Mohuč – Ingolstadt 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Leverkusen 1:2 (kon.) | Augsburg – Bayern 1:3 (kon.)
W. Brémy – Freiburg 1:3 (kon.) | Darmstadt – RB Lipsko 0:2 (kon.) | Dortmund – Schalke 0:0 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
2:0 (0:0)
FC Ingolstadt 04
Sobota 29.10.2016, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Německá Bundesliga • 9. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u Bundesligy zase někdy nashledanou. (17:29:15)

Utkání je u konce! Domácí celek kontroloval utkání po celou dobu hry. Skóre otevřel v jednapadesáté minutě z penalty Yunus Mallı. Aktivita Mohuče pokračovala a zakončena byla v pětaosmdesáté minutě, kdy zvýšil vedení po necelé minutě na hřišti Levin Öztunali!

Mohuč si tak připsala druhé vítězství na domácí půdě.

90+5

90+4
    Po útočném faulu domácího celku se bude ještě jednou odkopávat od branky norského brankáře. Moc se toho nejspíše už nestane.

90+3
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Pablo De Blasis, přichází José Rodríguez.

90+2
    Nad rámec tohoto utkání se budou hrát dohromady čtyři minuty. Utkání je již rozhodnuto, a tak se toho moc nejspíše nestane.

90+1
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Yunus Mallı, přichází Leon Balogun.

89
    Individuálně se do zakončení prodral Pablo De Blasis, který z hranice vápna posílal střelecký pokus. Ten ovšem šel jen doprostřed branky.

88
    Domácí celek vede o dvě branky a hraje v poli o jednoho hráče v přesile. Toto utkání již nemůže ztratit. Mohuč si dojde pro tři body.
    86. Červená karta po 2. žluté

86
    Nyní navíc zastavil snažení jednoho z domácích Max Christiansen. Ten už jednu žlutou kartu měl, a tak Manuel Gräfe vytasil druhou!
    85. Levin ÖZTUNALI - 2:0

85
    Mainz právě vstřelil branku!
    Tak to bylo opravdu rychlé! Jhon Córdoba se dostal po levé straně do vápna, kde proti němu vyběhl brankář. Kolumbijský fotbalista ovšem dokázal přihrát LEVINU ÖZTUNALIMU, jenž svým první dotek v utkání zvýšil vedení na 2:0!

84
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Samperio Bustara Jairo, přichází Levin Öztunali.

83
    Až do vápna se prodral Jhon Córdoba. Domácí borec prošel do zakončení a skluzem do míče lehce píchl. Jeho pokus ale skončil jen těsně vedle branky!

82
    Hostům se v zakončení opravdu nedaří. Vidíme dobrou obrannou hru domácího celku, který pomalým tempem míří k vydřeným třem bodům,

80
    Pablo De Blasis dostal přihrávku na pravé křídlo, odkud následně posílal míč do šestnáctky. Tam se ovšem nikomu v červeném nepovedlo míč poslat do branky.

79
    Následná akce byla opět zakončena pokusem Yunuse Mallıho. Domácí fotbalista nyní střílel po zemi, ale ani v tento moment nepřekvapil Nylanda.