Toronto – Ottawa 3:6 (kon.) | Boston – Columbus 2:3 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Minnesota 1:2 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 3:0 (kon.) | Washington – Carolina 1:2 (po pr.) | New Jersey – Philadelphia 2:0 (kon.)
Montreal – New Jersey 2:3 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:2 (kon.)
Edmonton – Calgary 4:2 (kon.) | Arizona – Los Angeles 5:3 (kon.) | Los Angeles – Arizona 4:3 (kon.)

Československá stopa v utkání

Jakub Zbořil (BOS) (0 + 0, čas na ledě 19:48)
    Peter Cehlárik (BOS) (0 + 0, čas na ledě 16:03) (03:56:57)

Střely na branku v zápase

Boston Bruins: 34

Columbus Blue Jackets: 24

Máme za sebou přípravné utkání mezi týmy Boston Bruins a Columbus Blue Jackets. Viděli jsme poměrně vyrovnaný zápas a také spoustu nových tváří v akci. Duel nerozsekla základní hrací doba ani nastavených pět minut v prodloužení, takže musely rozhodnout samostatné nájezdy. V nich se jako jediný prosadil hostující muž Sam Gagner, jenž zároveň určil osud klání. Columbus slaví v přípravě první vítězství. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezké úterý.

SAM GAGNER - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Columbus Blue Jackets.
    Autorem vítězné branky je SAM GAGNER.

3. série
    0:1
    Jediný proměněný nájezd a zároveň rozhodující! Sam Gagner to udělal nádherně, vykličkoval McIntyreho a dává zápasu směr.

3. série
    0:0
    Gólmani stále dominují, Mueller trefil jen beton McElhinneye.

2. série
    0:0
    Ani Bjorkstrand neproměnil, hledal místo u levé tyčky, ale nenašel ho.

2. série
    0:0
    Druhá tyčka v nájezdech, DeBrusk tentokráte orazítkoval tu levou.

1. série
    0:0
    Také exekutor ze strany hostů mířil mezi nohy, avšak brankář Bostonu si na něj dobře počkal.

1. série
    0:0
    Nash to zkoušel mezi nohy gólmana, ale trefil pouze tyčku.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo o tom, kdo se stane vítězem utkání, takže dnes to budeme mít kompletní, uvidíme i samostatné nájezdy. To je dobrá šance pro oba gólmany. A samozřejmě také střelce, aby si vyzkoušeli před začátkem sezóny nějaké kličky a zakončení.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:41
    Columbus Blue Jackets ještě vyhazují na zakázané uvolnění, ale do konce prodloužení už mnoho času nezbývá. Hostující mužstvo si zároveň vybírá oddechový čas.

64:07
    Běží poslední minuta nastavené hry, zatím to vypadá, že ani v prodloužení se rozhodující branky nedočkáme. I když už je na ledě daleko více živo než na začátku prodloužení.

63:30
    Obrovská šance, kterou nyní pohrdli hokejisté Columbusu! Obrana Bostonu zaváhala a muži v bílém unikali dva sami na brankáře. Přesto se jim nepodařilo skórovat a trefili jen prostor z brankou.

62:45
    Heinen se málem dokázal prosadit, ale jeho střela, kterou mířil do horní poloviny zařízení, mířila až příliš moc vysoko. Následně na druhé straně zasahuje brankáře McIntyre, jenž pro jistotu přerušuje hru a zařizuje nové buly.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 24. Hayes (DeBrusk, Czarnik), 42. Heinen (Carlo, Griffith) – 23. Milano (Wennberg, Jones), 29. Zaar (Gagner), rozh. náj. GAGNER