Žilina B – Skalica 0:0 (kon.) | MFK Zvolen – R. Sobota 2:0 (kon.) | Haniska – Lipany 1:1 (kon.)
Bardejov – L. Mikuláš 3:2 (kon.) | Nové Mesto n/V – Svätý Jur 2:1 (kon.) | Nitra – Pohronie 0:0 (kon.)
Poprad – Spiš. N. Ves 1:2 (kon.)
MŠK Žilina B
0:0 (0:0)
MFK Skalica
sk Sobota 29.10.2016, 10:30MONACObet liga

Je za nami zápas medzi MŠK Žilina B a aktuálnym lídrom II. ligovej tabuľky MFK Skalicou. V prvom polčase bol aktívnejším celkom práve ten hosťujúci. Gól však neprišiel a tak sa celky stretli v druhom polčase za stavu 0:0. V druhej 45-minútovke prevzali taktovku domáci futbalisti, no gól sa nepodarilo vsietiť ani im a tak sa oba tímy rozdelili bratsky po bezgólovej remíze 0:0

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (12:22:17)

90+1

90
    V druhom polčase sa nadstavuje +1 minúta.

89
    Kapitán hostí – Pavol Majerník v hre pokračovať nemohol. Jednalo sa totiž o ofsajdové postavenie tohto futbalistu.

88
    Čas sa kráti a tempo hry pomaly ale isto upadá. Hrá sa prevažne v strede hracej plochy teraz už na kopačkách Skaličanov.

87
    Strieľaným centrom to skúsil aj Chigozie Mbah. Táto lopta narobila problémy Čikošovi-Pavličkovi, ktorý sa musel natiahnúť a loptu spod brvna vytiahnúť špičkami prstov.

86
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Mandiangu, prichádza Sluka.

85
    Po rýchlej akcii a následnom centrovanom pokuse zahrá MFK Skalica rohový kop. Loptu si už k zástavke stavia Lukáš Hlavatovič.

83
    Branislav Šušolík vidí žltú kartu za zákrok na hosťujúceho Lukáša Švrčeka.

82
    Žilina by sa v závere zápasu chcela strelecky presadiť. Strely prichádzajú už aj z väčšej vzdialenosti, no sú veľmi nepresné.

81
    Skalica držala loptu v tesnej blízkosti Žilinskej bránky. Prihrávky v malom priestore mali prívlastok ofsajdové a tak bola lopta prisúdená domácemu celku.

80
    Žltú kartu dostáva Ladislav Szöcs (MFK Skalica).

79
    Od vlajočky sa rozhodol centrovať Christopher Mandiangu, no ani center tohto muža nenašiel adresáta.

78
    Dávidov pokus bol zblokovaný štvorčlenným múrom, no lopta sa odrazila mimo hraciu plochu a tak uvidíme aspoň rohový kop MŠK.

77
    Hancko si vypýtal faul po zákroku Záhumenského. Loptu si postavil samotný Dávid Hancko.

76
    Tento raz to bolo bez potrebného ošetrenia a Alejandro už pokračuje v hre.

75
    Hra je prerušená. Na trávniku ostáva ležať jeden z futbalistov MŠK. Pravdepodobne sa jedná o Alejandra Tora.

74
    K svojej prvej strele v zápase sa odhodlal aj striedajúci Alejandro Toro. Pokus to bol síce razantný, no veľmi nepresný.

73
    Konečne sa na súperovu polovicu dostali aj futbalisti Skalice. Loptu sa z pravej strany pokúšal prepašovať do vápna Žiliny Marko Milunović, no bez úspechu.