Sokolov – Mar. Lázně 7:0 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:2 (kon.) | Štěchovice – Ústí n. L. 0:4 (kon.)
Pardubice – Dobrovice 2:0 (kon.) | Žižkov – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Podbeskidzie – Třinec 1:1 (kon.)
Newport County AFC – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Opava – Zlínsko 6:3 (kon.) | Jablonec – Everton 0:1 (kon.)
Cottbus – Teplice 1:2 (kon.) | Havířov – Vítkovice 0:8 (kon.) | Karviná – Lvov 1:3 (kon.)
Olomouc – Katowice 2:0 (kon.) | Trnava B – Znojmo 0:4 (kon.) | Puskás Akadémia – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Gólman Soukup hrubě chyboval při rozehrávce, balon doslova přihrál Ondřejkovi, který neměl těžkou práci najít LUKÁŠE POUČKA, ten už pouze doklepl balon do prázdné brány – 0:4!

41

Leiblův přízemní centr do vápna si v souboji srazil do vlastní brány ŠTĚPÁN KUČERA – 0:3!

38

Standardku Hřebečka vyrazil Zacharda mimo vápno, následoval dlouhý centr na PAVLA MOULISE, ten s balonem utekl obránci a střelou k tyči nedal šanci Soukupovi – 0:2!

18

Kateřiňákův rohový kop doletěl přímo na JANA PETERKU, ten využil stojících protihráčů a vstřelil první gól dnešního zápasu – 0:1!

Michal Kunc

Branky: 18. Peterka, 38. Moulis, 41. Kučera (vla.), 74. Pouček

TJ Štěchovice:

zahajovací sestava: Soukup – Švejda, Busta, Kučera, Maršálek – Pavlík – Hřebeček, Jakobovský, Košata – Beneš, Halbich.

střídající hráči ve 2. poločase: Vašák – Cienciala, Říha, Novák L., Novák F., Šum, Kubec, Bulíř.

FK VIAGEM Ústí nad Labem:

zahajovací sestava: Zacharda – Zeman, Piroch, Zukič, Šnirc – Peterka, Kateřiňák – Moulis, Výborný, Leibl – Jindráček.

střídající hráči ve 2. poločase: Tvrdoň – Martykán, Vaněk, Pouček, Procházka, Miskovič, Mysliveček, Ondřejka, Pícha.

Rozhodčí: neuvedeno