Táborsko akademie – Dobrovice 3:4 (kon.) | Převýšov – Domažlice 1:1 (2:4 po pen.) | Štěchovice – Vltavín 1:2 (kon.)
FC Táborsko akademie
3:4 (1:1)
FK Dobrovice
Neděle 23.10.2016, 10:15 • Svépomoc • Česká fotbalová liga • 11. kolo

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (12:39:00)

Je konec! Táborsko znovu nedotáhlo nadějně rozehraný zápas do vítězného konce a nakonec podlehlo Dobrovicím 3:4! Po nerozhodném poločase poslal domácí do vedení Kostka, ale Munzar rychle vyrovnal! Táborsko se znovu ujalo vedení dvacet minut před koncem zásluhou Turka, ale Volf deset minut před koncem vyrovnal a v nastaveném čase zkompletoval hattrick!

90+6

90+4
    Dobrovice právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Dobrovice rozhodují o svém triumfu doslova ze pět minut dvanáct! Hosté dostali možnost exekuce přímého kopu v blízkosti pokutového území! Přímý kop sice skončil na břevně, ale míč se odrazil k noze úplně volného MARKA VOLFA a ten rozjásal hostující fanoušky!

90+3
    Hosté to ale v útoku přehnali s agresivitou a provinili se proti pravidlům! Táborsko bude rozehrávat z vlastní šestnáctky.

90+1
    Dobrovice se ještě v nastaveném času derou do útoku, jenže domácí stojí v deseti lidech na hranici pokutového území a brání.

90
    Nastavují se čtyři minuty!

89
    Hra je přerušena! Na hřišti zůstává ležet jeden z domácích fotbalistů! Vše nasvědčuje tomu, že dnešní duel rozhodne penaltový rozstřel.

88
    Žlutou kartu dostává Kučera (FC MAS Táborsko B).

88
    Hosté zahrávali rohový kop, ale po centru do pokutového území se jeden z hráčů Dobrovic provinil nedovoleným zákrokem!

87
    Žlutou kartu dostává Běloušek (FC MAS Táborsko B).

86
    Turek dostal přihrávku do pokutového území, ale ani autor třetí branky Táborska nakonec nedokázal zakončit.

85
    Hosté se prodrali do pokutového území, avšak nikdo v červeném dresu nedokázal zakončit! Táborsko vybojovalo balón na své kopačky.

83
    Domácí se řítili do dalšího útoku, ale rychlou akci Táborska zastavuje zdviženým praporkem asistent rozhodčího, ofsajd!

80
    Drama pokračuje! Je znovu vyrovnáno! Dobrovice deset minut před koncem srovnávají s Táborskem krok! Na krásný centr z pravé strany si naskočil MAREK VOLF a hlavičkou do protipohybu brankáře vyrovnal na 3:3!

79
    Hosté kombinují na polovině hřiště, ale zatím se nemohou přiblížit pokutovému území Táborska.

78
    Až nyní se Dobrovice vymanily z tlaku domácího celku. Hosté na pravé straně vybojovali autové vhazování, moc času už jim ale nezbývá.

76
    Domácí se naopak sami ženou do útoku. Táborsko kombinovalo na hranici pokutového území, ale nikdo v modrém nevystřelil.

Tomáš Kubečka

Branky: 8. Kostka, 55. Kostka, 72. Turek – 7. Volf, 58. Munzar, 80. Volf, 90+4. Volf

Karty:   54. Kostka (TBB), 57. George (TBB), 87. Běloušek (TBB), 88. Kučera (TBB)

FC Táborsko akademie: Hňup – Běloušek, Novák (77. Nehoda), Peterka, Kočí, Froněk, George (67. Kučera), Chotovinský (C), Turek (90. Rabiňák), Kostka, Škarda
    Náhradníci: Týnavský, Bakule, Rabiňák, Kučera, Nehoda, Blažek

FK Dobrovice: Bartoš – Novák, Skuhravý, Lukáš, Tvaroha, Hurka (69. Vajgl), Munzar, Soběslav (C), Osvald, Valenta, Volf (94. Miškovský)
    Náhradníci: Kalíšek, Miškovský, Toman, Vajgl, Boček, Slavík

Rozhodčí: Paták – Mudra, Pastyřík