Vsetín – Poruba 4:1 (kon.) | Letňany – Kobra 2:0 (kon.) | Chomutov – PZ Kladno 2:1 (kon.)
Kometa Brno – Jihlava 2:5 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 8:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Vítkovice – Warriors Brno 2:3 (kon.) | Havířov – Olomouc 4:2 (kon.) | Slavia – Žďár n/S 3:8 (kon.)
Kladno – Ústí n/L 4:9 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 2:3 (po pr.) | Č. Budějovice – Tábor 7:1 (kon.)
Rytíři Kladno
4:9 (3:4, 0:3, 1:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
Neděle 16.10.2016, 14:45 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 11. kolo

Pro dnešek se s Vámi loučím a u dalších přenosů se těším na počtenou! (17:06:24)

Dnes jsme byli svědky poněkud překvapivě hladkého vítězství ústeckého Slovanu, který dokázal Rytířům nasázet devět branek a především zásluhou suverénní druhé třetiny si dnes z Kladna odváží cenné tři body. Kladenští rozhodně mají o čem přemýšlet, z jejich strany to nebyl zrovna povedený výkon.

59:32
    Utkání se již pouze dohrává, je dávno rozhodnuto.

59:03
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Dočkali jsme se snížení. Flachsovu střelu od modré čáry tečoval ALEŠ PETRUS a kosmeticky upravil stav utkání. Asistence: Flachs.

58:55
    Volke ukryl střelu od modré v lapačce. Dnes působí velmi jistým dojmem.

58:38
    Kladno si zahraje proti třem ústeckým borcům. Sitár (UNL) potrestán za vysokou hůl.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Troufám si tvrdit, že i celého utkání.

57:51
    Kladnu se nepovedla rozehrávka a po icingu musí začít od vlastní branky.

57:26
    Kladno dostane šanci kosmeticky upravit skóre, Kolbaba odchází na trestnou lavici za držení protihráče.

56:59
    Karásek založil kladenský útok, na jehož konci byl Kulma, který však pouze vyprášil Volkeho vestu.

56:43
    Pěkný nechtěl riskovat a po střele ústeckých kotouč pro jistotu přikryl.

56:05
    Karmazin objel branku a poté nepřesně přihrával. Ke kotouči se opět dostávají hosté.

55:26
    Po střele ústeckého obránce visela desítka ve vzduchu, naštěstí pro Rytíře byla však střela sražena.

54:32
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Už je to o šest branek. Dohnal zavezl kotouč do pásma. Následně se puk dostal až k MATĚJI KOLBABOVI, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Dohnal.

53:44
    Volke pro jistotu podržel kotouč po střele Rytířů, vhazuje se po jeho pravé ruce.

53:34
    Kladenská dorážka nyní minula branku ležícího Volkeho.

53:09
    Robovský (KLA) si při bránění protihráče počínal nedovoleně a po zásluze obdržel dvouminutový trest.

52:40
    U kotouče jsou nyní Kladenští, avšak kontrolují jej pouze ve vlastní třetině, kde Slovan neohrozí.

Jaroslav Keimar

Branky a nahrávky: 11. Bernat (Karásek), 12. Urban (Zíka), 17. Urban (Kulma, Robovský), 60. Petrus (Flachs) – 5. Tůma J. (Šindelář), 7. Čermák T. (Dohnal), 8. Šindělář (Costa, Magasanik), 15. Čermák T. (Tomšík), 21. Costa (Tůma J., Šindelář), 26. Tůma J. (Šindelář, Costa), 26. Dohnal (Janoušek), 44. Janoušek, 55. Kolbaba (Dohnal)

Rytíři Kladno: Pěkný (8. – 26. Veselý) – Robovský, Staněk, Flachs, Zíka, Funk, Ticháček, Janeček – Karásek, Petrus, Šimek, Kulma, Karmazin, Sachr, Bernat, Urban, Vrkoč.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Kmoch (17. Volke) – Polata, Tůma V., Tomšík, Sitár, Kříž, Magasanik, Kolbaba – Bláha, Čermák T., Costa, Gašpar, Šindelář, Čermák J., Janoušek, Tůma J., Dohnal.

Rozhodčí: Plachý – Marek, Kučera