Montpellier – Nice 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Bastia 1:0 (kon.) | Marseille – Lyon 0:0 (kon.)
Montpellier HSC
1:1 (0:0)
OGC Nice
Neděle 18.09.2016, 15:00 • Stade de la Mosson • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (16:52:26)
    Vyrovnaná bitva v Montpellieru skončila smírně.

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 11:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 18:13.

Skutečně tomu tak bylo, Belhanda záhy o balon přišel a sudí Jaffredo okamžitě poté ukončil zápas. Ten skončil zaslouženou dělbou bodů, o kterou se postaral necelých deset minut před koncem vyrovnávací trefou Younés Belhanda. Les Aiglons nakoplo až trojité střídání po inkasovaném gólu, Montpellier ale neudržel své těsné vedení ani dvacet minut.

90+2

90+2
    Na Stade de la Mosson už se nám rozběhla poslední minuta nastavení a hostující fotbalisté nyní zakládají možná poslední akci zápasu!

90+1
    Zpoza hranice pokutového území to zkusil Ellyes Skhiri, jeho střela ale mířila přímo do míst, kde stál připravený Yoan Cardinale.

90
    Sudí Jaffredo nastavil nad rámec základní hrací doby dvě minuty!

89
    Řecký legionář Anastasios Donis se dostal k balonu na hranici pokutového území, rychle o něj ale přišel a Anthony Vanden Borre už zakládá další protiakci Montpellieru!

88
    Závěr zápasu je hodně zajímavý. Arnaud Lusamba se vydal na útočný výlet po levém křídle, jeho střela z ostrého úhlu však Jourdrena nakonec neohrozila.

87
    Dalbert posléze pro jistotu odkopl míč do autu, z následné akce Montpellieru už ale nic nepramenilo – Anthony Vanden Borre se totiž provinil zbytečným útočným faulem.

86
    Kulatý nesmysl teď po sérii odrazů v pokutovém území Nice poskakoval poblíž brankové čáry, Souleymane Camara ho ale nedokázal dorazit do sítě!
    85. Younés BELHANDA - 1:1

85
    Nice právě vstřelilo branku!
    Máme vyrovnáno, tak to je velký šok pro domácí! Anastasios Donis se z ojedinělé akce Nice dostal až do pokutového území a v pádu našel přesnou přihrávkou volného YOUNÉSE BELHANDU, který se trefil přesně k levé tyči!

84
    Svěřenci švýcarského kouče Luciana Favreho sice drží míč na svých kopačkách, nicméně pouze na polovině hřiště. Domácí se dál důsledně brání.

82
    Střídající Rodrigue Casimir Ninga to přehnal s důrazem při napadání, Les Aiglons si tak budou moci rozehrávku v klidu zopakovat.

81
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Morgan Sanson, přichází Rodrigue Casimir Ninga.

81
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Kévin Bérigaud, přichází Souleymane Camara.

79
    Rémi Walter prchl středem hřiště a poté přenechal míč volnému Donisovi, následná střela řeckého reprezentanta k bližší tyči ale rozvlnila pouze boční síť!