Olomouc – Ostrava 2:1 (4:3 po pen.) | Jihlava – Plzeň 1:3 (kon.) | Pardubice – Slavia 3:0 (kon.)
Sparta – Slovácko 3:1 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 0:1 (kon.) | Příbram – Karviná 1:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:3 (1:2)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 29.10.2016, 13:00 • Areál Na Stoupách, Jihlava • Celostátní liga staršího dorostu • 12. kolo

Jihlava se sice v šesté minutě ujala vedení zásluhou branky Pavla Časty, vzápětí ale rychle vyrovnal Petr Řezáč a ještě před přestávkou otočil vývoj utkání na stranu Viktorky Dušan Pinc, na jehož gól krátce po začátku druhého poločasu navázal Kryštof Pavlík a o osudu utkání v Areálu Na Stoupách bylo rozhodnuto. Plzeň už v závěru pouze kontrolovala utkání a snažila se podruhé neinkasovat, což ji vyšlo. Konečný výsledek FC Vysočina Jihlava 1 FC Viktoria Plzeň 3. (15:08:24)

90+1

90
    Nad rámec zápasu byla nastavena 1 minuta.

89
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kryštof Pavlík, přichází Milan Ryška.

85
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jonáš Vais, přichází Lukáš Mudra.

80
    Žlutou kartu dostává Kryštof Pavlík (FC Viktoria Plzeň).

78
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jakub Kulhánek, přichází Tomáš Vilček.

76
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Martin Řezáč, přichází David Karmazín.

75
    Viktoria Plzeň v Jihlavě čtvrthodiny před koncem s klidem kontroluje dosavadní vývoj utkání a v závěru utkání se snaží především neinkasovat.

71
    Žlutou kartu dostává Martin Suchý (FC Viktoria Plzeň).

70
    Žlutou kartu dostává Milan Vrzal (FC Vysočina Jihlava).

66
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Pavel Časta, přichází David Šteffl.

64
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Petr Řezáč, přichází Martin Suchý.

63
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Martin Pavlík, přichází Michal Polcar.
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Adam Průša, přichází Radek Matulka.

60
    Jihlava se marně snaží se zápasem něco udělat a fotbalisté hostující Plzně v poklidu kontrolují hru.

58
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Pavel Svoboda, přichází Tomáš Lorenc.
    48. Kryštof PAVLÍK - 1:3

48
    Plzeň právě vstřelila branku!

Hosté krátce po přestávce navyšují své jednobrankové vedení, když se krásnou střelou zpoza šestnáctky do levého horního rohu brány trefil KRYŠTOF PAVLÍK! Viktoria vede již 3:1.

46
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází Lukáš Pihrt.