Waasland-Beveren – Lokeren 1:1 (kon.) | Gent – Sint-Truiden 2:1 (kon.) | Mechelen – Waregem 2:3 (kon.)
Charleroi – Oostende 2:1 (kon.)
Waasland-Beveren
1:1 (0:0)
Sporting Lokeren
Sobota 24.09.2016, 18:00 • Freethiel-Stadion (Beveren-Waas) • Belgická liga • 8. kolo

Utkání končí nerozhodně 1:1. Výsledek určily góly z penalt. Lokeren nejprve poslal v 65. minutě do vedení Ari Skúlason, ovšem za Waasland-Beveren srovnal šest minut před koncem Siebe Schrijvers. To už je z mé strany vše. Užijte si sobotní večer! (19:54:16)

90+4

90+3
    Domácí měli asi poslední příležitost v podobě standardní situace. Na zadní tyči ale nedosáhl na centrovaný míč Buatu.

90+3
    Už běží poslední minuta nastavení. Zdá se, že se oba týmy rozejdou smírně.

90+1
    Schrijvers se snažil vysunout Gana, ovšem toho obrana Waasland-Beverenu pokryla.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě tři minuty!

89
    Očekávaný domácí nápor nepřichází, hosté drží míč na své útočné polovině.

87
    To samozřejmě ale nechtějí připustit hráči Lokerenu. Dlouhý aut Skúlasona domácí odvrátili na roh.

85
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Patosi, přichází Bolbat.

85
    Domácí fanoušci ožili a ženou své miláčky za obratem!
    84. Siebe SCHRIJVERS - 1:1

84
    Waasland právě vstřelil branku!
    Pokutový kop s velkým přehledem proměnil SIEBE SCHRIJVERS, který míč poslal do protipohybu Barryho – 1:1.

83
    Penalta také pro domácí! Jeden z obránců Lokerenu zahrál v pádu rukou.

81
    Po zmatcích v šestnáctce Lokerenu se nakonec dostal ke střele levačkou Ampomah. Ta mu ale hrubě nesedla a míč ohrozil maximálně tak diváky na tribuně.