Montpellier – Nice 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Bastia 1:0 (kon.) | Marseille – Lyon 0:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:0 (0:0)
SC Bastia
Neděle 18.09.2016, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Ètienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:52:51)
    Romain Hamouma rozhodl dnešní utkání, domácí již druhý pokutový kop využívají a vítězí 1:0.

Je to tak! Romain Hamouma zařídil v předposlední nastavené minutě penaltu, kterou v poslední nastavené minutě proměnil a tím rozhodl o třech bodech pro AS Saint-Étienne! Bastia je bez bodu a nutno dodat, že bod by utkání více slušel, vzhledem k průběhu, kdy se oba týmy neskutečně trápily.

90+4
    90+3. Romain HAMOUMA - 1:0

90+3
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    A ten, který přišel na trávník v 58. minutě a ten, který vybojoval penaltu, jí také vzápětí proměňuje, ROMAIN HAMOUMA dává pravděpodobně rozhodující gól celého utkání!
    90+2. Penaltový zákrok hostů

90+2
    Pozor, domácí mají pokutový kop po faulu na Hamunu!!

90+2
    Rohový kop pro domácí tým, z pravé strany rozehrává Ole Selnæs, hosté se v pohodě ubránili.

90+1
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Geoffrey Acheampong.

90+1
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jordan Veretout, přichází Fabien Lemoine.

89
    Žlutou kartu dostává Enzo Crivelli (SC Bastia).

88
    Emoce planou, hráči padají na trávník každou minutu a je to již v podstatě neúnosné, nyní fauloval hostující Crivelli, volný kop pro Saint-Étienne.

86
    Ne, nepřesnosti, nepřesnosti, nepřesnosti, oba týmy nyní bojují hlavně sami se sebou, spousta špatných přihrávek, centrů, nákopů, odkopů... fotbal má v tuto chvíli slabou úroveň.

84
    Až k Ruffierovi putuje nyní míč při rozehrávce domácích, hosté dobře napadají.

83
    Ole Selnæs (AS Saint-Étienne) nestačil v souboji na své polovině s Saint-Masiminem a musel faulovat, oprávněný karetní trest.
    Pohled z hlediště

80
    Míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany, na své polovině a snaží se zaútočit.

79
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Lenny Nangis, přichází Abdelhamid El Kaoutari.

Martin Dvořák

Branky: 90+3. Hamouma (pen.)

Karty:   65. Tannane (SET), 83. Selnæs (SET) – 6. Leca (BSA), 29. Cioni (BSA), 76. Nangis (BSA), 89. Crivelli (BSA)

Neproměněná penalta: 7. Berić (SET), brankář Leca zneškodnil

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 18:11.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin, Lacroix – Malcuit, Selnæs, Pajot (58. Hamouma), Veretout (90+1. Lemoine) – Monnet-Paquet, Tannane (69. Søderlund) – Berić.
    Náhradníci: Moulin – Dabo, Roux, Lemoine, F. Pogba, Hamouma, Søderlund.

SC Bastia: Leca – Cioni, Squillaci, Peybernes, Bengtsson – Cahuzac, Mostefa – Coulibaly, Saint-Maximin (90+1. Acheampong), Nangis (79. El Kaoutari) – Crivelli.
    Náhradníci: Charruau – Diallo, El Kaoutari, Cabral, Ngando, Acheampong, Marange.

Rozhodčí: Letexier – Moreau, Jouannaud