Opava – Kopřivnice 4:0 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 1:2 (1:2 po s.n.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:2 (po pr.)
Nymburk – Pelhřimov 8:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 8:2 (kon.) | Řisuty – Bílina 4:3 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 5:2 (kon.) | Žďár n/S – Písek 5:4 (po pr.) | Klatovy – Vrchlabí 5:3 (kon.)
Mor. Budějovice – David Servis 10:2 (kon.) | Tábor – Kolín 3:1 (kon.) | Trutnov – Klášterec nO 1:4 (kon.)
Jablonec n/N – Sokolov 5:1 (kon.) | Kobra – Děčín 5:4 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
5:4 (1:1, 1:2, 2:1 - 1:0)
IHC Králové Písek
Sobota 29.10.2016, 17:30 • Bouchalky • 2. liga skupina Střed (ČR) • 11. kolo

Na konci zápasu se tedy víc radují domácí když se v prodloužení prosadil Kunstmüller. Žďár tedy po dnešku dva body do tabulky navíc a Písek pouze jeden. ode mě je to pro dnešek vše a zase někdy příště. (19:57:40)

60:49
    Žďár právě vstřelil branku!

Tak to bylo rychlé. Bureš nabídl kotouč před branku LUBOŠI KUNSTMÜLLEROVI, který svojí střelou z první překonal Kadlece a pečetil tak výhru Žďáru na 5:4pp. Asistence: Lukáš Bureš, Pavel Staněk

60:17
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kuřítko – 2 min., podražení).

60:01

Po třetí třetině je stav nerozhodný 4:4 a bude tak za malou chvíli následovat pětiminutové prodloužení. Plemeny do něho ale nastoupí s jedním hráček navíc v protože Sýbek si ještě odpyká trest za zdržování hry, který se mu přenesl do prodloužení.

60:00

59:02
    Vyloučení v týmu IHC Písek (Sýbek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:45
    Písek právě vstřelil branku!

Písek ještě stíhá vyrovnat na 4:4. Po střele z levého kruhu se se štěstím prosazuje dnes podruhé FILIP VLČEK. Asistence: Jan Sýbek, Josef Slavík

56:02
    Offsajd a vhazování ve středním pásmu.

55:34
    Střecha s Burešem se hnali dva proti jednomu obránci, prvně jmenovaný předložil kotouč na Bureše, který svojí tečí nenasměroval puk do brány.

54:54
    Střela jednoho z hostů štrejchla branku s vnější strany.

54:19
    Ti už jsou v útočném pásmu a kombinují.

53:26
    Písek teď čeká přes minutu dlouhá přesilovka 5 proti 3.

53:11
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Bureš – 2 min., hákování).

52:27
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Střecha T. – 2 min., podražení).

51:07
    Offsajd domácích. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

50:10

Plameny dávají gól s pořadovým číslem čtyři, tím otáčejí skóre a jdou do vedení.

Za bránou stojící Kuřítko nasměroval do jízdy nahrávku před brankoviště kde byl připravený na střelu z první MARTIN ČERVENKA, který trochu se štěstím dostal puk do brány, Asistence: Martin Kuřítko, Ondřej Malec

48:12
    Burešovu střelu z levého kruhu vyrazil Kadlec mimo svojí svatyni.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 20. Beneš (Kunstmüller, Kuřítko), 34. Beneš (Bureš, Malec), 45. Kuřítko (Červenka, Pleva), 51. Červenka (Kuřítko, Malec), 61. Kunstmüller (Bureš, Staněk) – 20. Vlček (Sýbek, Hřebíček), 31. Duchoň (Sýbek, Vlček), 31. Slavík (Sýbek, Vlček), 58. Vlček (Sýbek, Slavík)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (od 31. Sláma) – Pleva, Beneš, Staněk, Kolda, Klíma, Vítek – Bureš, Kuřítko, Malec, Kunstmüller, Kaňka, Střecha T., Krupka, Kovářů, Červenka, Gregar, Pazourek
    IHC Králové Písek: Kadlec (Brož) – Kozák, Hřebíček, Hanus, Suda, Červinský, Pokorný, Koutenský – Slavík, Urbanec, Vlček, Sýbek, Koupal, Pašek, Šuhaj, Strnad, Duchoň, Rod

Rozhodčí: Hodač – Svoboda, Žídek