Plzeň – Třinec 1:2 (kon.) | K. Vary – Liberec 1:5 (kon.) | Pardubice – Sparta 2:3 (kon.)
Kometa Brno – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 0:2 (kon.)
Litvínov – Zlín 3:6 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
HC Sparta Praha
Neděle 11.09.2016, 17:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 2. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Ve dvoustém čtyřicátém čtvrtém vzájemném zápase dnes proti sobě nastoupí jedni z nejtradičnějších soupeřů – pardubické Dynamo a pražská Sparta. V dosavadních utkáních se Východočechům podařilo zvítězit sedmadevadesátkrát, zatímco Pražané se radovali sto osmnáctkrát. Dvacet osm duelů potom skončilo nerozhodně. Celkové skóre hovoří ve prospěch hostů v poměru 857:767.

Ani jednomu z celků první krok do nové sezony příliš nevyšel. Dynamo sehrálo duel na ledě ambiciózních Ocelářů, ze kterého vyšlo bez bodu s výsledkem 1:4, zatímco Sparťané získali jeden bod ve Vítkovicích, a sice za prohru 2:3 po samostatných nájezdech.

V Pardubicích musí generální manažer a jeho tým řešit hned na úvod sezony nepříjemný problém. Zraněný je totiž muž číslo jedna Brandon Maxwell, a aby toho nebylo málo, ze zápasu s Třincem odstoupil kvůli zdravotním patáliím i druhý muž v masce, navrátilec z Mladé Boleslavi, Martin Růžička a utkání tak dochytal osmnáctiletý mladík Milan Klouček.

V horních patrech Tipsport areny ale nikdo na nic nečekal a již dnes ráno byl do brankoviště povolán mistr světa z roku 2010 Jakub Štěpánek, jenž podle serveru isport.cz přichází na hostování do konce října. Vše by mělo být legislativně dořešené tak, aby ostřílený gólman mohl nastoupit již v tomto utkání!
    Do Dynama přichází Jakub Štěpánek

Který z týmů vyhraje první třetinu?

HC Dynamo Pardubice: Štěpánek (Klouček) – Ščotka, Schaus, Havlík, Leduc, Ovčačík, Bokroš, Rýgl – Rolinek, Hodgman, P. Sýkora – Hubáček, Nahodil, Zadina – Klimenta, Tomášek, Bárta – Mallet, T. Kaut, Rapáč – M. Kaut.

HC Sparta Praha: Pöpperle (F. Novotný) – Mikuš, Čajkovský, Barinka, Eminger, Švrček, Kalina, Piskáček, Hrbas – Ružička, P. Vrána, Kudrna – Uher, Cingel, Forman – Kumstát, Pech, Netík – Volek, Černoch, Komárek.

Rozhodčí: Pavlovič, Hejduk – Frodl, Zavřel..

00:01

00:26
    Po Sýkorově přiťuknutí do jízdy se přes útočnou modrou probíjel kapitán domácích Tomáš Rolinek, ale skončil v souboji u mantinelu.

00:28
    Štefan Růžička našel krásným pasem úplně volného Andreje Kudrnu, ten měl hodně prostoru i času si dobře rozmyslet, co s takovou šancí udělá, ale mířil pouze doprostřed brány.

00:49
    Z pravé strany příklepem pálil rozjetý Lukáš Nahodil, ale Pöpperle vyráží.

01:45
    V mezikruží se ke kotouči dostával Tomáš Klimenta, ale jeho bekhend sparťanskou branku příliš neohrozil.

01:55
    Dynamu je ze začátku utkání mnohem aktivnější a hosté se nyní zmohli pouze na vyhození puku z obranného pásma.

02:31
    Nabuzení domácí opět kombinují v útočné třetině.

02:46
    Sparta znovu pouze vyhazuje, tentokrát je z toho však zakázané uvolnění.

03:12
    Petr Vrána přejel útočnou modrou, poté puk přenechal Štefanu Růžičkovi, ale ten trefil pouze vnější konstrukci domácí brány.

03:41
    Dynamo v další velké šanci! Petr Sýkora se na pravém kruhu pro vhazování krásnou otočkou zbavil obránce, posunul kotouč mezi kruhy na Hodgmana, a ten ještě prodloužil na rozjetého Havlíka, ale Pöpperle se jeho střelou překvapit nenechal!

04:34
    Jan Švrček nabil na útočné modré Petru Kalinovi, jehož střelu Štěpánek pohotově vyrazil holí do ochranné sítě.

04:57
    Nicholas Schaus hledal před brankou Michala Bártu, ale jedna z letošních posil Východočechů nakonec nezakončila.

05:25
    Lukáš Pech hledal v akci 3 na 2 některého ze spoluhráčů, ale skvěle se stihl vrátit Tomáš Klimenta.

06:11
    Střelu Vojtěcha Komárka srazil do ochranné sítě Ctirad Ovčačík.

06:11
    Na programu je první komerční přestávka v dnešním utkání.

06:25
    Kudrna zkusil překvapit Štěpánka střelou z ostrého úhlu, pardubická posila v masce se však pevně přilepila k pravé tyči.

06:37
    Justin Hodgman zachytil u mantinelu rozehrávku Tomáše Pöpperleho a už mířil do odkryté klece, ale trefil pouze dojíždějícího obránce!

07:01
    Dynamo vyhazuje na zakázané uvolnění.

07:14
    Lukáš Nahodil posunul na modré čáře kotouč na Havlíka, ale jeho příklep se mezi tři tyče nevešel.

07:28
    Filip Zadina ztratil puk v útočném pásmu a Michal Čajkovský volil v následné akci 2 na 1 střelu, ale puk skončil v moci Jakuba Štěpánka.

08:01
    Petr Kumstát vybídl ke střele Jana Švrčka, jeho střelu ale Štěpánek vyrazil pouze na hůl prvního jmenovaného, jehož šanci zlikvidoval fotbalovým skluzem do brankoviště Ctirad Ovčačík!

08:31
    Štěpánek vyráží do rohu nepříjemnou přízemní střelu Michala Barinky.

08:56
    Alexandre Mallet (PCE) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

09:10
    Lukáš Pech hledal svižným pasem některého z před bránou stojících spoluhráčů, ale puk se nebezpečně odrazil od brusle pardubického obránce přímo na Štěpánka, který na štěstí pro Dynamo klečel ve správný čas na správném místě.

09:17
    Ve vlastním oslabení vybojoval kotouč na obranné modré čáře Petr Hubáček a vyrazil podporován spoluhráčem vstříc jedinému obránci směrem na bránu, nakonec vzal zakončení na sebe, ale vypálil přesně doprostřed brány.

09:47
    Rodící se přesilovkou akci Sparty zastavuje jeden z čárových – ofsajd.

10:00
    Dynamo vyhazuje přes všechny čáry.

10:30
    Sparta dlouho kombinovala v útočném pásmu, Mikuš ale trefil pouze prvního blokujícího hráče.

10:39
    Sparta právě vstřelila branku!
    Pražané první přesilovku v dnešním zápase nakonec přece jen využívají! MIROSLAV FORMAN vystřelil zápěstím z vrcholku kruhů a trefil se přímo na "teploměr" Jakuba Štěpánka, jenž si vybral slabší chvilku, když mu kotouč propadl do sítě. Asistence: Dominik Uher a Juraj Mikuš.
    10:39 Miroslav FORMAN - 0:1
    Zdroj: Hokejka TV

11:11
    Rozhodčí ztratil puk při souboji u mantinelu v obranném pásmu Dynama z dohledu, a tak raději přerušil hru.

11:18
    Michal Čajkovský (SPA) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

11:32
    Dynamo se v útočném pásmu dlouho neudrželo.

11:42
    Dynamo sice vstřelilo branku, jeden z hlavních se ale domnívá, že to nebylo v rámci pravidel, a tak se jde poradit s kolegou u videa.

11:42
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Branka platí, tudíž i první přesilovka domácích končí předčasně! Po pětadvaceti vteřinách se ke střele dostal Justin Hodgman a jeho pokus mezi tři tyče usměrnil LUKÁŠ NAHODIL! Asistence: Justin Hodgman.
    11:42 Lukáš NAHODIL - 1:1

11:58
    Po nepřesné rozehrávce domácích odpískáno zakázané uvolnění.

12:15
    Klimenta nabil na střelu Ladislavu Havlíkovi, který si sjel až ke kruhu pro vhazování, ale pardubický obránce mířil nepřesně.

12:59
    Východočeši jsou při chuti a dostali se do další velké šance! David Tomášek vyjel zpoza branky a našel před brankou stojícího Michala Bártu, ten si krásně bruslí zpracoval kotouč, ale trefil pouze Pöpperleho!

13:47
    Filip Zadina se dostal do skvělé šance, byl sice faulován Formanem, ale ještě v pádu dokázal nebezpečně vystřelit. Trefil však pouze levý beton Tomáše Pöpperleho.

13:47
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Miroslav Forman – 2 min., podražení).

14:57
    Tato přesilovka se Dynamu zatím vůbec nedaří, Eminger navíc nyní vyhodil puk až za Štěpánkovu bránu.

15:11
    Východočechům je pískán ofsajd.

15:47

15:55
    Odražený puk se při signalizované ofsajdové výhodě dotkl ochranné sítě. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

16:10
    Tomáš Kaut krásným příklepem mířil do levého horního rohu Pöpperleho branky, ale sparťanský brankář byl připraven.

17:18
    Sparta se dostává do vedení! Střela Juraje Mikuše se od jednoho z bránících hráčů odrazila přímo na hůl LUKÁŠE CINGELA, který se střelou z první trefil přesně k bližší tyči pardubické brány. Asistence: Juraj Mikuš, Juraj Čajkovský.
    17:18 Lukáš CINGEL - 1:2

18:28
    David Tomášek zavezl kotouč do útočného pásma a jeho nahození kryje Pöpperle.

18:36
    David Tomášek našel na vrcholu levého kruhu pro vhazování úplně volného Michala Bártu, který ale trefil pouze připravenou lapačku Tomáše Pöpperleho.

18:48
    Rodící se akci pražské Sparty zastavuje ofsajd.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:16
    Odražený puk skončil v ochranné síti za hostující bránou. Vhazovat se bude před Pöpperlem.

19:45
    Lukáš Nahodil se chystal ke střele mezi kruhy, ale trefil pouze před sebou stojícího obránce.

19:56
    Celou pardubickou střídačku teď asi pořádně píchlo u srdce! Lukáš Cingel našel brilantním pasem před bránou Dynama najetého Miroslava Formana, proti jehož střele se senzačně přemístil Jakub Štěpánek.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

První dvacetiminutovka končí za těsného vedení Sparty Praha. Pražané šli dosud do vedení hned dvakrát. První gól vstřelil v jedenácté minutě při přesilovce Miroslav Forman, ovšem na jeho zásah odpověděl za minutu taktéž při přesilovce přesnou tečí Lukáš Nahodil. Zmíněné druhé vedení potom zařídil v osmnácté minutě Lukáš Cingel. Druhá třetina začne přibližně v 17:58.

20:01

20:11
    Sparta začíná zakázaným uvolněním.

20:19
    Štefan Růžička se řítil do útočného pásma, ale vyrostl před ním strom jménem Jan Ščotka.

20:50
    Před Štefanem Růžičkou zívala odkrytá brána, ale skvělý obranný zákrok předvedl Jan Ščotka!

21:34
    Lukáš Nahodil posunul puk na Filipa Zadinu, ten mířil přesně, ale proti bylo rameno Tomáše Pöpperleho.

22:08
    Po chybě domácích se dostal do skvělé střelecké šance Miroslav Forman, ale mířil přímo doprostřed brány.

22:14
    Tentokrát se zakázaným uvolněním provinilo Dynamo.

22:38
    Hubáček vybojoval kotouč v obranném pásmu a pokusil se založit útočnou akci, ale nakonec pouze nahodil puk za sparťanskou bránu.

24:25
    Havlík se prezentoval neuvěřitelnou minelou v rozehrávce, Kudrna se rázem ocitl sám před Štěpánkem, hledal ale ještě najíždějícího si Růžičku, přičemž celou akci zachránil na poslední chvíli skvělým obranným zákrokem Nicholas Schaus.

25:22
    Při signalizované výhodě těsně vedle pálí Tomáš Bokroš!

25:25
    Filip Zadina na sebe v útočném natáhl hned několik hráčů a jednomu z nich, konkrétně Petru Kalinovi, už došla trpělivost a pardubického juniora poslal nedovoleným způsobem k ledu.

25:25
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Petr Kalina – 2 min., podražení).

26:23
    Jerome Leduc se dostal ke kotouči na modré čáře a pálí těsně mimo!

26:45
    Klimenta nahrával naprosto nesmyslně na obsazeného Leduca a Dynamo musí ven z pásma.

27:25

27:47
    Alexandre Mallet naprosto zbytečně sekl přes ruce jednoho ze Sparťanů a odebírá se na trestnou lavici. Následuje komerční přestávka.

27:47
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Alexandre Mallet – 2 min., sekání).

27:56
    Petr Vrána dostal kotouč přímo před Štěpánkem a měl dost času na otočku, zpracování a přesné zakončení, ale Štěpánek kryje!

28:20
    Lukáš Pech hledal střílenou přihrávkou čepel hole Lukáše Cingela, sparťanský útočník s šestkou na zádech ale tečoval puk těsně vedle pardubické brány.

28:35
    Hosté se následně po nepřesné přihrávce sami vyhnali z pásma – ofsajd.

29:21
    Růžička našel přihrávkou zpoza brány volného Formana, ten sice rozvlnil síť domácí brány, ale naštěstí pro Dynamo pouze z její vnější strany.

29:40

29:47

30:25
    Barinka vzal všechnu zodpovědnost na sebe, zavezl puk do útočného pásma, dobře vystřelil, ale lapačka Jakuba Štěpánka byla v plné pohotovosti.

30:43
    Po nepřesné přihrávce z obranného pásma Sparty odpískáno zakázané uvolnění.

30:56
    Rozhodčí píská další zakázané uvolnění Sparty Praha, vhazovat se bude opět před svatyní Tomáše Pöpperleho.

31:24
    Hodgman našel rozjetého Petra Sýkoru a pardubický snajpr trefuje tyč!

31:40
    Forman hledal ujíždějícího Uhera, ten byl ovšem zastaven pardubickou defenzívou.

32:18
    Lukáš Pech pálil zpoza obránce z pravého kruhu pro vhazování, ale Jakub Štěpánek tuto střelu pohotově vyrazil vyrážečkou.

32:46
    Na ledě to vře! Petr Hubáček byl trochu neohrabaně dohrán po odpískání a rozhodčí musel následně řešit hned tři pokusy o vyvolání strkanice. Následuje komerční přestávka.

32:55
    Andrej Kudrna přejel útočnou modrou, zasekl před pardubickým obráncem, ale jeho následná střela byla hodně nepřesná.

33:25
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Ladislav Havlík – 2 min., podražení).

33:45
    Netík našel krásným křižným pasem Štefana Růžičku, jehož střelu bez přípravy vyrazil ještě lepším zákrokem ramenem Jakub Štěpánek.

34:01
    Po souboji na modré čáře nakonec Východočeši zuby nehty procpali kotouč do středního pásma.

34:35
    Petr Vrána pálil nebezpečně z pravého kruhu pro vhazování, ale Štěpánek dnes svůj nový tým drží skvělými zákroky.

35:25

35:50
    Čajkovský na nic nečekal a od modré čáry vystřelil zápěstím, nicméně tento pokus byl nepřesný.

36:40
    Lukáš Nahodil se zbavil jednoho hráče na útočné modré, ale pak mu jelením skokem puk vypíchl Tomáš Netík.

37:00
    David Tomášek se nádherně prosmýkl podél mantinelu a s hokejkou v jedné ruce se dostal až před Pöpperleho! Sparťanský gólman se mu ale tygřím skokem vrhl pod nohy a pardubický mladík nedokázal zakončit. V pádu ještě nepříjemně narazil do levé tyče brankové konstrukce.

37:00
    Současně vyloučeni Filip Zadina (PCE) na dvě minuty za sekání a Miroslav Forman (SPA) na dvě minuty za hrubost.

37:30
    Odpískáno zakázané uvolnění Dynama.

37:37
    Cingel našel volného Mikuše, ale ten nebyl v koncovce přesný.

39:00
    Oba týmy hrají v plném počtu.

39:04
    Forman byl v pásmu rychleji než puk po přihrávce Petra Kumstáta – ofsajd.

39:04
    Ihned po vypršení trestu si Miroslav Forman opět našel mladíka Zadinu a útočil na něj. S tím ale musí pardubický junior díky předchozímu počinu počítat.

39:34
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Tomáš Kaut – 2 min., hákování).

39:48
    Pech našel křižným pasem úplně volného Černocha, který mířil těsně vedle.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Druhá třetina je za námi a na rozdíl od té první v ní nebyla k vidění vůbec žádná branka. Přitom přesilovek bylo dost, v závěru dějství navíc sekl mladíček Filip Zadina brankáře a za to samozřejmě následovala sparťanská „odměna“. U toho to ovšem neskočilo, ihned poté, co se Miroslav Forman i Filip Zadina vrátili na led, si první jmenovaný pardubického juniora znovu našel a dal mu jasně najevo, že takhle ne a byla z toho větší rozmíška. Třetí třetina začne přibližně v 18:52.

40:01

40:22
    Cingel hledal bekhendovou přihrávkou Lukáše Pecha, ale tomu kotouč přeskočil přes čepel.

40:49
    Po devětačtyřiceti vteřinách hry v poslední třetině se Pražané prosazují nádherným přesilovkovým gólem! Lukáš Pech našel napravo postaveného PETRA VRÁNU, a ten krásnou střelou zápěstím trefuje horní růžek Štěpánkovy branky – 1:3. Asistence: Lukáš Pech.
    40:49 Petr VRÁNA - 1:3

41:16
    Lukáš Pech střílel zápěstím z levého kruhu pro vhazování, od vyrážečky Štěpánka se ale puk odrazil do ochranné sítě.

42:03
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Alexandre Mallet – 2 min., podražení).

42:15
    Jerome Leduc vyhodil puk ihned po vhazování ven z obranného pásma.

42:37
    Východočeši opět vyhazují přes všechny čáry.

42:49
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Štefan Ružička – 2 min., nedovolené bránění).

43:07
    Sýkora po přihrávce na modré čáře vypálil zápěstím, ale trefil pouze obránce před sebou.

43:29
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Michal Bárta – 2 min., podražení).

43:35
    Tomáš Kaut vleže dokázal po vybojovaném vhazování v obranném pásmu vyhodit puk z obranného pásma.

43:57
    Forman se ocitl po perfektní přihrávce sám před poloodkrytou pardubickou bránou, ale ve skórování mu skvělým obranným zákrokem zabránil Nicholas Schaus.

44:03
    Domácí jsou ve čtyřech.

44:39
    Při hře čtyři na čtyři dostal krásnou přihrávku do jízdy CTIRAD OVČAČÍK, s přehledem vymíchal Pöpperleho a přes jeho beton zakončil do poloodkryté klece! Východočeši zřejmě našli aspiranta na samostatné nájezdy. Asistence: Nicholas Schaus, Tomáš Kaut.
    44:39 Ctirad OVČAČÍK - 2:3

44:49

45:10
    Miroslav Forman se prodral až mezi kruhy pro vhazování, jeho svižnou střelu zápěstím ale bez větších potíží zlikvidoval Štěpánek.

45:29

46:30
    Pardubice cítí šanci na vyrovnání a všechny své síly soustředí do útoku. Sparta se musí mít hodně na pozoru.

47:34
    Teď už ale Pražané na chvíli okupují útočné pásmo. Střela z otočky takřka z nulového úhlu jen prolétla brankovištěm Jakuba Štěpánka.

48:05
    Filip Zadina je dnes v hledáčku všech sparťanských bijců, nyní se do něj po odpískání pustil Michal Barinka. Pardubický junior to nebude mít hlavně ze začátku vůbec jednoduché.

49:15
    V zajímavém čase přichází početní výhoda pro Dynamo! Tomáš Netík inkasuje dvě minuty za podražení.

49:41
    Schaus dostal nabito na modré čáře ale trefuje Pöpperleho!

50:22
    Schaus opět pálí z první mimo, Sparta vyhazuje po velkém tlaku přes všechny čáry.

50:47
    Dynamo je ale v mžiku zpátky ve třetině, Pöpperle lapačkou raději přikrývá kotouč a přerušuje hru.

50:53
    A je po přesilovce. Petr Hubáček nevybíravě u mantinelu hokejkou zasáhl Jana Švrčka a míří na trestnou lavici na dvě minuty za vysokou hůl.

51:15

52:00
    Michal Čajkovský pálil ze skvělé střelecké pozice příklepem od modré čáry a jen těsně minul.

52:13
    Schaus s Rolinkem se v oslabení hnali dva na jednoho a Nicholas nádhernou přihrávkou do druhé vlny vybídl pardubického kapitána, ale naproti němu stál skvěle připravený Tomáš Pöpperle!

52:16
    Rolinek pálil ne ihned po vhazování, ale přímo z vhazování a Pöpperle se musel pořádně ohánět, aby si s touto nečekanou střelou poradil.

52:53

Dnešní utkání sleduje 7 707 diváků.

53:42
    Justin Hodgman mohl jít po špatné přihrávce jednoho z hostí do samostatného úniku, ale Michal Barinka mu z poslední nouze postavil strom na modré čáře. Jasné dvě minuty za nedovolené bránění.

54:09
    Nicholas Schaus dostal kotouč na modré čáře a jeho střela zápěstím mířila přímo do lapačky Tomáše Pöpperleho.

54:30
    Dynamo zuby nehty drží útočné pásmo, Schaus pálil jen těsně mimo, Hodgmanovu dorážku kryje Pöpperle!

54:45
    Hosté vyhazují přes všechny čáry. Dynamo musí začít od píky.

55:42

56:04
    Rodící se akci Dynama zastavuje jeden z čárových – ofsajd.

56:35
    Tomáš Netík si umě obhodil Schause, ale celá jeho individuální akce ztroskotala na koncovce.

57:28
    Tomáš Klimenta našel krásnou zadovkou na modrou čáru svého jmenovce Bokroše a ten pálí jen těsně mimo!

57:38
    Lukáš Cingel se společně s Jiřím Černochem řítil v akci 2 na 1, zvolil střelu, ale orazítkoval levou tyč pardubické brány!

58:31
    Teď nebo nikdy. Dynamo dostává exkluzivní šanci na vyrovnání v podobě přesilové hry, Sparta totiž hrála v šesti. Dvouminutový menší trest odpyká Lukáš Pech.

59:00
    Dynamo to zkouší v šesti hráčích v poli!

59:04
    Po zásahu sparťanského obránce kotouč opustil hrací plochu.

59:30
    Michal Bárta dostal krásnou přihrávku přímo před branku, ale v bezprostřední blízkosti pálí těsně mimo!

59:30
    Oddechový čas pro domácí.

59:38
    Sýkora po odrazu kotouče od mantinelu netrefuje poloodkrytou klec!

Nejlepší hráči: Ctirad Ovčačík – Lukáš Cingel.

Sparta tedy nakonec uhájila těsné vedení a odváží si tři body za vítězství 3:2. V závěru zápasu mělo Dynamo obrovský tlak při přesilové hře v šesti hráčích v poli, ale gól nepřišel, a když potom Petr Sýkora dvaadvacet vteřin před koncem netrefil poloodkrytou branku, nemohlo to skončit jinak. Z pardubické tipsport areny se s vámi loučí Marek Votke a Robert Novotný. (19:34:43)

Marek Votke

Robert Novotný

Branky a nahrávky: 12. Nahodil (Hodgman), 45. Ovčačík (Schaus, T. Kaut) – 11. Forman (Forman, Mikuš), 18. Cingel (Mikuš, Čajkovský), 41. P. Vrána (Pech)

Rozhodčí: Pavlovič, Hejduk – Frodl, Zavřel

Diváci: 7 707