Magnitogorsk – Jekatěrinburg 6:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 5:1 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 2:3 (po pr.)
Petrohrad – Minsk 6:2 (kon.)
Dynamo Moskva
5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
Medveščak Záhřeb
Pondělí 10.10.2016, 18:30 • VTB Ice Palace • KHL

58:12
    Mike Glumac trefil protihráče holí do tváře a síly na ledě se tedy vyrovnají.

57:18
    Jakov Rylov dostává dvě minuty za držení. Hosté tedy budou hrát přesilovku.

57:18
    Butler ve velké šanci neuspěl, Jerjomenko se proti němu rychle přesunul!

52:51
    Tomáš Mertl mohl korigovat hostující manko. Z bezprostřední blízkosti však trefil jen vyrážečku Jerjomenka.

52:01
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Mat Robinson – 2 min., hákování).

52:01
    Butler nedokázal zasunout puk za ležícího Jerjomenka, ale to bylo způsobeno i faulem soupeře. Bude se tedy vylučovat.
    48:26 Daniil TARASOV - 5:1

48:26
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Hosté ztratili kotouč ve svém obranném pásmu a jsou za to potrestáni pátým gólem! Střílenou přihrávku Arťoma Fjodorova usměrnil za záda bezmocného Hovinena DANIIL TARASOV. Domácí kapitán puk dopravil za brankovou čáru bruslí, ale rozhodčí po konzultaci s kolegou u videa gól uznal. Asistence: Arťom Fjodorov.

47:03
    Nádherně to udělal Cvetkov, který poslal do souboje tváří v tvář s brankářem Karsumse. Ten se pokusil o forhendový blafák, ale Hovinen mu zamezil ve skórování levým betonem!

38:21
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Alexandre Giroux – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

38:21
    Větší trest nakonec obdržel Alexandre Giroux! Oba hráči dostali pět minut za bitku a hostující hráč navíc dvě minuty za iniciování rvačky a deset minut za nesportovní chování! Je tu tedy dvouminutová přesilovka pro Dinamo.

38:21
    Bitka mezi Girouxem a Kuzněcovem!
    38:21 Andrej An. Mironov - 4:1

38:21
    Domácí opět vedou o tři góly! Po vyhraném buly se dostal puk k ANDREJI AN. MIRONOVOVI, který od modré propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Denis Kokarev a Ivan Igumnov.

36:00
    Hosté budou hrát přesilovku. Juuso Hietanen před brankou přistrčil McMillana a je vyloučen za vražení.
    33:08 Francis PARÉ - 3:1

33:08
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Nádherná kombinace hostí, která vedla ke snížení! Mike Glumac si vyměnil puk s Blakem Parlettem a poté ho parádně naservíroval před branku FRANCISOVI PARÉMU, jenž udělal Jerjomenkovi kličku a zasunul kotouč do odkryté klece – 3:1. Asistence: Blake Parlett a Mike Glumac.

31:36
    Hosté si teď vytvořili velkou šanci! Mike Glumac však z mezikruží neuklidil puk za Jerjomenka, přestože domácí brankář byl zaměstnán soubojem s projíždějícím protihráčem.
    20:41 Semjon KOKUJOV - 3:0

20:41
    Skvělý vstup domácích do druhé třetiny! Hráči Dinama vyrazili do rychlého kontru, Alexej Cvetkov v útočném pásmu posunul puk k SEMJONOVI KOKUJOVOVI a ten prostřelil Hovinena mezi pravou rukou a tělem. Asistence: Alexej Cvetkov.
    19:25 Alexandr KUZNĚCOV - 2:0

19:25
    Domácí přesilovku bleskově využívají a vedou 2:0! Denis Kokarev měl před brankou hned dva volné spoluhráče a tak poslal do ohně prudký pas, který tečoval za záda Hovinena ALEXANDR KUZNĚCOV. Asistence: Denis Kokarem a Juuso Hietanen.

19:18
    Za záchranou brzdu zatáhl Thomas Larkin, jenž podrazil unikajícího Kokareva. Přesilovka pro domácí.

15:21
    Tomáš Mertl jel zcela sám na Jerjomenka. Už si domácího gólmana položil, ale forhendem nedokázal zasunout do odkryté části klece! Tohle byla největší šance Záhřebu.
    06:52 Martinš KARSUMS - 1:0

06:52
    Většího prostoru na ledě využil MARTINŠ KARSUMS! Lotyšský útočník ve službách Dinama prolétl mezi dvěma hostujícími beky a tváří v tvář Hovinenovi nezaváhal. Puk za jeho záda zametl bekhendem. Asistence: Maxim Karpov.

06:39
    Síly na ledě se vyrovnají. Za hákování je vyloučen Alexander Osipov. Následuje komerční přestávka.

06:22
    Velká šance Dinama! Po ráně Robinsona se snažil dotlačit puk za Hovinena Tarasov. Hostující gólman zasáhl těsně před brankovou čarou!

05:57
    Domácí si zahrají přesilovku! Ilja Arkalov vyloučen za krosček.

02:04
    Do velké šance se dostal Alexandre Giroux. Hostující forvard se natlačil až před Jerjomenka a zkusil zakončit bekhendovou kličkou. Bohužel pro Medveščak netrefil branku.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 7. Karsums (Karpov), 20. A. Kuzněcov (Kokarev, Hietanen), 21. Kokujov (Cvetkov), 39. Mironov (Kokarev, Igumnov), 49. Tarasov (Fjodorov) – 34. Paré (Parlett, Glumac)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Mironov, Hietanen, A. Osipov, Robinson, Rylov, Barancev, Solovjov – Karpov, Cvetkov, Karsums – Kokujov, Rybakov, Sopin – Kokarev, Igumnov, A. Kuzněcov – K. Kostin, Fjodorov, Tarasov (C) – Šipov.
    Medveščak Záhřeb: Hovinen (Smith) – T. Larkin, Bezina, J. Krejčík, Sauve, Katic – Co. Genoway, Mertl, Hedberg – Parlett, Butler, McMillan – Glumac (C), Paré, A. Giroux – Morrisonn, Perkovich, Arkalov.

Rozhodčí: Kubus, Oskirko – Sysujev, Raming