Novokuzněck – N.Novgorod 2:4 (kon.) | Novosibirsk – Soči 3:1 (kon.) | Omsk – Spartak Moskva 3:2 (kon.)
Chanty-Mansijsk – HC Slovan 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 6:0 (kon.) | Ufa – Kazaň 4:2 (kon.)
Magnitogorsk – Toljatti 5:3 (kon.) | Minsk – Chabarovsk 3:0 (kon.) | Jokerit – Kunlun 3:2 (kon.)
Riga – Vladivostok 3:2 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
Ak Bars Kazaň
Sobota 12.11.2016, 12:30 • Ufa Arena • KHL

58:11
    Michail Gluchov ještě v závěru zápasu dostal trest za podražení a domácí si pár sekund zahrají přesilovou hru 5 na 3.

53:29
    Jiří Sekáč v levém rohu útočného pásma zbytečně udeřil loktem do obličeje Samiho Lepisteho, za což dostal pět minut. Plus osobní trest do konce utkání za nesportovní chování. Český útočník byl hodně naštvaný a na cestě do kabin rozštípal v tunelu vzteky hůl! Ufa má možnost rozhodnout.

41:55
    Albert Jarullin vzápětí dostal větší trest na 10 minut za nesportovní chování a "chvíli" se na ledě neobjeví.

41:55
    Andrej Popov usedl na trestnou lavici za nedovolené bránění a přesilovou hru si za pět sekund zahrají také domácí.

40:00
    Igor Makarov v poslední sekundě druhé třetiny zahákoval svého protihráče a Kazaň bude vstupovat do závěrečné části utkání v početní výhodě.

37:32
    Linus Omark se snažil zpoza brány natlačit před Stanislava Galimova a ve své snaze byl zahákován Albertem Jarullinem, který usedl na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

25:59
    Andrej Čibisov dostal dvě minuty za hákování a Ufa bude mít příležitost vyrovnat stav utkání v přesilové hře 5 na 3!

24:10
    Andrej Popov v blízkosti pravé tyče vlastní brány sekl přes nohy Stěpana Chripunova a za sekání dostal dvě minuty.

07:50
    Linus Omark zahrál v útočném pásmu zbytečně vysokou holí a Kazaň si po jeho faulu zahraje první přesilovou hru, která potrvá kvůli krvavému zranění čtyři minuty!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 16. Lepistö (Lisin, I. Makarov), 39. Arzamascev (J. Bodrov, Loginov), 55. Hartikainen (Kaprizov, Omark), 58. J. Bodrov (Lepistö, Lisin) – 23. Malychin (Žukov, Obuchov), 24. Tkačjov (Lukojanov)

Salavat Julajev Ufa: Svedberg – Kuljaš, S. Garejev, Lepistö, Loginov, Kornějev, Arzamascev – Lisin, J. Bodrov, I. Makarov – M. Majorov, Hartikainen, Korotkov – Kaprizov, Chripunov, Omark – Soin, A. Lazarev, Malcev – M. Vorobjov, Něstěrov.
    Ak Bars Kazaň: S. Galimov – D. Musin, Ohtamaa, Jarullin, Tokranov, Jordán, Abrosimov, Sidorov – Glinkin, An. Popov, M. Gluchov – Azevedo, Svitov, Sekáč – Čibisov, Tkačjov, Lukojanov – Obuchov, Žukov, Malychin.

Rozhodčí: Vladimir Baluska, Michail Buturlin. Čároví: Otmachov, Alexej Majtak