Chabarovsk – Omsk 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 0:2 (kon.) | Kunlun – Novokuzněck 3:0 (kon.)
Čerepovec – Barys 3:4 (po pr.) | N.Novgorod – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Riga 1:2 (0:1 po s.n.)
Jaroslavl – Dynamo Moskva 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 1:2 (kon.)
Viťaz – Minsk 0:3 (kon.) | Soči – Čeljabinsk 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Ufa 3:4 (po pr.)
Záhřeb – Jokerit 2:5 (kon.)
HK Soči
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Čtvrtek 17.11.2016, 17:30 • Ledový palác Bolšoj, Soči • KHL

56:42
    Alexej Kručinin udělal na levé straně středního pásma nádherný oblouk a řekl si o faul, který také přišel. Eric O'Dell ho zezadu jasně podrazil a hosté si v rychlém sledu zahrají další přesilovou hru.

54:25
    Ruslan Pedan fauloval v rohu obranného pásma Vladimira Děnisova, kterého zezadu podrazil a dostal dvě minuty.

35:43
    Arťom Borodkin dostal menší trest a na dvě minuty usedl na trestnou lavici za podražení.

33:38
    Andrej Kosticyn nepříjemně poslal na hrazení Jurije Petrova a správně byl vyloučen na dvě minuty.

29:38
    Eric O'Dell se snažil po levém křídle protáhnout mezi dvojicí protihráčů do útočného pásma a byl zezadu podražen Maximem Jakuceňou.

28:43
    Hokejisté Traktoru špatně střídali a jeden z hráčů musel usednout na trestnou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.

06:01
    Marcel Šolochov v pravém rohu obranného pásma poslal krosčekem k ledu Ivana Zacharčuka, nakonec ale dostal dvouminutový trest za hrubost.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 26. Morozov, 30. A. Kosticyn (Fantenberg) – 36. Roy (N. Bělov, Jakuceňa)

HK Soči: Barulin – Fantenberg, Pedan, Mamkin, Mamašev, Alexandrov, Chomickij – O'Dell, V. Grebenščikov, Skačkov – Padakin, Ignatuškin, A. Kosticyn – Mereskin, Levickij, Morozov – Jacenko, Tomilin, I. Zacharčuk.
    Traktor Čeljabinsk: Děmčenko – N. Bělov, Borodkin, Kolcov, Děnisov, Klimontov, Šinin, Žuldikov, Mamajev – Szczechura, Jakuceňa, Kručinin – Černikov, J. Petrov, Pankov – Roy, Pestunov, Afonasjevskij – Šolochov, Šarov, Zinovjev.

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Eduard Odins. Čároví: Pjotr Aljošin, Alexandr Nesterov

Diváci: 5 026