Perm – Arsenal Tula 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Kazaň 0:0 (kon.) | Lok. Moskva – Ural 1:1 (kon.)
Groznyj – Spartak 0:1 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
1:1 (0:0)
FK Ural
Sobota 26.11.2016, 15:00 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Ruská Premier Liga • 15. kolo

Pro dnešek je to ode mne vše. Loučím se s vámi a u dalších napínavých přenosů na viděnou. Hezký zbytek dne! (17:01:11)

Fauly: 13:17.

Dnešní zápas je u konce! V samotném závěru druhého dějství se tedy děly věci, nejprve se podařilo prolomit domácím svou smůlu v zakončení a v 86.minutě se dostali do vedení. Hostující Ural se ale nevzdal a o 6 minut později se nádhernou trefou prosadil Fidler, jenž tak srovnal na konečných 1:1. Šťastná remíza pro hosty, pro domácí Lokomotivu smolný zápas.

90+4
    90+2. Artem FIDLER - 1:1

90+2
    Ural právě vstřelil branku!
    Neskutečný závěr, je vyrovnáno! ARTEM FIDLER si přebral od Fontanella balón a z velké dálky vypálil neskutečný projektil přesně k levé tyči. Brankář Guilherme se jen bezmocně natahoval po prudce letícím míči, a to znamená, že je vyrovnáno!

90+1
    Hosté kolaborují nebezpečně v blízkosti brány Lokomotivu.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty navrch řádné hrací doby.

89
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Manuel Fernandes, přichází Taras Michalik.

88
    Lokomotiv nechce ponechat nic náhodě a drží se zažitého pravidla, že nejlepší obranou je útok.
    86. Nemanja PEJČINOVIĆ - 1:0

86
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    K domácím se v samotném závěru přece jen přiklonilo štěstí! Fernandes poslal z přímého kopu nadýchaný balón do šestnáctky, jenž svou hlavičkou poslal NEMANJA PEJČINOVIĆ do tyče, avšak míč se od brankové konstrukce odrazil do brankářových zad a následně za brankovou čáru!

85
    Přímý kop pro FK Lokomotiv Moskva.

83
    Ural vyváží balón až k brankáři Guilhermeovi, domácí dlouhým nákopem okamžitě spěchají vpřed.

82
    Pohledná kombinace domácích ani teď k zakončení nevede, alespoň však hráči v bílém mají možnost přímého kopu.

80
    Moskevští mají při vytváření šancí opravdu velkou smůlu. Posledních deset minut řádné hrací doby, Maicon to zkouší průnikem po levé straně.

78
    Denisov zpoza vápna vypálil opravdu prudkou dělovku, jež však bohužel končí zblokováním soupeřícími obránci.

77
    Máme před sebou posledních zhruba 15 minut zápasu. Dočkáme se vůbec nějaké branky?