Manchester Utd. – Leicester 4:1 (kon.) | Bournemouth – Everton 1:0 (kon.) | Liverpool – Hull City 5:1 (kon.)
Middlesbrough – Tottenham 1:2 (kon.) | Stoke – West Brom 1:1 (kon.) | Sunderland – Crystal Palace 2:3 (kon.)
Swansea – Manchester City 1:3 (kon.) | Arsenal – Chelsea 3:0 (kon.)
Manchester United
4:1 (4:0)
Leicester City
Sobota 24.09.2016, 13:30 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 6. kolo

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (15:26:14)
    Mata je pro United klíčovým hráčem!

Manchester United zvládl dnešní utkání na výbornou a po vítězství 4:1 slaví zisk tří bodů. O osudu tohoto zápasu rozhodla pětiminutovka před koncem prvního poločasu, kdy si Rudí ďáblové vytvořili luxusní náskok. Ve druhém poločase poté výsledek kosmeticky upravil Gray.

90+4

90+3
    Domácí nakonec rozehráli nakrátko a pokračují v kombinaci. Závěrečný hvizd se blíží.

90+2
    Herrera si na útočné polovině vykoledoval faul a Manchester bude zahrávat ještě jednu standardní situaci.
    Ačkoliv dnes Zlatan branku nevstřelil, tak se fotbalem baví

90
    Nad rámec dnešního utkání budou nastaveny tři minuty.

89
    Ibrahimović chtěl na levém křídle najít Rooneyho, ale přihrávka byla nepřesná a míč po ní skončil v autu.

88
    Manchester v poklidu kombinuje na útočné polovině a snaží se zápas dohrát s míčem na kopačkách.

87
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Juan Mata, přichází Ashley Young.
    Rashford skóroval ve třech zápasech v řadě

85
    Technický pokus Ibrahimoviće skončil v rukavicích Zielera. Ačkoliv je švédský útočník velmi aktivní, dnes pravděpodobně gól nezaznamená.

83
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Marcus Rashford, přichází Wayne Rooney.

82
    Po rohovém kopu se k míči dostal před pokutovým územím Drinkwater, ale jeho přízemní pokus byl sražen na další rohový kop. Leicester má nyní tlak.

81
    Slimani na pravé straně uvolnil Graye, který se procpal do vápna a vybojoval pro svůj tým rohový kop.

80
    Fotbalisté Manchesteru ve druhém poločase šetří síly a nikam zbytečně nechvátají. Tento duel se de facto pouze dohrává.

78
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Jesse Lingard, přichází Michael Carrick.

Jan Šlapáček

Branky: 22. Smalling (Blind), 37. Mata (Lingard), 40. Rashford (Mata), 42. P. Pogba (Blind) – 60. Gray (Amartey)

Karty:   50. Huth (LEC), 74. Simpson (LEC)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 8:1. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:11.
    Manchester United: de Gea – A. Valencia, Bailly, Smalling (C), Blind – A. Herrera, P. Pogba – Lingard (78. Carrick), Mata (87. Young), Rashford (83. Rooney) – Ibrahimović.
    Náhradníci: Romero – Rojo, Rooney, Carrick, Young, Fosu-Mensah, Fellaini.

Leicester City: Zieler – Simpson, Morgan (C), Huth, Fuchs – Mahrez (46. A. King), Amartey, Drinkwater, Albrighton (62. Schlupp) – Vardy (46. Gray), Slimani.
    Náhradníci: Hamer – L. Hernández, A. King, Schlupp, Okazaki, Ulloa, Gray.

Rozhodčí: Dean – Long, Hussin