Toronto – Ottawa 3:6 (kon.) | Boston – Columbus 2:3 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Minnesota 1:2 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 3:0 (kon.) | Washington – Carolina 1:2 (po pr.) | New Jersey – Philadelphia 2:0 (kon.)
Montreal – New Jersey 2:3 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:2 (kon.)
Edmonton – Calgary 4:2 (kon.) | Arizona – Los Angeles 5:3 (kon.) | Los Angeles – Arizona 4:3 (kon.)
Florida – Nashville 4:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
3:6 (1:2, 2:2, 0:2)
Ottawa Senators
Úterý 27.09.2016, 00:05 • Air Canada Centre, Toronto • Příprava NHL
    Hosté mají důvod k radosti.

Hostující celek vyhrává nad Torontem poměrem 6:3. Stabilní výkon během celých šedesáti minut předvedla Ottawa. Za to je odměněna první výhrou v přípravných zápasech, podařilo se jí to hned v premiéře. Toronto dnes nemělo mnoho vyložených gólovek, a tak prohrálo. (02:48:27)

59:30
    V poklidném tempu se dohrává třetí třetina. Ani jeden celek se už nikam nežene.

59:00
    Hlasatel právě ohlásit poslední minutu hry v první třetině.

58:49
    Hra je znovu přerušena, kotouč vylétl mimo hrací plochu. Hostující celek míří za výhrou, naopak domácí vědí, že dnes nemají nárok.

58:11
    Brankář Ottawy kryje kotouč. Následovat bude buly před jeho brankou.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:42
    Akci domácích zastavuje hvizd rozhodčího. Dostali se totiž do postavení mimo hru.

57:13
    Kotouč vylétl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

57:00
    Tři minuty hry zbývají do konce třetí třetiny. Hostující celek vede o tři branky a míří za výhrou v přípravném zápase.

56:30
    Senátoři se zodpovědně brání a čekají na chyby soupeře. Toronto následně přichází o pásmo.

56:08
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Thomas Chabot – 2 min., hákování). Hodně zbytečný faul nyní daroval přesilovou hru Torontu.

55:15
    Logan Brown se velmi obětavě položil do střely domácího hráče. Hostující obrana si dobře poradila.

54:42
    Komerční přestávka v době, kdy do konce třetiny zbývá lehce přes pět minut.

54:24
    Ottawa právě vstřelila branku!
    CASEY BAILEY. zakončoval pohlednou akci svého celku do odkryté branky. Výborně to nyní sehráli hostující hokejisté. Asistence: Nick Paul a Phil Varone.
    54:24 Casey BAILEY - 3:6

53:50
    Postavení mimo hru zastavilo rychlou akci Senátorů. Buly ve středním pásmu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 12. Nielsen (Gardiner, Marner), 24. Corrado (Marner, Kadri), 37. Gardiner – 1. Varone, 2. Brown, 36. Chabot (Pageau), 38. Varone (Bailey), 52. Puempel (Varone), 55. Bailey (Paul, Varone)

Toronto Maple Leafs: Bibeau – Gardiner, Corrado, Nielsen, Hunwick, Campbell, Hrabarenka – Rychel, Kadri, Brown – Greening, Laich, Marner – Johnson, Froese, Kapanen, Proust, Cliche, Moore
    Ottawa Senators: Hammond (Driedger) – Wideman, Kostka, Englund, Lepine, Chabot, Charliste, Borowiecky – Pyatt, Paul, Bluden, Nehring, Puemlel, Pegeau, Perron, Brown, Stortini, Carone, McCormick