Washington – Pittsburgh | 7:1 (kon.) | | | Calgary – Arizona | 2:1 (po pr.) |
Chabarovsk – Omsk | 0:3 (kon.) | | | Vladivostok – Novosibirsk | 0:2 (kon.) | | | Kunlun – Novokuzněck | 3:0 (kon.) |
Čerepovec – Barys | 3:4 (po pr.) | | | N.Novgorod – Magnitogorsk | 2:1 (kon.) | | | HC Slovan – Riga | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Jaroslavl – Dynamo Moskva | 2:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Chanty-Mansijsk | 3:1 (kon.) | | | Petrohrad – Jekatěrinburg | 1:2 (kon.) |
Viťaz – Minsk | 0:3 (kon.) | | | Soči – Čeljabinsk | 2:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Ufa | 3:4 (po pr.) |
Záhřeb – Jokerit | 2:5 (kon.) |
Poruba 2011 – Kopřivnice | 4:3 (po pr.) | | | Mor. Budějovice – Kolín | 7:3 (kon.) | | | Řisuty – Vrchlabí | 4:5 (kon.) |
Vsetín – Val. Meziříčí | 5:0 (kon.) | | | Technika Brno – Opava | 0:4 (kon.) | | | Nový Jičín – SHK Hodonín | 6:1 (kon.) |
Pelhřimov – David Servis | 7:3 (kon.) | | | Písek – Jindř. Hradec | 6:2 (kon.) | | | Žďár n/S – Tábor | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Nymburk – Havlíčkův Brod | 1:6 (kon.) | | | Sokolov – Bílina | 3:4 (po pr.) | | | Klášterec nO – Děčín | 8:10 (kon.) |
Trutnov – Klatovy | 3:4 (po pr.) | | | Jablonec n/N – Kobra | 4:3 (po pr.) |
K. Vary – Letňany | 4:1 (kon.) |
Olomouc – Třinec | 0:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Chomutov | 5:4 (po pr.) |
Chomutov – Sparta | 3:4 (po pr.) | | | HC Litvínov – HC Plzeň | 4:5 (po pr.) | | | Vsetín – Vítkovice | 4:3 (kon.) |
Warriors Brno – Poruba | 4:2 (kon.) | | | Žďár n/S – Mountfield HK | 4:3 (kon.) | | | Jihlava – Liberec | 4:3 (kon.) |
PZ Kladno – K. Vary | 5:4 (kon.) | | | Letňany – Kladno | 1:5 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Tábor | 8:3 (kon.) |
Kometa Brno – Slavia | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Ústí n/L – Kobra | 4:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Pardubice | 2:3 (kon.) |
Olomouc – Třinec | 3:9 (kon.) | | | Havířov – Přerov | 3:2 (po pr.) |
Žďár n/S – Třebíč | 4:1 (kon.) |
HC Jičín – Hronov | 3:1 (kon.) | | | Rosice – Velká Bíteš | 5:4 (po pr.) | | | Černošice – Žabonosy | 6:2 (kon.) |
Nejdek – HC Rokycany | 4:1 (kon.) | | | Příbram – Rakovník | 1:2 (kon.) | | | HC Turnov – Frýdlant | 4:2 (kon.) |
Uh.Brod – Uh. Hradiště | 9:3 (kon.) | | | Uh.Ostroh – VHK ROBE Vsetín B | 8:5 (kon.) | | | SHK Hodonín B – Boskovice | 5:1 (kon.) |
H. Benešov – Nový Jičín B | 5:3 (kon.) | | | Vlašim – Jesenice | 8:4 (kon.) | | | Mělník – Slaný | 7:5 (kon.) |
Uničov – Blansko | 7:4 (kon.) | | | Studénka – Bohumín | 5:7 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Lev Benešov | 4:5 (kon.) |
Kroměříž – Vel. Meziříčí | 5:3 (kon.) | | | Orlová – Wolves Č. Těšín | 0:0 (18:00) | | | Krnov – Rožnov p. R. | 3:0 (kon.) |
HC Děčín B – Lomnice n/P | 9:7 (kon.) | | | V.Popovice – Králův Dvůr | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Gepardi Jablonec – Č. Lípa | 11:6 (kon.) |
Polička – Česká Třebová | 2:8 (kon.) |
Litoměřice – Mělník | 11:2 (kon.) |
Roudnice – Kadaň | 0:0 (odl.) |
konec
HK Soči
2:1
(0:0, 2:1, 0:0)
Traktor Čeljabinsk
56:42
|
Alexej Kručinin udělal na levé straně středního pásma nádherný oblouk a řekl si o faul, který také přišel. Eric O'Dell ho zezadu jasně podrazil a hosté si v rychlém sledu zahrají další přesilovou hru.
|
|
54:25
|
Ruslan Pedan fauloval v rohu obranného pásma Vladimira Děnisova, kterého zezadu podrazil a dostal dvě minuty.
|
|
35:43
|
Arťom Borodkin dostal menší trest a na dvě minuty usedl na trestnou lavici za podražení.
|
|
33:38
|
Andrej Kosticyn nepříjemně poslal na hrazení Jurije Petrova a správně byl vyloučen na dvě minuty.
|
|
29:38
|
Eric O'Dell se snažil po levém křídle protáhnout mezi dvojicí protihráčů do útočného pásma a byl zezadu podražen Maximem Jakuceňou.
|
|
28:43
|
Hokejisté Traktoru špatně střídali a jeden z hráčů musel usednout na trestnou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.
|
|
06:01
|
Marcel Šolochov v pravém rohu obranného pásma poslal krosčekem k ledu Ivana Zacharčuka, nakonec ale dostal dvouminutový trest za hrubost.
|
Branky a nahrávky:
26. Morozov, 30. A. Kosticyn (Fantenberg) – 36. Roy (N. Bělov, Jakuceňa)
Rozhodčí: Sergej Kulakov, Eduard Odins. Čároví: Pjotr Aljošin, Alexandr Nesterov
Diváci: 5 026
Neproměněná penalta:
HK Soči:
Barulin – Fantenberg, Pedan, Mamkin, Mamašev, Alexandrov, Chomickij – O'Dell, V. Grebenščikov, Skačkov – Padakin, Ignatuškin, A. Kosticyn – Mereskin, Levickij, Morozov – Jacenko, Tomilin, I. Zacharčuk.
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk: Děmčenko – N. Bělov, Borodkin, Kolcov, Děnisov, Klimontov, Šinin, Žuldikov, Mamajev – Szczechura, Jakuceňa, Kručinin – Černikov, J. Petrov, Pankov – Roy, Pestunov, Afonasjevskij – Šolochov, Šarov, Zinovjev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk: Děmčenko – N. Bělov, Borodkin, Kolcov, Děnisov, Klimontov, Šinin, Žuldikov, Mamajev – Szczechura, Jakuceňa, Kručinin – Černikov, J. Petrov, Pankov – Roy, Pestunov, Afonasjevskij – Šolochov, Šarov, Zinovjev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sergej Kulakov, Eduard Odins. Čároví: Pjotr Aljošin, Alexandr Nesterov
Diváci: 5 026
Tomáš Reiner
@ReinyTom