Vsetín – HC Slovan 2:4 (kon.) | Olomouc – Havířov 1:2 (po pr.)
HC Olomouc
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
AZ Havířov
Čtvrtek 18.08.2016, 14:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Přípravné zápasy staršího dorostu

Konec zápasu. (16:38:19)

63:26
    Havířov právě vstřelil branku!
    Hosté dokonali obrat v utkání, když nad pravý beton Schejbala mířil DANIEL SZTURC. Bez asistence.

62:49
    Dajčar se prohnal po levé straně a zkoušel puk dostrkat za havířovského brankáře kolem tyčky, Dufek se ale stihl přemístit.

62:00
    Olomoučtí jsou v prodloužení zatím aktivnějším týmem, zatím ale nenašli prostor, kudy dostat puk za Dufka.

60:01

60:00

59:55
    Na trestnou lavici je odeslán ještě Petr Mader (OLO), a to na čtyři minuty za hrubost. Současně s ním je potrestán také Michal Janeček (HAV) za stejný prohřešek.

59:01
    První třetina se dohrává před brankou Dufka.

57:15
    Před brankou dorážel Szturc, což se ale nelíbilo olomouckým obráncům, kteří ještě pomohli Schejbalovi schovat puk.

46:37
    Další přesilovka pro Havířov! Dvě minuty si odsedí i Tomáš Holiš (OLO) za hákování.

41:41
    Co se nepovedlo Ševečkovi, napravil DANIEL PIŠ, který našel skulinku u pravé tyčky Schejbalovy branky. Bez asistence.

41:25
    Ševeček znovu dorážel před Schejbalem, narazil ale na jeho betony.

40:01

40:00

35:06
    Pěcha napadal v útočném pásmu rozehrávku Havířova, hosté ho ale k puku nepustili.

33:10
    Pliska to zkusil od modré, jeho střela ale jen zaduněla o mantinel za Schejbalem.

32:19
    Pěcha dorážel před havířovskou brankou, puk za Dufka se mu ale ani vleže už dostat nepovedlo.

31:00
    Ševeček se znovu objevil až před olomouckou brankou, z mezikruží ale jen orazítkoval zadní mantinel.

30:20
    Olomoučtí v polovině utkání střídají brankáře, Tomáše Fajgla tak nahrazuje mezi třemi tyčemi Adam Schejbal.