Ottawa – Montreal 4:3 (2:1 po s.n.) | Tampa – New Jersey 3:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 4:3 (kon.)
Pittsburgh – Anaheim 3:2 (kon.) | Columbus – San Jose 2:3 (kon.) | Florida – Detroit 4:1 (kon.)
Washington – NY Islanders 2:1 (kon.) | Toronto – Boston 4:1 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 3:2 (kon.)
Chicago – Nashville 5:3 (kon.) | Arizona – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Colorado – Dallas 6:5 (kon.)
Vancouver – Calgary 2:1 (1:0 po s.n.)
St. Louis Blues
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
New York Rangers
Neděle 16.10.2016, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL
    První hvězdou zápasu se stal zaslouženě domácí brankář Carter Hutton!

1. Carter Hutton (STL) 33 zák., 2 góly, 94,3%
    2. Paul Stastny (STL) 1+1
    3. Chris Kreider (NYR) 1+1 (05:07:27)
    St. Louis zažívá výborný start do letošní sezóny. Ze tří zápasu mají tři výhry, tímpádem plný počet bodů!

Máme tady konec zápasu. Ve třetí třetině jsme branku neviděli a tímpádem St. Louis slaví v nové sezóně třetí vítězství za sebou, výborná forma na úvod soutěže.
    Pojďme však od začátku. Už po 73 sekundách se prosadil Vladimir Tarasenko. Hosté vyrovnali za čtyři minuty, když se prosadil Chris Kreider. To však nebyl konec první třetiny. Dvě a půl minuty před koncem periody se prosadil výborný Paul Stastny. To bylo pro první třetinu vše. Ve druhém dějství jsme mohli vidět dvě branky, jednu na každé straně. O tu první se postaral v přesilové hře kapitán domácích Alex Pietrangelo. Jenže Rangers nic nenechali v náhodě a za půl minuty snížili, jmenovitě Mika Zibanejad. Třetí třetina byla velice napínavé, ale bez branek. Hosté se zlepšili a měli více šancí, jenže proti byl vynikající domácí brankář, které všechny tyto tutovky pokryl.

Vyloučení: 2 – 5
    Využití přesilovek: 20% (1/5) – 0% (0/2)
    Bodyčeky: 14 – 23
    Vyhrané buly: 24 – 33

59:30
    Hosté se usadili v útočném pásmu a kombinují. Následně přichází špatná přihrávka a domácí vyhazují.

59:04
    Hosté začínají opravdu tlačit, čas se krátí, stav zápasu se stále nemění. Domácí publikum tlačí svůj tým.

58:40
    Lundqvist míří z brány, Rangers hrají v šesti lidech!

58:24
    Fabbri je sám proti třem, snažil se vystřelit, ale byl zblokován.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34
    Domácí tým drží puk na svých hokejkách a tlačí čas dopředu, dvě a půl minuty do konce zápasu.

57:02
    Po tlaku hostů snad přichází tlak domácích, ale hráči St. Louis nemají v útočném pásmu větší podporu, takže o puk zase přicházejí.

56:32
    Lundqvist pomalu začíná pošilhávat po hostující střídačce, bude čekat na příkaz, aby svou branku opustil.

56:04
    Stastny vyslal Upshalla do brejku, ale byl sám, takže o puk přišel a musí se vrátit pomoct své obraně.

55:22
    Konec zápasu se nám pomalu, ale jistě blíží. Hosté mají šance, ale dnes proti nim stojí brankář, který má na začátku sezóny vynikající formu.

54:45
    Hutton teď chtěl pomoct s rozehrávkou, ale málem z toho byla vyrovnávací branka. Domácí tým měl veliké štěstí, že Stepan nedokázal umístit puk do prázdné branky.

54:34
    Hra nám po menší přestávce pokračuje. Domácí tým se vydal do útočného pásma, kde se bude chtít udržet, jenže to se domácím nesplní a opět musí bránit.

54:18
    Máme před sebou poslední komerční přestávku dnešního utkání.

54:02
    Domácí byli v útočném pásmu, ale moc dlouho tam nepobyli. Naopak teď se opět musí bránit, Hutton má spoustu práce.
    Branky a nahrávky: 2. Tarasenko (Parayko), 18. Stastny (Fabbri, Steen), 23. Pietrangelo (Stastny, Tarasenko) – 6. Kreider (Zibanejad), 23. Zibanejad (Kreider, Holden)

St. Louis Blues: Hutton (Allen) – Pietrangelo (C), Bouwmeester, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko, Edmundson – Steen, Stastny, Fabbri – Tarasenko, Lehterä, Perron – Jakupov, Berglund, Pääjärvi – Reaves, Brodziak, Upshall.
    New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, McDonagh (C), Holden, M. Staal, Clendening, Skjei – Zuccarello, Stepan, Vesey – Bučněvič, Zibanejad, Kreider – Rick Nash, K. Hayes, J. T. Miller – Fast, Pirri, Grabner.

Rozhodčí: Mike Leggo, Jevgenij Romaško – Jonny Murray, Ryan Galloway

Diváci: 19 197