Poruba 2011 – Kopřivnice 4:3 (po pr.) | Mor. Budějovice – Kolín 7:3 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 4:5 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 5:0 (kon.) | Technika Brno – Opava 0:4 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 6:1 (kon.)
Pelhřimov – David Servis 7:3 (kon.) | Písek – Jindř. Hradec 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Tábor 4:3 (1:0 po s.n.)
Nymburk – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.) | Sokolov – Bílina 3:4 (po pr.) | Klášterec nO – Děčín 8:10 (kon.)
Trutnov – Klatovy 3:4 (po pr.) | Jablonec n/N – Kobra 4:3 (po pr.)
NED Hockey Nymburk
1:6 (0:2, 1:2, 0:2)
BK Havlíčkův Brod
Čtvrtek 17.11.2016, 18:00 • ZS Nymburk • 2. liga skupina Střed (ČR) • 15. kolo

A máme tu konec utkání ve kterém je domácí tým poprvé v sezóně poražen. Hned od úvodu byli lepším týmem hosté, což potvrzuje i výsledek tohoto duelu. (20:13:44)

58:49
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Kříž – 2 min., podražení).

55:52
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A další branka na straně hostí! Po dorážce LUBOŠ VOŘÍŠEK doklepává puk do odkryté branky. Asistence: Kryštof Kulhánek a David Michálek.

Dnešní utkání sleduje 420 diváků.

51:20
    Zakázané uvolnění hostí, vhazuje se před Novákem.

49:53
    A hosté opět hrozí častou střelbou na Brázdila, který ale tentokrát puk drží v lapačce.

47:32
    Domácí tým vstřelil branku, ale hlavní rozhodčí neuznává, jelikož jeden z domácích útočníků byl v brankovišti.

44:25
    Hosté i nadále v útočném pásmu a příliš nepouští domácí hráče k puku.

42:25
    A hosté přidávají další branku. Kryštof Kulhánek nahrál puk na úplně volného LUKÁŠE ENDÁLA, který při blafáku sice spadl, ale i tak dopravil kotouč za záda Brázdila. Asistence: Kryštof Kulhánek.

41:38

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:42.

Ve druhé periodě se tempo hry srovnalo. Nejdříve se opět dvakrát trefili hosté zásluhou Lukáše Endála a Davida Kozlíka, ale domácí tým se nevzdal a vstřelil kontaktní branku díky střele Daniela Arnošta. Tento gól dal domácím jistou naději na zvrat v utkání a od tohoto gólu byli lepším týmem na ledě. Uvidíme jestli nymburští hokejisté dokáží ještě něco udělat s tímto nepříznivým stavem.

40:00

39:38
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Duben – 2 min., podražení).

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

37:50
    Oddechový čas pro hosty.

35:50
    A mohl to být další gól. Stanislav Eis vypálil tvrdou ránu od modré, kterou Novák levým betonem vyrazil.

Jan Raška

Branky a nahrávky: 35. Arnošt (Kříž) – 1. Přidal (Endál, Třetina), 3. Semrád (Endál, Třetina), 28. Endál (Třetina, Přidal), 33. Kozlík, 43. Endál (Kulhánek), 56. Voříšek (Kulhánek, Michálek)

NED Hockey Nymburk: Brázdil (Matoušek) – Kříž, Knesl, Loučka, Pýcha, Novák, Saňa, Rittig – Šimek (C), Kuzďas, Arnošt, Stehlík, Bičiště, Ječný, Eis, Smejkal, Barbora, Dyrynk, Čtvrtečka
    Trenér: P. Bičiště

BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – Semrád M., Semrád T., Duben, Lacina, Vala, Kulhánek – Přidal, Třetina (C), Endál, Kuchta, Voříšek, Michálek, Navrátil, Kozlík, Beneš, Chlubna, Ludvík
    Trenér: A. Totter

Rozhodčí: Hodač Jan – Žídek Ondřej, Horažďovský Daniel