Slovensko
5:4 (1:1, 2:0, 1:3 - 0:0)
Německo
sk Čtvrtek 03.11.2016, 13:30Družba Cup U18

Slovensko vo svojom prvom zápase turnaja zvíťazilo nad rovesníkmi z Nemecka pomerom 5:4 po samostatných nájazdoch. Ďalší zápas čaká zverencov trénera Javorčíka už zajtra o 13:30 proti Dánsku. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a ďakujeme za pozornosť. (16:01:32)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Slovensko.
    Autorom víťazného gólu je PATRIK HREHORČÁK.

3. série
    2:1
    Nemecký hráč s číslom 11 musel dať gól, ale nepodarilo sa mu to! Slovensko sa stáva víťazom tohto zápasu!

2. série
    2:1
    Patrik HREHORČÁK zvolil prudkú ranu ponad padajúceho gólmana a bol úspešný. Slovensko ide do vedenia 2:1.

2. série
    1:1
    Nemec s číslom 16 premieňa!

1. série
    1:0
    Jakub KÖVÉR si položil gólmana a posiela Slovensko do vedenia 1:0.

1. série
    0:0
    Ako prvý to skúsil Nemec s číslom 17, ale trafil iba lapačku nášho gólmana.

Samostatné nájazdy začínajú.

Mimoriadne vypäté predĺženie o víťazovi nerozhodlo a po krátkej úprave ľadovej plochy budú nasledovať samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:40
    Slovensko sa s vypätím všetkých síl dokázalo ubrániť. Naši chlapci čelili naozaj obrovskému náporu, ale napokon ho obetavo zvládli.

63:54
    Nemci sa držia pred bránkou SLovenska a predvádzajú tam skvelý kolotoč prihrávok. Náš tím zatiaľ odoláva.

63:23
    Nemecko hrá v plnom počte, začína sa jeho skrátená presilovka.

62:40
    Pomer síl na ľadovej ploche sa vyrovná. Na dve minúty odchádza na trestnú lavicu za podrazenie Michal Ivan.

62:40
    Nemecko stále predvádza obetavý výkon a výborne sa bráni. Naši chlapci nedokážu nebezpečenšje pohroziť.

62:00
    Slovensko sa drží usadené v útočnom pásme a páli z každej možnej pozície, ale Nemci sa obetavo bránia.

61:23
    Jeden z Nemcov sa previnil nedovoleným zákrokom a smeruje na trestnú lavicu. Slovensku bude hrať vo štvorici proti trom súperom.

61:05
    Našim chlapcom sa podarilo upokojiť hru a puk podržali za svojou bránkou. Predĺženie je mimoriadne napínavé.

60:41
    Slovensko malo teraz obrovské šťastie! Puk bol už za vysunutým gólmanom, ale napokon ho niektorý z obrancov odpálil priamo z čiary.

60:12
    Slovenský gólman napokon bude môcť pokračovať v hre. Rozhodcovia budú vhadzovať v strednom pásme.

60:12
    Veľmi nepríjemný moment! Jeden zo zakončujúcich Nemcov vletel do slovenského gólmana, ktorý skončil na zemi. Hra sa prerušuje.

60:04
    V predĺžení hrajú oba celky s tromi hráčmi a na ľadovej ploche je obrovské množstvo priestoru. Uvidíme, či sa to niekomu podarí využiť.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnej hracej dobe sa o víťazovi nerozhodlo a nasledovať bude predĺženie. Vo veľkej psychickej výhode doň vstúpia hokejisti Slovenska.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:46
    Slovensko dalo gól!
    Neuveriteľné! Naši mladíci využili obrovský tlak a podarilo sa im vyrovnať na 4:4. Postaral sa o to ADAM ŽIAK. Asistencie: Patrik Hrehorčák, Adam Liška.

59:20
    Slovensko sa po tuhom boji zmocnilo puku v útočnej tretine, ale Nemci sa nás snažia vytláčať k mantinelom.

59:04
    Slovenský tréner Norbert Javorčík si vyžiadal oddychový čas po tom, čo Nemci cez celé klzisko minuli prázdnu bránku a dopustili sa zakázaného uvoľnenia.

58:27
    Naši chlapci sú už v šestici a skúšajú to bez brankára. Nemecko s vypätím síl odoláva a nepäšťa nás k strele.

58:27

58:00
    Hlásateľ oznámil poslednú dvohmiútovku tejto tretiny. Pri puku je Slovensko, ale iba pred vlastnou bránkou.

57:44
    Nemecko dalo gól!
    Nemci dokonali svoj obrat. Dvojica hráčov unikla našej obrane a zakončujúci hráč nemohol pred bránkou zaváhať. Puk skončil zavesený pod hornou žrďou.

56:58
    Slovensko to skúsilo strelou od modrej čiary, no tá bola zblokovaná. Nemci sa bez väčších komplikácií pohodlne bránia.

55:28
    Naši chlapci sa zmocnili puku a prešli aj do útoku, ale tam narazili na pevný obranný val svojho súpera.

55:01
    Slováci natlačili puk na mantinel v strednom pásme, ale rozhodcovia hru neprerušili a pokračuje sa do záverečnej päťminútovky.

54:50
    Nemci získali puk na svoje hokejky a sami sa pokúsia založiť útočnú akciu. Vyrovnávajúci gól našim súperom veľmi výrazne pomohol.

54:08
    Slováci sa nedokážu udržať v útočnom pásme, pretože naši súperi veľmi vysoko napádajú akúkoľvek rozohrávku.

53:18
    Nasledovať bude komerčná prestávka, tá by našim chlapcom mohla padnúť vhod.

53:10
    Slovensko napkon oslabenie ustálo a ihneď po návrate vylúčeného hráča sa dostalo do prečíslenia dvoch proti jednému, ale prudkú strelu nemecký brankár chytil do lapačky.

53:02
    Nemeckí hokejisti sa vrátili do útočnej tretiny a tréner Javorčík sa zrejme začína obávať najhoršieho. Tlak Nemcov je opäť obrovský.

52:50
    Slovensko sa ihneď presunulo do útoku a skúsilo to ranou od modrej čiary, ale nemecký gólman odolal.

52:29
    Nemci vyvinuli na našu bránku enormný tlak, ktorému sa už nedalo dlhšie odolávať a puk napokon po strele z ľavej strany skončil v sieti.

50:08
    Nemecko hrá v plnom počte, začína sa jeho takmer trojminútová presilovka.

49:49
    Od tejto chvílehrá Slovensko so štyrmi korčuliarmi, Nemci budú o malý ment už v plnom počte.

49:16
    Naši chlapci pokračujú v bránení sa v trojici a zatiaľ odolávajú. Musíme však uznať, že Nemci sú veľmi nepríjemní.

48:50
    Nemci sa usadili v pásme a dostali sa do vynikajúcej šance na vyrovnanie. Tá nastala po tvrdej rane od modrej čiary, no gólman Slovenska bol našťastie pripravený a zasiahol lapačkou.

48:08
    Rozhodcovia nepoužili na oboch previnilcov rovnaký meter. Nemec s číslom 14 dostal dve minúty za hrubosť, ale Slovák Jakub Urbánek inkasoval 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku.

48:08
    Emócie sú veľmi vypäté a napätie stúpa, výsledkom čoho bola teraz menšia pästná výmena, ktorú pri striedačke zvládol lepšie slovenský hráč. Opäť sa bude vylučovať.

47:49
    Slovensko sa bude brániť! Dve minúty sme inkasovali za hákovanie.

47:12
    Nemci to teraz vôbec nemysleli zle! Spoza slovenskej bránky prišla prihrávka do najnebezpečnejšieho priestoru, kde ale ani jeden z Nemcov nedokázal puk presne zasiahnuť.

47:00
    Nemecko po pravej strane nahodilo puk do útoku a pri mantineli sa oň okamžite strhol veľký boj. Slovenský gólman musí byť pozorný.

46:20
    Nasleduje komerčná prestávka. Po nej sa bude vhadzovať po ľavej ruke nemeckého gólmana.

46:13
    Nemci sa dokázali ubrániť a od tejto chvíle hrajú v plnom počte. Stále vyhrávame o jediný gól.

46:07
    Slovensko si teraz nerozumelo v útočnej tretine a po nezachytenej prihrávke na modrej čiare sa samo vyhodilo z pásma.

45:31
    Naši chlapci museli po puk vykorčuľovať do stredného pásma. Nemci sa stále veľmi dobre bránia.

45:09
    Slovensko sa vrátilo do pásma a pokúsilo sa tam roztočiť presilovkový kolotoč, ale na presnú strelu stále iba čakáme.

44:22
    Nemci ihneď v úvode svojej početnej nevýhody vyhodili puk cez všetky čiary.

44:13
    Jeden z Nemcov sa previnil podrazením a Slovensko si zahrá dvojminútovú presilovku!

43:44
    Nemci chceli rýchlo rozohrať, no puk odpálili iba na zakázané uvoľnenie.

43:31
    Naši chlapci po dlhšom čase získali puk na svoje hokejky, ale príliš s ním nevymýšľali a iba ho nahodili do pásma súpera, aby mohli odísť striedať.

42:50
    Nemci pokračujú vo svojej ofenzívnej snahe a cítia šancu na vyrovnanie. Slovensko sa musí obetavo a vytrvalo brániť.

41:58
    Slovensko sa dopustilo zakázaného uvoľnenia, vhadzovať sa bude pred našou bránkou.

41:35
    Je znížené. Nemecko má za sebou výborný vstup do tretiny, keď zakončujúci hráč s číslom 14 na chrbte vložil hokejku do strieľanej prihrávky a znížil na rozdiel jediného presného zásahu.

41:21
    Slovákov zastavil pri pokuse o prechod do útočného pásma ofsajd.

40:43
    Naši chlapci ale ďaleko nezašli a puk v podstate iba odovzdali na súperove hokejky. Nemci sa pokúsia zaútočiť.

40:20
    Slovensko získalo po boji v strednom pásme puk na svoje hokejky a bude rozohrávať prvú útočnú akciu tejto tretiny.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Naši chlapci majú za sebou vynikajúcu druhú tretinu, v ktorej sa presaili Kövér a Majerík a dostali tak Slovensko do vedenia 3:1. Zverenci trénera Javorčíka predviedli bojovný a obetavý výkon a ak by naň po prestávke dokázali nadviazať, mali by si svoj náskok udržať.

Tretia tretina sa začne približne o 15:00.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:49
    Slovensko sa v závere tretiny dokázalo ubrániť a Hrehorčák sa môže vrátiť späť na ľadovú plochu.

39:11
    Začala sa posledná minúta tejto tretiny. Nemeckí hokejisti ešte nič nevzdávajú a pokúšajú sa gólovo reagovať.

38:50
    Nemci sa držia nasťahovaní pred slovenskou bránkou, naši chlapci zatiaľ odolávajú.

37:49
    Budeme sa musieť brániť. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty Patrik Hrehorčák.

36:25
    Naši chlapci vytrvali v ofenzívnej snahe a pripisujú si aj tretí gól! Neúnavný MARTIN MAJERÍK otravoval obrancu pred bránkou tak dlho, až kým Nemec nestratil puk a náš hráč následne prudkou ranou nenapol sieť. Asistencia: Adam Stacho.

35:33
    Naši chlapci dokonca vysokým napádaním získali puk a pustili sa do útočenia. Z ľavej strany tam prišla prihrávka medzi kruhy, kde korčuľoval hrá s číslom 7, ale puk napokon v rýchlosti nezasiahol, pretože ho Nemci zrazili korčuľou.

34:47
    Aj teraz sa našim mladíkom podarilo puk vytlačiť do stredného pásma a môžu odísť prestriedať. Zverenci trénera Javorčíka zvládajú túto časť zápasu veľmi dobre.

34:21
    Naši chlapci obetavo odolávajú a súperovi znemožňujú strely z dobrých uhlov. Slovensko sa vynikajúco bráni.

33:50
    Nemecko presunulo svoje sily do útoku a okamžite sa pokúša reagovať.

33:26
    Naši chlapci sa prvýkrát v zápase ujímajú vedenia! Postaral sa o to JAKUB KÖVÉR, ktorý získal puk pred bránkou, oklaman gólmana a lšiacky zakončil. Asistencie: Adam Žiak, Miloš Kelemen.

33:09
    Nemci chceli rýchlo preniknúť do útočnej tretiny, no aj ich zastavil odpískaný ofsajd.

32:22
    Slovensko odolalo veľmi nepríjemnému tlaku svojho súpera a pokúsilo sa prejsť do útoku, ale na modrej čiare našich reprezentantov zastavilo ofsajdové postavenie.

31:48
    Nemci chytili nový útočný dych a naši chlapci majú čo robiťť, aby sa dokázali ubrániť!

31:24
    Puk po súboji v strednom pásme vyletel medzi striedačky. Vhadzovať sa bude v stredovom kruhu.

30:40
    Medzičasom sa začala druhá polovicu tohto duelu. Skóre je zatiaľ nerozhodné a k výhre majú rovnako blízko i ďaleko oba celky.

30:18
    Napokon sme videli aj nemecké zakončenie, ale to bolo zrazené a gólmana neohrozilo.

29:58
    Slovensko muselo po veľmi dlhom časovom úseku opustiť svoju ústočnú tretinu, pretože Nemci sa tlačia do zakončenia.

29:33
    Naši chlapci aj naďalej nepoľavujú a ostávajú v útočnej tretine. Tentokrát strieľal z ľavej strany hráč s číslom 21 a nemecký gólman musel hru opäť prerušiť.

28:49
    Naši chlapci to napokon po nezdaroch v zakončení skúsili iba jednoduchým nahodením od modrej čiary, ale nemecký gólman si puk podržal v lapačke a žiadne dorážky nedovolil.

27:40
    Slováci sa aj naďalej tlačia pred bránku súpera, ale Nemecko odoláva.

27:28
    Druhýkrát v tejto tretine sa hra prerušuje, nasledovať bude komerčná prestávka.

26:00
    Zverenci trénera Javorčíka sa dokázali dostať do svojej útočnej tretiny, no tam nič nevymysleli. Po zmene strán sledujeme pokojný priebeh hry s veľkou bojovnosťou na oboch stranách.

25:06
    Nemci vyhrali buly a usadili sa pred našou svätyňou, ale mladí Slováci ich k strele vôbec nepúšťajú.

24:51
    Až teraz sa prvýkrát v druhej tretine prerušuje! Stalo sa tak po zakázanom uvoľnení slovenského tímu.

23:43
    V prvej tretine sa hrá stále bez akéhokoľvek prerušenia. Gólmani nemajú žiadnu šancu na to, aby si siahli na puk.

23:17
    Nemci rýchlo dostali puk čo najďalej od svojej bránky, no ani oni nedokázali presne vystreliť.

22:56
    Slováci to aj naďalej skúšajú. Hráč s číslom 6 si teraz v strednom pásme prevzal puk a sám sa prekľučkoval až do zakončenia, ale bol tiesnený a mieril iba na zadný mantinel.

21:54
    Na ľadovej ploche momentálne nesledujeme žiadne strelecké pokusy. Puk iba lieta z hokejky na hokejku, ani jeden tím sa nevie usadiť v pásme.

21:10
    Slováci odolali úvodným pokusom súpera, prevzali si puk a sami sa pokúsia spoza svojej bránky založiť útočnú akciu.

20:43
    Nemecký hráč s číslom 16 prenikol do útočnej tretiny popri mantineli na pravej strane, ale napokon o puk prišiel a zakončovať nemohol.

20:01
    Nemecko hrá od tejto chvíle v plnom počte.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Prvá tretina je minulosťou. Naši reprezentanti v nej prehrávali po góle v oslabení, ale následne sa Filipovi Krivošíkovi podarilo vyrovnať a do šatní sa odchádza za stavu 1:1.

Druhá tretina sa začne približne o 14:17.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:57
    Adam Liška si vypýtal puk pri ľavej žrdi, vylepšil si pozíciu a dostal sa až priamo pred bránku, ale ani jeho strela sa neujala.

19:14
    Naši chlapci pokračovali vo výbornom tlaku a rozostavili sa v pásme súpera, ale ten stále obetavo odoláva.

19:03
    Slováci pokračovali vo výbornej snahe, ale strela z pravej strany sa neujala, pretože naši súperi ju zblokovali na ochrannú sieť.

18:40
    Ihneď v úvode sme dostali puk priamo pred nemeckého gólmana, ale presné zakončenie neprišlo a Nemci puk vyhodili do stretného pásma.

18:03
    Slovensko hrá v plnom počte, začína sa naša prvá presilovka.

18:01
    Pomer síl na ľade sa vyrovná a Slovensko si následne zahrá aj skrátenú presilovku, pretože nemecká striedačka inkasuje trest za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

17:40
    Naši chlapci do tretice vyhodili puk spoza svojej bránky. Tréner Javorčík môže byť s hrou v oslabení spokojný.

17:18
    Oba celky prestriedali a Nemci sa po dlhom čase opäť vrátili do pásma. Slovensko sa stále výborne bráni.

17:09
    Nemci sa do pásma vrátili, ale dlho v ňom nepobudli a slovenskí reprezentanti puk opäť vyhodili cez všetky čiary.

16:20
    Naši chlapci ihneď v úvode oslabenia vyhodili puk cez všetky čiary. Výborný úvod početnej nevýhody.

16:03
    Slovensko sa bude musieť opäť brániť! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za podrazenie Miloš Kelemen.

14:39
    Je vyrovnané! Naši chlapci nepoľavili, ostali v útočnej tretine a napokon to prinieslo zaslúžený úspech. Po prihrávke popred bránku sa z ľavého kruhu presne trafil FILIP KRIVOŠÍK. Asistencia: Adam Liška.

13:46
    Naši reprezentanti sa dostali do súperovho pásma, no nedokázali sa prebojovať k strele. Nemecko sa výborne bráni a nič nám nedovoľuje.

13:00
    Nemci sa však výborne ubránili, súpera donútili odovzdať puk a rozohrávať budú spoza svojej bránky.

12:53
    Zverencom trénera Norberta Javorčíka padla komerčná prestávka určite vhod a teraz sa pokúsia zabojovať o vyrovnanie.

12:38
    Naši chlapci dokázali zašľapnúť puk pri mantineli vo vlastnej obrannej tretine a nasledovať bude ďalšia komerčná prestávka.

11:51
    Naši chlapci sa však nedokázali usadiť v útočnej tretine a museli sa vrátiť do defenzívy. Nemci sú gólom výrazne povzbudení.

11:17
    Slováci sú teda medzičasom už v plnom počte a pokúšajú sa reagovať na úvodný gól svojho súpera.

10:53
    Nemci vyhrali buly v útočnej tretine a bleskovo využívajú presilovku. Stalo sa tak po strele od modrej čiary, ktorá bola pravdepodobne ešte tečovaná a gólman na ňu nestihol zareagovať.

10:34
    Slovensko sa bude opäť brániť, pretože naši hráči hrali so šiestimi hráčmi.

10:14
    Nemec s číslom 12 na drese sa teraz natlačil pred pravú žrď slovenskej bránky, ale tam na neho prihrávka neprešla a zakončenie neprišlo.

10:00
    Prvá polovica úvodnej tretiny je za nami a musíme uznať, že doposiaľ mali viac striel i šancí na hokejkách Nemci. Naši chlapci sú však aj naďalej pozorní.

09:30
    Nemci sa dostali do skvelej šance na skórovanie. Po prečíslení dvoch proti jednému dostal prihrávku pred bránku hráč s číslom 14, ale v rýchlosti zakončil iba do slovenského brankára.

08:45
    Bieloruský hlásateľ práve v krátkom čase oznámil aj druhú komerčnú prestávku, hráči odchádzajú k striedačkám.

07:47
    Nalseduje prvá komerčná prestávka tohto zápasu. Po nej sa bude vhadzovať pred nemeckým brankárom.

06:11
    Slovenskí hokejisti svojich súperov vytláčajú k mantinelom a nedovoľujú im zakončiť. Naši chlapci pokračujú v spoľahlivej defenzívnej činnosti.

05:50
    Nemci vyhrali vhadzovanie a okamžite sa presunuli do svojho útočného pásma, kde však o puk bojujú iba pri mantineli.

05:37
    Nemecký gólman si po aktivite pred svojou bránkou siahol na puk a hru prerušil. Vhadzovať sa bude po jeho pravej ruke.

04:48
    Na opačnej strane sa naši súperi pokúsili vysunúť jedného zo svojich korčuliarov, ale ten na puk na modrej čiare nedosiahol.

04:22
    Slovensko sa v trojici natlačilo pred nemeckú bránku, ale v závere akcie hráč v najnebezpečenejšom priesotre nestihol spracovať prihrávku a zakončenie neprišlo.

03:46
    Slováci puk od svojho gólmana vyhodili iba cez všetky čiary a je z toho zakázané uvoľnenie.

03:18
    Slováci sa ubránili a už sú dokonca v plnom počte. Výborná defenzívna hra našich reprezentantov!

02:46
    Z najhoršieho sú naši chlapci vonku, od tejto chvíle totiž hrajú so štyrmi korčuliarmi.

02:15
    Naši chlapci odolávajú veľkému náporu svojho súpera, gólman teraz pre istotu prerušil hru. Aj naďalej sa bránime v trojici.

01:49
    Nemci sa ihneď usadili v útočnej tretine a roztočili tam nepríjemný presilovkový kolotoč, ktorý sa skončil strelou z pravého kruhu, no tá letela tesne vedľa bránky.

01:18
    Tak toto je veľmi nepríjemný moment, budeme sa brániť v trojici! Na trestnú lavicu sa totiž pobral aj Adam Stacho.

00:46
    Naši chlapci sa budú po 46 sekundách zápasu brániť.

00:22
    Slovensko sa v úvode prvej tretiny muselo stiahnuť k svojej bránke a čelilo vhadzovaniu, ale Slováci ho zvládli a neinkasovali.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Vážení športoví fanúšikovia, srdečne vás vítame pri sledovaní medzinárodného turnaja reprezentácií do 18 rokov. Turnaj Družba Cup v tejto vekovej kategórii sa uskutoční v bieloruskom Gomeli, kde sa okrem Slovákov predstavia aj ich rovesníci z Nemecka, Dánska a domáci Bielorusi.

Na úvod čakajú našu osemnástku Nemci. Slovákov vedie hlavný tréner Norbert Javorčík, jeho asistentom je Vladimír Turan. Naši mladíci majú k dispozícii aj trénera brankárov, ktorým je František Kučera.

Slovákov čakajú náročné zápasy, ale hlavný tréner Norbert Javorčík a jeho zverenci pred nimi pôsobia odhodlane. „Hlavne si chceme preveriť aktuálnu výkonnosť hráčov na medzinárodnom poli a vštepiť si čo najviac herný systém, akým by sme sa chceli prezentovať počas celej sezóny. Čo sa týka výsledkov, tam by sme chceli uspieť čo najlepšie," povedal pre webový portál hockeyslovakia.sk tréner Javorčík.

Program SR 18 na turnaji Družba Cup:
    3. novembra o 13.30: Slovensko – Nemecko
    4. novembra o 13.30: Slovensko – Dánsko
    5. novembra é 15:00: Slovensko – Bielorusko

Reprezentanti do 18 rokov sa predstavia v Bielorusku, v kádri je aj gólman z projektu SR 18 Juraj Sklenár. #CCM #MadeOfHockey

Fotka uverejnená používateľom CCM Hockey Slovakia (@ccmhockeyslovakia),

Nominácia SR 18 na turnaj Družba Cup v Bielorusku (Gomeľ):

Hráči: Daniel Demo, Adam Dúžek, Miloš Fafrák, Oliver Giertl, Matúš Havrila, Filip Jakab, Martin Kupec, Martin Majerík, Pavol Regenda, Juraj Sklenár, Adam Stacho, Jakub Urbánek, Adam Žiak (všetci Projekt SR 18), Michal Ivan, Miloš Kelemen (obaja HKM Zvolen), Juraj Štefanka (MMHK Nitra), Jakub Kostelný (Dukla Trenčín), Adam Liška (HK Orange 20), Patrik Hrehorčák (HC Oceláři Třinec/ČR), Jakub Köver (Piráti Chomutov/ČR), Filip Krivošík (HPK Hämeenlinna/Fín.), Marek Korenčík (Lulea HF/Švéd.)

Náhradníci (na telefonické zavolanie): Dávid Boldižár, Patrik Halama, Adrián Miškovec, Ján Nahálka, Juraj Ovečka, Richard Szabo (všetci Projekt SR 18), Martin Vičan (HC Slovan Bratislava), Dominik Verbický (Dukla Michalovce), Adam Šimurda (MMHK Nitra), Boris Brincko, Daniel-Jakub Pavličko, René Svitana, Lukáš Turan (všetci HK ŠKP Poprad), Filip Maňák (P.H.K. Prešov), Martin Turian, Denis Valášek (obaja MSHKM Žilina), Martin Pospíšil (EC Red Bull Salzburg/Rak.), Matej Tóth (BK Mladá Boleslav/ČR), Timotej Marguš (HC Oceláři Třinec/ČR).

Realizačný tím: Ľuboš Jakubec (manažér), Peter Mikula (konzultant), Norbert Javorčík (tréner), Vladimír Turan (asistent trénera), František Kučera (tréner brankárov), Milan Kabát (kondičný tréner), MUDr. Pavol Láska (lekár), Slavomíra Gazdíková (mentálna trénerka), Jozef Guzlej (fyzioterapeut), Peter Ondrejka (masér)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:30.

Veronika Pancuráková

Branky a nahrávky: 15. Krivošík (Liška), 34. Kövér (Žiak, Kelemen), 37. Majerík (Stacho), 60. Žiak (Hrehorčák, Liška), rozh. náj. Hrehorčák – 11. 11 (16, 17), 42. 14 (10), 53. 18 (17, 16), 58. 16 (17, 14)