Poruba 2011 – Kopřivnice 4:3 (po pr.) | Mor. Budějovice – Kolín 7:3 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 4:5 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 5:0 (kon.) | Technika Brno – Opava 0:4 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 6:1 (kon.)
Pelhřimov – David Servis 7:3 (kon.) | Písek – Jindř. Hradec 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Tábor 4:3 (1:0 po s.n.)
Nymburk – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.) | Sokolov – Bílina 3:4 (po pr.) | Klášterec nO – Děčín 8:10 (kon.)
Trutnov – Klatovy 3:4 (po pr.) | Jablonec n/N – Kobra 4:3 (po pr.)
HC Řisuty
4:5 (1:2, 2:1, 1:2)
HC Stadion Vrchlabí
Čtvrtek 17.11.2016, 17:00 • ZS Slaný • 2. liga skupina Západ • 15. kolo

59:44
    Filip střílel od modré čáry vedle prázdné branky!

59:17
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Matějček – 2 min., hákování).

58:44
    Domácí hrají powerplay!

58:30
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Hosté se ujímají vedení!!
    Klement pálil od modré čáry, jeho střelu ještě Ilašenko vyrazil, avšak jen před branku kde byl MARTIN ČURDA, který posílá Vrchlabí do vedení!
    Asistence: Klement

56:58
    Střela Havlůje z levé strany kluziště skončila na tyči!

55:50
    A je znovu vyrovnáno!
    Hosté se drželi v třetině Buldoků, po delším pobytu se dostal ke střele kapitán hostů MARTIN FILIP, který prostřelil Ilašenka. Asistence: Šťastný.

55:05
    Za vlastní brankou odrazil Sedláček útočníka Vrchlabí a dostal za to 2 minuty.

51:45
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Řisuty otáčejí vývoj zápasu!!
    Skvělou kombinací si první útok Buldoků rozebral obranu hostů a na konci této skvělé akce byl MATĚJ KOS, jenž hladce uklidil puk za záda Abraháma. Asistence: Hegenbart, Borovanský

51:04
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Šťastný – 2 min., nedovolené bránění).

50:36
    Ti však puk ztratili a byla z toho nebezpečná šance Kally, ten však mířil mimo!

47:15
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Klement – 2 min., nedovolené bránění).

47:14
    Krpata se dostal do úniku, brankář Abrahám ho však skvěle zastavil!

47:03
    Bílek podrazil jednoho z unikajících útočníků Vrchlabí a vyrovnává počty na hřišti, dostal totiž 2 minuty.

46:14
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Oppelt – 2 min., podražení).

43:09
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Urban – 2 min., hákování).

38:58
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Kos – 2 min., nedovolené bránění).

37:43
    Jiří Kalla dostal puk ve středním pásmu, dostal se až do třetiny hostů, z levé strany vypálil a trefil tyč! Puk se poté odrazil do náruče Abraháma.

36:38
    A je tu vyrovnávací gól!
    Matulova rána od modré čáry se odrazila od bruslí IVANA ZÁLESKÉHO za záda Abraháma a je z toho vyrovnávací gól! Asistence: Matula, Sedláček

36:31
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Matějček – 2 min., sekání).

29:29
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Bílek – 2 min., držení protihráče).

28:29
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Miškovský – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Keller – 2 min., hrubost).

27:36
    A Buldoci snižují!
    PETR HAVLŮJ právě vyjel ze střídačky, dostal skvělý pas za obranu a prostřelil Abraháma mezi betony. Skvělý gól. Asistence: Janeček, Fortelka

25:36
    Novák dostal přihrávku z pravé strany a byl sám před Ilašenkem, pokoušel se mu dát puk pod břevno, skvělým zákrokem ho však vychytal!

25:30
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Havlůj – 2 min., hákování).

24:35
    A hosté využívají přesilovku!
    Šťastného střela byla zastavena Ilašenkem, puk se však odrazil ke kapitánovi hostů k Filipovi, ten ještě skvěle našel na levé straně volného MICHALA PROCHÁZKU, který měl úlohu již lehkou a překonal Ilašenka. Asistence: Filip, Šťastný

23:30
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Záleský – 2 min., hákování).

18:52
    A hosté bleskově odpovídají!
    Miškovský vyslal na třetinu Řisut TOMÁŠE OPPELTA, který si převzal puk, zastavil se, podíval se kde je Ilašenko a překonal ho krásnou střelou na pravou stranu branky. Asistence: Miškovský

18:33
    A Řisuty využívají přesilovku a vyrovnávají!
    Domácí to sehráli skvěle, Sedláček na modré čáře vystřelil, tu střelu ještě Abrahám vyrazil, avšak jen před branku, kde byl volný ONDŘEJ KRPATA, který poslal puk pod břevno branky Vrchlabí.

17:32
    Novák ošklivě atakoval Fortelku a dostal za to 2 minuty na trestné lavici.

11:57
    Filip se dostal k puku před branku Ilašenka, svoji střelu však nepochopitelně poslal vedle!

09:25
    Další vyloučení hostů, tentokrát je to na 2 minuty Klement za sekání.

07:17
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Urban – 2 min., naražení zezadu).

05:10
    TOMÁŠ BLÁHA ztratil za brankou Ilašenka puk, ten však vybojoval zpátky Jirků, který ho poslal před branku, kde byl volný právě Bláha a ten dává první gól zápasu. Asistence: Jirků

04:11
    Matula se dostal po vyražené střele Fortelky k zakončení, Abrahám se však skvěle roztáhl po celé šířce branky a jeho pokus zastavil!

03:48
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Klement – 2 min., vysoká hůl).

03:36
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Krpata – 2 min., nedovolené bránění).

01:44
    Jirků se prodral až na třetinu Řisut kde puk ztratil a zahrál vysokou holí, má za to 2 minuty.

David Klier

Branky a nahrávky: 19. Krpata (Sedláček), 28. Havlůj (Janeček, Fortelka), 37. Záleský (Matula, Sedláček), 52. Kos (Hegenbart, Borovanský) – 6. Bláha (Jirků), 19. Oppelt (Miškovský), 25. Procházka (Filip, Šťastný), 56. Filip (Šťastný), 59. Čurda (Klement)

HC Řisuty: Ilašenko, (Chabr) – Bílek, Hierman, Babický (A), Sedláček, Kulich, Matula, Keller, Bunda – Hegenbart (A), Kos (C), Borovanský – Krpata, Brém, Záleský – Janeček, Náprstek, Havlůj, Fortelka, Slavíček, Kalla
    HC Stadion Vrchlabí: Abrahám, (Jelínek) – Klement, Hejda, Jirků, Matějček, Tržický, Jandejsek, Kadavý, Kerekanič – Procházka, Filip (C), Šťastný – Novák, Šimoníček, Bláha (A) – Maďar, Urban, Čurda – Svoboda, Miškovský, Oppelt

Rozhodčí: Stanislav Mertl – Simon, Josef Mertl