NY Rangers – San Jose 7:4 (kon.) | Pittsburgh – Colorado 3:4 (po pr.) | Detroit – Ottawa 5:1 (kon.)
Winnipeg – Boston 1:4 (kon.)
New York Rangers
7:4 (1:1, 2:0, 4:3)
San Jose Sharks
Úterý 18.10.2016, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

44:37
    Dvouminutový trest totiž obdržel Joe Thornton (SJS), jenž podrazil Heseye a míří na trestnou.

37:25
    Nakonec z toho vyšli lépe hosté. Dylan McIlrath (NYR) dostal samozřejmě pět minut, ale také dvě minuty navíc. Český útočník Tomáš Hertl (SJS) obdržel pouze pět minut.

30:53
    Krátce po vhazování byla hra přerušena a San Jose může okamžitě odpovědět. Dvě minuty za hákování si odsedí J. T. Miller (NYR).

28:30
    Proti pravidlům se provinil Brenden Dillon (SJS), jenž obdržel dvě minuty za faul kolenem.

25:16
    Český útočník se podívá na trestnou lavici. V souboji s Rickem Nashem si Tomáš Hertl (SJS) počínal nedovoleně a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

18:29
    Jesper Fast (NYR) posílá domácí do tří hráčů! Před brankou Raanty totiž podrazil Pavelskiho a nabízí hostům výbornou příležitost k vyrovnání.

17:16
    Ideální příležitost pro hosty. Mika Zibanejad (NYR) zasáhl vysokou holí Tomáše Hertla a je prvním vyloučeným hráčem tohoto zápasu.

Daniel Ryl

Branky a nahrávky: 13. M. Staal (Stepan, Zuccarello), 25. Rick Nash (McDonagh, Kreider), 31. Kreider (McDonagh, Raanta), 53. K. Hayes (Fast, J. T. Miller), 53. Vesey (Stepan, Zuccarello), 59. Zuccarello, 60. Grabner – 20. Couture (Pavelski, J. Thornton), 50. Burns (Pavelski, P. Martin), 54. Burns (Pavelski), 56. Pavelski (Burns, Hertl)

New York Rangers: Raanta – Holden, McDonagh (C), Clendening, M. Staal, McIlrath, Skjei – Rick Nash, Zibanejad, Kreider – Zuccarello, Stepan, Vesey – Fast, K. Hayes, J. T. Miller – Grabner, Jooris, Pirri.
    San Jose Sharks: M. Jones – Burns, P. Martin, Braun, Vlasic, Schlemko, Dillon – Pavelski (C), J. Thornton, Hertl – Donskoi, Couture, Bødker – J. Ward, Tierney, Marleau – M. Karlsson, Wingels, Nieto.

Rozhodčí: McCauley, Kowal – Pancich, Barton.