Hr. Králové – Liberec 4:3 (kon.) | Liberec – Podbrezová 2:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Dukla Praha – Varnsdorf 7:0 (kon.) | Opava – ČAFH 2:2 (kon.) | Plzeň – Vlašim 5:3 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:1 (kon.) | Příbram – Ústí n. L. 3:4 (kon.) | Znojmo – Slovácko 1:4 (kon.)
Zlaté Moravce – Pohronie 3:2 (kon.) | Ružomberok – Ostrava 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Trenčín 2:1 (kon.)
Ried – Žilina 2:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (0:0)
FK Pardubice
Středa 29.06.2016, 17:00Přípravný zápas

S tímto tvrzením se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (18:45:02)

Je to skutečně tak. V předposlední minutě přišly Pardubice o výhru. Zápas nabídl dvě branky na každé straně. Přátelské utkání, ve kterém byla favoritem Jihlava, končí remízou 1:1.

90+1

90
    Doslova za minutu dvanáct skórují také Jihlavští. V poslední minutě se dočkali domácí fotbalisté vytoužené branky díky gólu DAVISE IKAUENIESKE a srovnávají tak na 1:1. Vypadá to, že zápas skončí remízou.

87
    Jihlavští si pomohli v útočné fázi pouze za cenu nedovolených prostředků. U míče tak budou Pardubice.

85
    Pardubice budou odkopávat od branky. Do konce zápasu zbývá pět monut.

83
    Pardubice se ubránily a navíc budou zahrávat volný přímý kop na své polovině.

81
    Pardubice stále dnes neinkasovaly a navíc drží míč, takže mohou přidat svoji druhou trefu v dnešním mači.

79
    Útok hostů nic nepřinesl. Jihlava se ubránila.

76
    Je to tady! Tak trošku překvapivě se do vedení dostává kurzový outsider z Pardubic. Východočeši vedou 1:0 po brance JOELA KAYAMBY a soupeři nezbývá moc času na odpověď.

76
    Po řadě útoků, jsou u míče hosté.-

73
    Jihlava se nedokázala prosadit. Míč drží hosté.

71
    Pardubice mají k dispozici nebezpečný volný přímý kop. Dočkáme se branky?

69
    Diváci stále neviděli branku, ale co když skóre změní útok Jihlavy?

67
    Pardubice budou vhazovat. Jsou na začátku své akce, která může skončit brankou.

65
    Ani v začínající pětašedesáté minutě platí, že stále zůstává stav bezbrankový. Do útoku se ženou hosté-

61
    Na začátku poslední půl hodiny dnešního přátelského střetnutí platí, že Jihlava a Pardubice zatím nabízí fotbal bez toho nejpodstatnějšího, a sice branek,.

57
    Jihlava bude odkopávat od své svatyně.

57
    Z tohoto útoku byl pouze nepřesný pokus jednoho z hostů.

57
    U míče jsou teď outsideři zápasu.

56
    Brankář Pardubic měl co na práci, ale střelu dokázal zastavit před brankovou čarou.

55
    Ani tato minuta nepřinesla první branku zápasu. Míč mají na kopačkách Jihlavští.

55
    Pardubice ze svého útoku nic nevytěžily, ba dokonce přišly o balon a musí se bránit.

53
    Ani tento útok nekončí úvodní brankou zápasu. Co vymyslí hosté?

53
    Jihlava nedala svému protivníkovi šanci a právě domácí mužstvo bude vhazovat na své polovině.

52
    Běží nám 52. minuta a po sedmi odehraných minutách druhé půle stále na branku čekáme i v době, kdy míč drží Pardubice.

51
    Hosté sice přišli o balon, ale z následného protiútok se nedokázali domácí prosadit, a tak bude následovat odkop od branky Pardubic.

51
    Ani tento útok nepřinesl to, co potřebujeme dnes vidět, a sice gól. Pardubice drží míč na své polovině.

51
    Na začátku jednapdesáté minuty vhazují Pardubice na polovině Jihlavy.

50
    Branky jsme se opět nedočkali. Jihlava nedokázala dostat míč za záda brankáře Pardubic. Na tahu je soupeř.

50
    Jihlava bude pokračovat v útoku.

49
    Jenže tento útok nekončí první brankou zápasu a míč má tak v držení tým Jihlavy.

49
    Útok outsidera zápasu bude pokračovat vhazováním na útočné polovině Východočechů.

49
    Ale nyní musí být opět Jihlava na pozoru. U míče je totiž celek Pardubic.

48
    Mírný favorit zápasu přečkal ofenzivní snažení protivníka a stav zůstává stále bezbrankový.

48
    Jenže o míč přišli, a tak musí pracovat a být v permanenci jejich defenziva.

48
    Jihlavští zatím diktují tempo v úvodních minutách druhé půle.

47
    První půle branku nepřinesla, a tak věříme, že to samé nebude platit o druhém dějství. Snad hráči začnou střílet góly.

47
    Stále Jihlava tlačí soupeře a nepouští ho k míči.

46
    Jako první jsou u míče Jihlavští a určitě by se nebránili první brance zápasu.

46
    Druhé dějství tohoto přátelského mače odstartovalo. Už máme za sebou výkop.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:01.

Ani minutu nenastavil hlavní sudí tohoto zápasu v prvním poločase, ve kterém nepadla jediná branka. Jihlava remizuje 0:0 se svým sokem z Pardubic.

45

45
    Jihlava nedokázala vsítit první branku zápasu. U míče jsou tak hosté.

45
    Začíná poslední minuta prvního dějství a ani po útoku Pardubic nemůžeme nic změnit na faktu, že jsme dnes branku zatím neviděli.

44
    Do konce prvního poločasu zbývají dvě minuty a stále platí, že Jihlava remizuje s Pardubicemi 0:0.

43
    Nebezpečný útok hostů brankou neskončil. Krátce před koncem první půle drží míč domácí celek.

42
    K míči se dostala Jihlava, ale držení balonu si moc dlouho neužila.

42
    Zajímavý útok táhli Východočeši, jenže prosadit se nedokázali.

42
    Hra se přelévá ze strany na stranu. Žádný z týmu nedrží balon delší dobu.

41
    U míče jsou tak hosté. Dočkáme se úvodní branky duelu?

41
    Další útok, který si žádal gólové zakončení, jenže nestalo se tak. Stav zůstává bezbrankový.

40
    Mírný favorit zápasu ale daroval míč protivníkovi a Pardubice tak budou vhazovat na své polovině.

40
    Nebezpečný útok domácích brankou neskončil. Jihlava ale bude vhazovat.

39
    Toto přátelské klání branku nepřineslo ani teď. Jihlavští už mají míč v držení a Pardubice se musí bránit.

39
    Hosté budou vhazovat na polovině soupeře. Třeba z toho padne úvodní gól zápasu.

38
    Jenže útočné snažení domácích mělo opravdu jepičí život. U míče je opět protivník z Pardubic.

38
    Opět se Východočeši nedokázali prosadit a na úvodní branku duelu stále čekáme. Jihlava bude vhazovat.

37
    Jenže z útoku nic nebude. Ani tentokrát nedokázal mírný favorit zápasu vstřelit úvodní branku utkání a musí čelit ofenzivě soupeře.

36
    Nestalo se tak. Alespoň prozatím zůstává stav bezbrankový. Jihlava už vymýšlí, kterak přelstít obranu soupeře.

35
    V pětatřicáté minutě jsou na tahu hosté, kteří se ženou do útoku. Vstřelí úvodní gól zápasu?

33
    Pardubice budou kopat rohový kop.

27
    Obrany obou týmů jsou zatím bezchybné. Šance na obou stranách pokulhávají. Většinou končí díky nepřesným přihrávkám.

23
    Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách.

19
    Nepřesná střela domácích hráčů.

16
    Více ze hry zatím mají hráči Jihlavy, zatím ale nedokázali vystřelit na bránu.

14
    Kombinační hra domácích hráčů končí nepřesnou přihrávkou.

12
    Utkání je zatím hodně vyrovnané, kromě jediné střely hráčů Pardubic jsme jinou šanci neviděli.

10
    Se střelou hráče Pardubic si dokázal brankář Jihlavy poradit.

6
    Jihlava vybojovala rohový kop.

4
    Úvod utkání je zatím hodně opatrný. Hraje se nám převážně ve středu hrací plochy, bez šancí na jedné či druhé straně.

2
    Rohový kop budou hostující hráči opakovat.

1
    Pardubice budou zahrávat rohový kop.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Vít Muzikář

Branky: 90. Ikauenieks – 76. Kayamba

FC Vysočina Jihlava: Sestava pro první poločas: Rakovan – Blaić, Mišůn, Kryštůfek, Urdinov – Novotný, Nerad, Urblík, Záviška – Šamánek, Duba.....Sestava pro druhý poločas: Hanuš – Záviška, Pedro, Rosa, Urdinov – Batioja, Zoubele, Štěpánek, Fulnek – Klíma, Ikaunieks
    FK Pardubice: Knobloch – Pospíšil , Jeřábek, Jedlička , Kakrda – Fusek , Řezníček , Kudrna Fousek – Petráň , Valenta