Manchester Utd. – Leicester 4:1 (kon.) | Bournemouth – Everton 1:0 (kon.) | Liverpool – Hull City 5:1 (kon.)
Middlesbrough – Tottenham 1:2 (kon.) | Stoke – West Brom 1:1 (kon.) | Sunderland – Crystal Palace 2:3 (kon.)
Swansea – Manchester City 1:3 (kon.) | Arsenal – Chelsea 3:0 (kon.)
Sunderland AFC
2:3 (1:0)
Crystal Palace FC
Sobota 24.09.2016, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League • 6. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:58:16)

Fauly: 14:11.

Jermain Defoe dal domácímu týmu dvoubrankové vedení, ale ani to nestačilo na jediný bod. Tým vedený Davidem Moyesem tak stále česká na první vítězství v letošním ročníku. O obrat se postaraly branky Ledleyho, McArtura a především v poslední fázi zápasu také Christiana Bentekeho, který dal vítěznou branku až v úplném závěru zápasu.

90+5
    90+4. Christian BENTEKE - 2:3

90+4
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Opravdu je obrat dokonán. CHRISTIAN BENTEKE nebyl ve druhém poločase tolik vidět, ale nejspíše rozhoduje toto utkání. Naskočil si na zkrácený rohový kop a hlavou poslal míč do sítě. Pickford byl bez šance.

90+4
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Jason Puncheon, přichází Lee Čung-Jong.

90+3
    Joe Ledley byl v přechodu do útoku faulován soupeřem a také hosté budou mít v úplném závěru možnost k centru do vápna. Míč se však zastavil ještě přes vápnem.

90+2
    Jordan Pickford musel výt ještě ve středu. Přiletěl před něj míč z kopačky Wickhama, ale domácí brankář byl připravený.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

90
    V poslední minutě zápasu se dostal do souboje Defoe s Delaneyem. Ten ho fauluje a domácí mají ještě šanci na ohrožení branky.

89
    Domácí mohou nyní děkovat Andros Townsend, ale po jeho průniku do vápna přišla jen střela vedle branky. Jordan Pickford se za míčem natahoval, ale zasahovat nemusel.

88
    U levé postranní lajny se dostal do dobré pozice Fryers, který ale byl zablokován soupeřem. Z následného rohového kopu nevzniklo nic nebezpečného před hostující brankou.

87
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Lee Cattermole, přichází Paddy McNair.

86
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Adnan Januzaj, přichází Victor Anichebe.

85
    Také Jan Kirchhoff byl přichycen v ofsajdové pasti soupeřů. U míče tak jsou hostující hráči, kteří se pokoušejí o dokonalý obrat.

84
    Christian Benteke je ve druhém poločase neviditelný v útoku. Až nyní se připomněl ofsajdovým postavením po přihrávce Puncheona.

83
    Po rozehrávce od rohového praporku se dostal ke střele na hranici šestnáctky Adnan Januzaj, ale ani jeho střela nemíří mezi tři tyče.

82
    Joel Ward zahrál ve vápně rukou, ale rozhodčí nepíská penaltu. Míč se odrazil za brankovou lajnu a bude se rozehrávat rohový kop.

Vít Schück

Branky: 40. Defoe, 61. Defoe – 62. Ledley (McArthur), 77. McArthur (Fryers), 90+4. Ch. Benteke

Karty:   45+3. Cabaye (CRP), 73. Puncheon (CRP)

Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:12. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:11.
    Sunderland AFC: Pickford – Manquillo, Koné, Djilobodji, van Aanholt – Cattermole (C) (87. McNair), N'Dong – Kirchhoff, Pienaar (16. Watmore), Januzaj (86. Anichebe) – Defoe.
    Náhradníci: Mika – Watmore, O'Shea, Denayer, McNair, Anichebe, Khazri.

Crystal Palace FC: Mandanda – J. Ward, Tomkins, Delaney (C), Kelly (76. Fryers) – McArthur, Ledley, Puncheon (90+4. Čung-Jong), Cabaye (74. Wickham) – Townsend, Ch. Benteke.
    Náhradníci: Hennessey – Čung-Jong, Mutch, Sako, Wickham, Fryers, Wynter.

Rozhodčí: Taylor – Kirkup, Perry (vš. Anglie)