Hlučín – Olomouc B 1:0 (kon.) | Mohelnice – Hulín 2:2 (kon.) | Kroměříž – Vyškov 2:1 (kon.)
Třebíč – Slovácko B 1:0 (kon.) | HFK Olomouc – Petřkovice 0:0 (kon.)
1. HFK Olomouc
0:0 (0:0)
FC Odra Petřkovice
Sobota 29.10.2016, 14:00 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

Také ke druhé půli sudí nenastavoval minuty navíc, oba týmy se tak rozešli po bezbrankové remíze s bodem. Druhý poločas už přinesl více akcí a střel, oproti první pětačtyřicetiminutovce byla hra určitě i divácky atraktivnější. Závěr pak přinesl velké emoce na obou stranách, sudí však situaci zvládl a k žádným velkým strkanicím nakonec nedošlo. Ode mně je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne. (15:57:54)

90

89
    Petřkovice jsou ještě do možná posledního útoku, Holice se musí velmi rychle vrátit, aby zabránila možnému přečíslení.

87
    Na hřišti se teď zvedají emoce, Ondřej Pyclík se ohnal pěstí po Zdeňku Staňkovi po předchozím střetu obou dvou hráčů. Rozhodčí udělil oběma aktérům žlutou kartu.

86
    Kouč Derco využil posledního střídání, místo Lukáše Vychodila naskakuje do hry Gianpaolo Pezzotti.

86
    Wolf na poslední chvíli odkopával míč od brankové čáry po petřkovickém rohu, hosté jsou teď opticky lepším týmem.

84
    Alex Řehák dostal žlutou kartu za stáhnutí unikajícího Puškáče. Hráči hostí se ale dožadují červené karty.

83
    Petřkovce tlačí, přes obrannou lajnu před vápnem se jim ale dostává s snahou velmi těžko.

82
    Pyclík se začal dožadovat autu po rozhodnutí pomezního rozhodčího, hlavní sudí však jeho rozhodnutí po vlastním úsudku změnil, a to bylo hlavním důvodem zjiskření emocí na hřišti.

81
    Horka se odkopem na chvíli osvobozuje od velkého hostujícího tlaku, Holice teď prakticky nepřekročila půlku.

80
    Pyclík si neporozuměl s Bučkem a vrací tak svou přihrávkou balón hostům, Petřkovice přepínají okamžitě do útoku.

79
    Puškáč se ve vápně opřel do balónu, trefuje však jen Muchu, který se štěstím zasahuje. Oba týmy teď hrají nahoru dolů.

78
    Krumpolc při přímém kopu odhlavičkoval míč hned u vápna do autu, vhazovat tak budou Petřkovice.

77
    Horka raději pod tlakem napadajících hráčů vrátil míč až k Muchovi, Holice tak začne svou cestu k vápnu od znova.

76
    Domácí se rozhodli pro druhé střídání, Davida Hornicha vystřídal Oldřich Kostorek.

75
    Levčík prošel až do vápna, zde však pod tlakem dvou obránců byl o míč připraven a navíc se musí vracet do obrany.

74
    Mucha se při přímém kopu zmýlil a míč jen vyboxoval před sebe, ke střelbě se tak mohl dostat Baranek, ovšem přes obranný blok se neprosadil.
    73.

73
    Pyclíkova hlavička z vápna málem skončila v brance, Buček ale nakonec dokázal zasáhnout a drží naděje Petřkovic alespoň na bod za remízu.