Žižkov – Benešov 5:1 (kon.) | Převýšov – Králův Dvůr 2:1 (kon.) | Most – Vltavín 1:5 (kon.)
Kolín – Tachov 1:2 (kon.) | Jirny – Zápy 2:0 (kon.) | Štěchovice – Benátky n/J 0:2 (kon.)
SK Sparta Kolín
1:2 (1:0)
FK Tachov
Neděle 12.06.2016, 17:00 • Brankovická, Kolín • Česká fotbalová liga • 33. kolo

Z mé strany je to pro dnešní den vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek neděle! (19:11:37)

Je dobojováno! Tachov dokázal otočit nepříznivě se vyvíjející utkání v Kolíně a zvítězil 2:1! Skóre dnešního utkání otevřel pět minut před přestávkou Veselý! Deset minut po pauze ale vyrovnal Hradecký a v 66. minutě rozhodl o vítězství Tachova střídající Šácha! Hosté si poté náskok pohlídali a prodloužili svou sérii výher!

90+2

90
    Tachov drží míč na polovině hřiště. Bude se hrát zhruba tři minuty navíc.

88
    Kolín zakončil až nyní! Ani tato střela však nezamířila mezi tři tyče. Houdek s rozehrávkou rozhodně nebude pospíchat.

87
    Kolín se dral kupředu podél pravé postranní čáry. Domácí se dokonce dostali k odcentrování, avšak obrana Tachova zafungovala na výbornou.

85
    Ofsajd, ale tentokrát na straně Tachova! Domácí budou rozehrávat míč, Kolínu se rychle krátí čas.

84
    Tachov vystihl rozehrávku domácího celku za polovinou hřiště. Hosté vyrazili vpřed a vybojovali alespoň autové vhazování.

83
    Kolín má míč na kopačkách, ale domácí kombinují jen těsně za polovinou hřiště. Tachov si zatím hlídá vedení s přehledem.

81
    Obránci Tachova nepustili domácí fotbalisty do pokutového území a ještě vybojovali autové vhazování. Hosté nasbírají vteřinky.

80
    Do konce utkání zbývá deset minut hry. Kolín se dral vpřed, avšak hosté znovu skvěle sehráli ofsajdovou past. Tachov bude rozehrávat.

78
    Domácí se tlačí do útoku, ale obrana Tachova se skvěle pohybuje a nenechává domácím záložníkům prostor na přihrávky.

76
    Do pokutového území Tachova směřoval nadýchaný centr, na který si naskočil jeden z domácích hráčů, ale v šanci jej zastavil ofsajd.

74
    Po delší době se k pokutovému území Tachova přiblížili domácí fotbalisté. Hráči Kolína se ale provinili nedovoleným zákrokem.

73
    Domácí se sice snaží vyrovnat, ale Tachov je směrem dopředu hodně silný. Vízek musel vytáhnout dobrý zákrok proti dělovce zpoza šestnáctky.

71
    Tachov rozehrával přímý kop z nadějné pozice. Domácí obrana však centrovaný míč odhlavičkovala ven z pokutového území.

70
    Hosté přispěchali s dalším nebezpečným výpadem po levé straně. Centrovaný míč prolétl pokutovým územím, aniž by jej někdo tečoval.

68
    Tachov je po obratu v utkání jasně lepším týmem. Hosté kombinují s míčem na kopačkách a fotbalistům Kolína jej takřka nepůjčují.

66
    Tachov právě vstřelil branku!
    A pozor! Otočka je na světě! Tachov zahrával rohový kop. Na centrovaný míč si naskočil střídající PETR ŠÁCHA, jež otáčí stav ve prospěch Tachova!