Vyškov – Vel. Meziříčí 3:0 (kon.) | Hulín – Olomouc B 0:2 (kon.) | Třebíč – Uničov 1:1 (kon.)
HFK Olomouc – Mohelnice 0:0 (kon.) | Petřkovice – Hlučín 2:2 (kon.)
MFK Vyškov
3:0 (2:0)
FC Velké Meziříčí
Sobota 24.09.2016, 15:00 • Městský stadion Vyškov • Moravskoslezská fotbalová liga • 8. kolo

90
    Domácí si připisují další 3 body do tabulky, když jasně přehráli Velké Meziříčí, které ve Vyškově svoji hrou zklamalo. Rozhodujícím momentem utkání byla neproměněná penalta hostů ve 3.minutě. Poté převzali iniciativu domácí, když nepustili hosty téměř k ničemu. Po poločasovém náskoku 2:0, zvýšili vyškovští ve 2.poločase ještě zásluhou Němečka a dnes zaslouženě vítězí v poměru 3:0. Loučím se s vámi z Vyškova a za 14 dní se budu těšit nashledanou. (16:48:24)

89
    Chyba hostujícího brankáře, když nastřelil Ličku, ale tomu se míč zamotal pod nohy. Stačil však ještě přihrát Hladkému, ale jeho střela byla slabá.

88
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Přerovský, přichází Hladký.

84
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Novotný, přichází Bokůvka.

84
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mezlík, přichází Nevoral.

82
    Další šance domácích. Po centru Přerovského však Lička hlavou trefuje pouze náruč hostujícího brankáře.
    81. NĚMEČEK - 3:0

81
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!

Hosté ztrácí míč na polovině hřiště a Jeřábek mohl vyslat NĚMEČKA, který postupuje 40 metrů sám na branku a lehce obstřeluje brankáře Krubu!

79
    Ostrý zákrok Šuty zvedl vlnu emocí, ale přesný rozhodčí Trávníček vše vyřešil domluvou.

78
    Další Kunclova střela a opět nad Krubovu svatyni.

76
    Lička rozdává míč Sečkářovi, ten uniká a střelou z 20 metrů se snaží překvapit brankáře Krubu. Míč však branku míjí.

74
    Demeterova střela míjí Klimešovu branku.

73
    Jeřábkovu střelu šajtlí pohodlně chytá Kruba.

73
    Sečkář výborně centruje před hostující branku, ale nenachází vůbec nikoho v bílém.

72
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Bouček.

70
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Kirschner, přichází Lička.

69
    Další střela Simra, tentokrát však míjí Klimešovu branku.

68
    Rychlý hostující protiútok, když po centru Berky mohl snížit Simr, ale jeho střelu z 10 metrů reflexivně chytl Klimeš!