Novokuzněck – Nižněkamsk 4:5 (kon.) | Novosibirsk – Kazaň 1:2 (kon.) | Omsk – Toljatti 6:3 (kon.)
N.Novgorod – Záhřeb 5:0 (kon.) | Minsk – Jokerit 3:2 (2:1 po s.n.) | Soči – HC Slovan 3:0 (kon.)
HK Soči
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Slovan Bratislava
Úterý 22.11.2016, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

To už je z mé strany vše. Přeji pěkný zbytek večera! (19:52:36)

Česká stopa

Filip Novák (SBA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:56
    Radek Smoleňák (SBA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:05
    Jakub Valský (SBA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 14:38

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 31:24 (12:4, 14:8, 5:12)
    Zblokované střely – 11:18
    Vyhraná vhazování – 24:27
    Trestné minuty – 8:18
    Hity – 8:15

Hokejisté Soči přehráli Slovan Bratislava 3:0. Domácí zaznamenali v každé třetině po jedné brance a zaslouženě berou tři body. Slovanu dnes scházela střelba a důraz před brankou soupeře. Skóre utkání uzavřel v 58. minutě bombou od modré Michail Mamkin. Slovan si připsal pátou porážku z posledních šesti zápasů a elitní osmička tabulky Západní konference mu začíná povážlivě utíkat.

59:52
    Domácí drží kotouč za brankou soupeře a diváci jim aplaudují.

59:01
    Běží už poslední minuta, vypadá to, že Belasí se dnes nedočkají ani čestného úspěchu.

58:21
    Puk byl sražen do ochranné sítě za hostující brankou. Buly před Brustem.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:19 Michail MAMKIN - 3:0

57:19
    Soči právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! MICHAIL MAMKIN dostal nabito na modrou čáru a nechytatelnou bombou z první rozvlnil síťku za zády Barryho Brusta – 3:0. Asistence: Ivan Zacharčuk.

56:01
    Poslední čtyři minuty třetí třetiny. Slovan už musí hrát vabank.

55:20
    Jegor Morozov najížděl sám na Brusta, ale byl zezadu tísněn a tak neměl čas na kvalitnější zakončení!

54:22
    Čas ubíhá a hosté se stále střelecky neprosadili. Bez střelby to ani nejde.

53:19
    Domácí v postavení mimo hru.

53:03
    Domácí jsou v plném počtu. Už jsou hodně blízko vítězství.

52:24
    Nyní střílel z levé strany Tomáš Zigo. Barulin kotouč vyrazil a následně i zalehl.

51:47
    Z mezikruží střílel Tomáš Starosta. Jeho slabou střelu však Barulin vyrazil!

51:30
    Domácí vyhazují až k Brustovi.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 17. Morozov (Mamkin, Skačkov), 40. I. Zacharčuk (Grebenščikov), 58. Mamkin (I. Zacharčuk)

HK Soči: Barulin – Chomickij, Alexandrov, Mamašev, Fantenberg, S. Kuzněcov, Mamkin – A. Kosticyn, Ignatuškin (C), Krikunov – Morozov, Maxwell, Skačkov – Grebenščikov, O'Dell, Levickij – I. Zacharčuk, Mereskin, Padakin.
    HC Slovan Bratislava: Brust – F. Novák, Meszároš (C), Švarný, Plastino, Starosta, Ďaloga, Pokorný, Bačík – Cheechoo, Taffe, Smoleňák – Valský, Kopecký, Musatov – Jeglič, Zigo, Chipchura – Vopelka, Lušňák, M. Hlinka.

Rozhodčí: Ravodin, Sidorenko – Zacharenkov, Sazonov