Plzeň – Třinec 1:2 (kon.) | K. Vary – Liberec 1:5 (kon.) | Pardubice – Sparta 2:3 (kon.)
Kometa Brno – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 0:2 (kon.)
Litvínov – Zlín 3:6 (kon.)
HC Škoda Plzeň
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Neděle 11.09.2016, 15:10 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 2. kolo

52:35
    Sudí zcela nepochopitelně ponechal asi 15 sekund výhodu pro domácí. Fanoušci již očekávali přesilovku Plzně, nakonec ale všechny zaskočilo, když na trestnou zamířil jen Dominik Kubalík (PLZ) za sekání! Tohle je opravdu nevídaná situace.

46:45
    Po komerční přestávce si početní výhodu zahraje Třinec. Nicholas Johnson (PLZ) totiž inkasuje dvě minuty za krosček.

44:30
    Přesillová hra pro Plzeň. Josef Hrabal (TRI) sekal pronikajícího Tomáše Hrnku, domácí tak mají velkou šanci srovnat stav zápasu.

40:52
    Zbytečný faul Jaroslava Kracíka (PLZ) oslabuje Plzeň na dvě minuty, Třinec má šanci odskočit na rozdíl dvou gólů.

37:27
    Vzápětí ale začne další přesilovka Plzně. Rostislav Marosz (TRI) podruhé v krátkém sledu za sebou usedá na trestnou lavici za nedovolené bránění, když zastavoval Jana Schleisse ve snaze o útok.

34:58
    V této třetině uvidíme také přesilovou hru domácích. Rostislav Marosz (TRI) se provinil nedovoleným bráněním, po komerční pauze tak Oceláři budou hrát se čtyřmi hráči v poli.

32:02
    Čtvrté vyloučení modrobílých v řadě! Třinec má k dispozici další přesilovku, Dominik Kubalík (PLZ) se tentokráte provinil sekáním.

29:12
    Oceláři budou hrát 70 sekund dlouhou přesilovku pět na tři! David Sklenička (PLZ) se totiž provinil podražením ve středním pásmu.

28:22
    Domácí budou hrát v oslabení. K velké nevoli fanoušků je Nicholas Johnson (PLZ) vyloučen na dvě minuty za sekání.

23:13
    V zajímavé příležitosti byl zahákován Rastislav Špirko. Branislav Kubka (PLZ) tak míří na trestnou lavici, hosté budou hrát dvě minuty přesilovou hru.

12:22
    Tomáš Linhart (TRI) dostává 2+2 minuty za hrubost (jeden z trestů odpyká Jiří Polanský), domácí útočník Tomáš Hrnka (PLZ) poté jen 2 minuty za hrubost. Indiáni tak budou hrát přesilovou hru.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 56. Indrák (Kracík, Pulpán) – 12. Hrňa (Polanský, Nosek), 49. Hrňa (Irgl, Roth)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Pulpán (A), Čerešňák, D. Sklenička, Moravčík, Kvasnička, Kubka, M. Špaček – D. Kubalík, Kracík (A), Indrák – T. Svoboda, Stach, Kratěna (C) – Johnson, Hrnka, Lev – Schleiss, Koreis, Suchý.
    Trenér: Michal Straka.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Roth, M. Doudera, Hrabal, Galvas, Nosek, L. Doudera – Martin Růžička, Špirko, Petružálek (A) – Adamský (A), Kane, Irgl (C) – Rákos, Kreps, Dravecký – Marosz, Polanský, Hrňa.
    Trenér: Vladimír Kýhos.

Rozhodčí: Souček, Čech – Jelínek, Pešek.