využil! Balon si to namířil přímo na JAKUBA KOŠATU, který vrátil vedení na domácí stranu – 2:1!

28
    Žlutou kartu dostává Jarkovský (SK Převýšov).

28
    Jakobovského centr zvládl Jarkovský odvrátit. Následný protiútok soupeře bez úspěchu.

26
    Poté Špidlen chyběl na druhé straně a Batka nebezpečně prověřil Stejskala.

26
    Špidlen velmi dobře přečetl hru a zamířil do vápna, tam ho čistě obral skluzem Jakobovský.
    24. Tomáš BASTIN - 1:1

24

Máme vyrovnáno! Po autovém vhazování zamířil balon do vápna a tam si jako důrazný střelec připsal trefu TOMÁŠ BASTIN – 1:1!

22
    Javůrek lituje neproměněné šance zbytečně, jeho pokus totiž byl z ofsajdového postavení.

22
    Vobejda se nyní vyznamenal proti Vernerovi, jako poslední obránce přečetl úmysl domácího záložníka.

21
    Borkovec si dělal prostor proti pravidlům, celkem zbytečně totiž srazil soupeře.

20
    Hřebeček dobře presoval Bederku, který měl více štěstí a k balonu se stihl vrátit jako první.

20
    Nebýt faulu na Jakobovského, mohli jít hosté do přečíslení.

18
    Javůrek si seběhl na dobrou uličku, ale Sňozík měl blíže k balonu.

18
    Špidlen si počíhal na přihrávku, ale jeho následná střela Sňozíka nijak nevystrašila.

17
    Verner se pohledně uvolnil přes dva hráče soupeře, poté ovšem narazil na Bederku, který byl úspěšný.

15
    Doležal tlačil na soupeře a útočný faulem ukončil působení Převýšova ve vápně domácích.

15
    Souhru Vernera a Hřebečka ukončil odpískaný ofsajd druhého jmenovaného.

13
    Javůrek střílel z dálky a bránu vůbec netrefil.

12
    Urbanec se prosmýkl přes protihráče a vystřelil na Sňozíka, který na dva pokusy zkrotil divoký balon.
    10. Tomáš PAVLÍK - 1:0

10

Štěchovice rozehrávaly druhý rohový kop, po kterém se balon odrazil na kopačky TOMÁŠE PAVLÍKA a ten z malého vápna střílí první gól zápasu – 1:0!

9
    Verner svým centrem dobře hledal Maršálka, ale jeden z obránců soupeře stihl uklidit balon do zámezí.

8
    Na půli hřiště byl faulován Hřebeček, který sám rozehraje.

8
    Labík velmi nepřesně rozehrával, nicméně ani Košata poté nerozehrál nadějný útok.

7
    Další z nadějných akcí Převýšova opět bez úspěchu.

6
    Hosté získali možnost rozehrávat standardku z výhodné pozice, ale ke střele se Tomáš Labík dostal až posléze a bránu překopl.

3
    Bastin si špatně zpracoval balon a sám se připravil o možnost svého útoku na bránu Sňozíka.

3
    Ten končí bez úspěchu, jeden z hráčů soupeře se totiž provinil útočným faulem.

2
    Po průniku Bastina se bude rozehrávat roh i na druhé straně.

2
    Štechovice rozehrály rohový kop, po kterém nastal zmatek ve vápně soupeře, který se ale zvládl ubránit.

1

Vítám Vás u online přenosu ze zápasu domácích Štěchovic, které dnes hostí Převýšov. Zápas začne v 17:00.

Štěchovice mají dnes velkou šanci na odčinění dvou proher z Mostu a Chrudimi. Situace v tabulce se začíná pomalu vyjasňovat a pro domácí tým bude metou 10. místo, které Štěchovice obsadili v obou minulých sezonách. Nastoupit by dnes měl i stoper Maršálek, který dostal ve středu červenou kartu.

Převýšov zažívá velmi špatné jaro. Poslední zápasy prakticky pouze prohrává a v tabulce postupně klesá dolu. Na záchranu sice mají hosté velký náskok, ale taková šňůra musí být velmi náročná na psychiku všech hráčů.

Michal Kunc

Branky: 10. Pavlík, 29. Košata, 40. Pavlík – 24. Bastin, 72. Urbanec, 82. Urbanec

Karty:   36. Filip (STE), 87. Busta (STE) – 28. Jarkovský (PRV), 63. Sedláček (PRV)   90+1. Jakobovský (STE)

Neproměněná penalta: 90+2. Urbanec (PRV), mimo