NY Rangers – St. Louis 5:0 (kon.) | Columbus – Dallas 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Tampa 1:6 (kon.)
Florida – Boston 1:2 (kon.) | Toronto – Edmonton 3:2 (po pr.) | Ottawa – Carolina 2:1 (po pr.)
Minnesota – Buffalo 1:2 (kon.) | Winnipeg – Washington 2:3 (kon.) | Chicago – Calgary 5:1 (kon.)
Colorado – Nashville 1:5 (kon.) | Arizona – San Jose 3:2 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 0:4 (kon.)
Columbus Blue Jackets
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
Dallas Stars
Středa 02.11.2016, 00:10 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

59:00
    59,9 vteřin před koncem je vyloučen Johnny Oduya, který v pravém rohu za brankou sekl kapitána Nicka Foligna. Jde o teprve druhou přesilovku Blue Jackets.

Na vyloučení: 4-2.
    Vyšší tresty: 1-1.

53:42
    Dorážející Radek Faksa se již k puku nedostal, neboť jej zahákoval Brandon Dubinsky a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 4-1.

36:08
    Columbus se bude podruhé v druhé třetině bránit po tom, co William Karlsson je vyloučen na dvě minuty, protože Radku Faksovi před brankou držel hokejku.

Na vyloučení: 3-1.
    Vyšší tresty: 1-1

28:12
    Jenže před Niemim se ocitl Boone Jenner a ačkoliv měl brankář Dallasu puk ve své moci, sekl do něj. Jsou z toho logické dvě minuty.

Na vyloučení: 2-1.

14:05
    Gemel Smith si u branky Antti Niemiho podržel kapitána Nicka Foligna, který se před dvěma minutami vrátil na led po pětiminutovém trestu, a půjde ven.

Na vyloučení: 1-1.

08:30
    Úvodní přesilovka zápasu je tady a nabízí jí soupeři domácí útočník Josh Anderson, který sekl Radka Faksu.

Na vyloučení: 1-0.

07:09
    Oba dva kohouti dostávají pět minut za pěstní souboj, z řad domácích je to, jak již bylo uvedeno, kapitán Nick Foligno, jenž také bitku vyprovokoval. Za hosty jde ven Antoine Roussel.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 24. N. Foligno (Werenski, Saad), 60. Gagner (Atkinson, Werenski), 61. S. Jones (Saad, Wennberg) – 31. Spezza (Oduya, Johns), 42. Seguin (Jamie Benn, Klingberg)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij – Werenski, S. Jones, R. Murray, J. Johnson, Nutivaara, D. Savard – Saad, Wennberg, N. Foligno (C) – Calvert, Dubinsky, J. Anderson – Jenner, W. Karlsson, Atkinson – Hartnell, Sedlák, Gagner.
    Dallas Stars: Niemi – Johns, Oduya, Klingberg, Lindell, Jordie Benn, Hamhuis – Eaves, Seguin, Jamie Benn (C) – Spezza, Faksa, Roussel – B. Ritchie, D. Shore, Korpikoski – Hudler, Cracknell, G. Smith.

Rozhodčí: O'Halloran, L'Ecuyer – Murray, Nowak

Diváci: 10 141