Sokolov – Mar. Lázně 7:0 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:2 (kon.) | Štěchovice – Ústí n. L. 0:4 (kon.)
Pardubice – Dobrovice 2:0 (kon.) | Žižkov – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Podbeskidzie – Třinec 1:1 (kon.)
Newport County AFC – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Opava – Zlínsko 6:3 (kon.) | Jablonec – Everton 0:1 (kon.)
Cottbus – Teplice 1:2 (kon.) | Havířov – Vítkovice 0:8 (kon.) | Karviná – Lvov 1:3 (kon.)
Olomouc – Katowice 2:0 (kon.) | Trnava B – Znojmo 0:4 (kon.) | Puskás Akadémia – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Başakşehir – Jihlava 0:2 (kon.)
TJ Štěchovice
0:4 (0:3)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Sobota 16.07.2016, 10:30 • stadion TJ Slovan Hradištko • Přípravný zápas

Dnešní utkání je u svého konce a výhru si připisuje zkušenější Ústí nad Labem. Ve druhém poločase padl pouze jeden gól po chybě domácího gólmana. Z dnešního zápasu je to z mé strany vše, já se s Vámi loučím. (12:07:39)

90

87
    Tempo zápasu je již pomalejší a oba týmy se snaží dohrát zápas bez zranění.

84
    Bulíř hledal lépe postaveného Kubce, ten přízemním pošoupnutím balonu netrefil bránu.

81
    Po dlouhé kombinaci se ve vápně snažil prosadit Pícha, jeho průnik stihl zastavit Busta.

78
    Myslivečkův centr na Poučka byl velmi přesný, ale druhý jmenovaný nezvládl usměrnit balon mezi tři tyče.

74
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Gólman Soukup hrubě chyboval při rozehrávce, balon doslova přihrál Ondřejkovi, který neměl těžkou práci najít LUKÁŠE POUČKA, ten už pouze doklepl balon do prázdné brány – 0:4!

74
    Říhův centr do vápna zamířil na osamoceného Jakobovského, ten hlavou netrefuje odkrytou bránu!

73
    Procházka hledal přihrávkou lépe postaveného Miskoviče, který těsně netrefuje bránu z hranice velkého vápna.

69
    Mysliveček na malém vápně zahodil velkou šanci, v krkolomné pozici netrefil bránu.

66
    Filip Novák narazil při svém útočném výletě do soupeře, je mu odpískán faul.

65
    Sražená střela Pavlíka zamířila do náručí Tvrdoně.

63
    Moulis si příkladně nabíhal za obranou, ale opět dostál své dnešní smůly a bylo mu odpískané ofsajdové postavení.

62
    Rychlejší protiútok domácího týmu, Bulířův centr do vápna byl ovšem nepřesný.

58
    Bulíř nachytán v ofsajdovém postavení.

56
    Ústí se snaží opět vytvořit tlak, postupně se hra vrací k prvnímu poločasu.

53
    O chvíli později se ke střele prosadil Cienciala, ale bránu netrefil.

53
    Lukáš Novák rozehrával rohový kop a ke hlavičce se dostal Cienciala. Následně se pak ke střele nedostal Beneš.

51
    Do druhého poločasu vstoupily oba týmy velmi obměněné, rozestavení hostí je pouze orientační.

46

Je za námi první poločas dnešního zápasu a druholigové Ústí po zásluze vede. Proti silnějšímu soupeři se zatím Štěchovice nedokázaly prosadit.

45

45
    Peterkův centr na Jindráčka byl poslední velkou akcí prvního poločasu, Jindráček zahodil čtvrtý gól Ústí svým netrefením brány.

41

Leiblův přízemní centr do vápna si v souboji srazil do vlastní brány ŠTĚPÁN KUČERA – 0:3!

40
    Po centru Výborného nastal na chvíli zmatek ve vápně domácího týmu, hosté se ale ke střele neprobojovali.

38

Standardku Hřebečka vyrazil Zacharda mimo vápno, následoval dlouhý centr na PAVLA MOULISE, ten s balonem utekl obránci a střelou k tyči nedal šanci Soukupovi – 0:2!

36
    Domácí tým má nyní šanci v podobě standardky.

35
    Maršálkův dlouze připravovaný dlouhý aut končí bez využití.

32
    První přímá střela mezi tři tyče v podání Štěchovic, připisuje si ji Halbich.

30
    Zeman se jako obránce v obraně téměř nezdržuje, nyní si připisuje další zakončení, které Soukup chytá.

29
    Moulis si potřetí během několika minut připisuje zpracování balonu v ofsajdové pozici, hosté si své šance kazí několika ofsajdy.

28
    Jindráčkova střela z otočky zamířila pouze do náručí připraveného Soukupa.

28
    Hřebečkův centr do vápna se snažil zužitkovat Jakobovský, ale obranný val dokázal balon odrazit ven z vápna.

27
    Výborný hledal opět Moulise, ten se také nacházel v ofsajdovém postavení.

25
    Halbich se snažil hledat Beneše a vyslat ho do úniku, přesila hráčů soupeře si však dokázala rychle vzít balon zpět.

24
    Leibl se po náhodném odrazu balonu snažil hledat Jindráčka, ten se jako v předešlé šanci nacházel v ofsajdovém postavení.

23
    Halbich na vlastní polovině ztratil balon a následně hledal Kateřiňák lépe postaveného Moulise, který se bohužel pro hosty nacházel v ofsajdovém postavení.

22
    Jakobovský se dostal až do vápna, jenže tam stihl ještě před ním Zacharda lapit balon.

21
    Hosté hrají v poklidu, jejich líbivé kombinace ale nejsou tolik nebezpečné.

18

Kateřiňákův rohový kop doletěl přímo na JANA PETERKU, ten využil stojících protihráčů a vstřelil první gól dnešního zápasu – 0:1!

18
    Zemanův centr do vápna včas uklidil Busta do zámezí, pro hosty zařídil výhodu rohového kopu.

16
    Moulisova nahrávka na Výborného byla doslova gólová, druhý jmenovaný trestuhodně vůbec netrefil bránu!

15
    Peterka celkem nenápadně rozehrál do strany na Zemana, který jen tak tak netrefil bránu.

13
    Hosté si v celkem rychlém tempu tvoří malý tlak, který zatím nevede k ohrožení Soukupa.

12
    Souboj Maršálka se Zemanem v pokutovém území dopadl lépe pro domácího obránce, rozehrávat se bude od Soukupa.

11
    Výborný posunul balon na rozeběhnutého Kateřiňáka, ten popošel s balonem do střelecké pozice a zamířil mimo bránu.

8
    Kateřiňák se pokusil zahrozit ze standardky, jeho dvojitý pokus však v každém případě zamířil do zdi těl před ním.

6
    První náznak útoku i ze strany Štěchovic, centr do vápna na připraveného Hřebečka však nebyl moc přesný a domácí hráč ho nedokázal lépe zpracovat.

3
    Start zápasu zatím nepřinesl žádnou vážnější akci, jediný útok si připsalo Ústí, které nevyužilo standardku.

1

Ještě jednou Vás vítám z malého areálu na Hradištku, kde se za pár okamžiků odehraje přípravné utkání mezi třetiligovými Štěchovicemi a druholigovým Ústím nad Labem. Hráči obou mužstev jsou již na hrací ploše a utkání odstartuje za pár okamžiků.

FK TJ Štěchovice:

Náhradníci: Vašák – Cienciala, Říha, Novák L., Novák F., Šum, Kubec, Bulíř.

FK Ústí nad Labem:

Náhradníci: Tvrdoň – Martykán, Vaněk, Pouček, Procházka, Miskovič, Mysliveček, Ondřejka, Pícha..

Dovolte mi, abych Vás přivítal u online přenosu z přípravného zápasu mezi Štěchovicemi a Ústím nad Labem. Dnes budeme sledovat souboj třetiligového týmu s týmem druholigovým.

Štěchovice již týden trénují a dnes odehrají svůj první zápas nové sezony. Hned na start to bude pro tým trenéra Busty velmi těžký zápas, podobně jako za týden s Varnsdorfem.

Příprava druholigového týmu z Ústí nad Labem je však o dost více napřed a dnes tak Armu čeká předposlední přípravný duel.

Michal Kunc

Branky: 18. Peterka, 38. Moulis, 41. Kučera (vla.), 74. Pouček

TJ Štěchovice:

zahajovací sestava: Soukup – Švejda, Busta, Kučera, Maršálek – Pavlík – Hřebeček, Jakobovský, Košata – Beneš, Halbich.

střídající hráči ve 2. poločase: Vašák – Cienciala, Říha, Novák L., Novák F., Šum, Kubec, Bulíř.

FK VIAGEM Ústí nad Labem:

zahajovací sestava: Zacharda – Zeman, Piroch, Zukič, Šnirc – Peterka, Kateřiňák – Moulis, Výborný, Leibl – Jindráček.

střídající hráči ve 2. poločase: Tvrdoň – Martykán, Vaněk, Pouček, Procházka, Miskovič, Mysliveček, Ondřejka, Pícha.

Rozhodčí: neuvedeno