Toronto – Ottawa 3:6 (kon.) | Boston – Columbus 2:3 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Minnesota 1:2 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 3:0 (kon.) | Washington – Carolina 1:2 (po pr.) | New Jersey – Philadelphia 2:0 (kon.)
Montreal – New Jersey 2:3 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:2 (kon.)
Edmonton – Calgary 4:2 (kon.) | Arizona – Los Angeles 5:3 (kon.) | Los Angeles – Arizona 4:3 (kon.)
Florida – Nashville 4:1 (kon.)
New York Islanders
3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
Philadelphia Flyers
Úterý 27.09.2016, 01:00 • Barclays Center, New York • Příprava NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám dobrou noc, případně dobré ráno a na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (03:36:05)

Ve třetí třetině konečně začali padat branky, přičemž o všechny tři se postaral domácí tým, který potvrdil svou herní převahu a nakonec poráží Flyers poměrem 3:0.

59:41
    Gibson ještě musel vytáhnout jeden zákrok, aby uhájil čisté konto.

58:50
    Nebezpečný únik Barzala zastavil skvělým vypíchnutím kotouče jeden z bránících hráčů Flyers.
    57:26 Michael Dal Colle - 3:0

57:26
    Islanders právě vstřelili branku!
    Je nejspíš rozhodnuto! MICHAEL DAL COLLE trefuje prázdnou bránu a zvyšuje na 3:0 pro domácí. Asistence: Joshua Ho-Sang.

56:48
    Domácí vyvezli kotouč do útočné třetiny, kde jeden hráčů zakončoval bekhendem přes obránce a minul prázdnou branku.

56:34
    Další icing domácího týmu. Hra se opět vrací před Gibsona a hosté odvolávají brankáře!

56:20
    Zakázané uvolnění v podání Islanders.

55:14
    Domácí přežili oslabení a jsou blízko vítězství.

55:02
    Gibson likviduje střelu Connera a hra je přerušena.

53:48
    Weal pálí od modré, ale míjí domácí bránu.

53:14
    Flyers mají k dispozici přesilovou hru, která by je mohla vrátit zpátky do zápasu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

53:14
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Kyle Schempp – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

52:13
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Shane Prince – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Nick Cousins – 5 min., bitka).

51:11
    Pulock pálil mimo, puk se od zadního mantinelu odrazil k Barzalovi, který trefil připraveného Stolarze.

50:29
    Dove-McFalls střílel zápěstím a Gibson byl pozorný. Třetí třetina se nám posunula do své druhé poloviny a domácí se dvěma góly přiblížili vítězství.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 45. Prince (Quine, Pulock), 49. Ho-Sang (Barzal, Wotherspoon), 58. Colle (Ho-Sang)

New York Islanders: Berube (31. Gibson) – Pelech, Pulock, Wotherspoon, Mayfield, Vande Sompel, Leduc – Prince, Barzal, Quine – Dal Colle, Strome, Ho-Sang – Verhaeghe, Beauvillier, Fritz – Boulton, Schempp, Markison.
    Philadelphia Flyers: Stolarz – Willcox, Sanheim, Morin, O'Neill, Alt, Del Zotto – Twarinsky, Laberge, Dove-McFalls – Fazleev, Goulbourne, Carey – Cousins, Conner, McDonald – Weal.

Rozhodčí: St. Pierre, Lee – Sericolo, Nagy