Perm – Arsenal Tula 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Kazaň 0:0 (kon.) | Lok. Moskva – Ural 1:1 (kon.)
Groznyj – Spartak 0:1 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
1:1 (0:0)
FK Ural
Sobota 26.11.2016, 15:00 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Ruská Premier Liga • 15. kolo

Pro dnešek je to ode mne vše. Loučím se s vámi a u dalších napínavých přenosů na viděnou. Hezký zbytek dne! (17:01:11)

Fauly: 13:17.

Dnešní zápas je u konce! V samotném závěru druhého dějství se tedy děly věci, nejprve se podařilo prolomit domácím svou smůlu v zakončení a v 86.minutě se dostali do vedení. Hostující Ural se ale nevzdal a o 6 minut později se nádhernou trefou prosadil Fidler, jenž tak srovnal na konečných 1:1. Šťastná remíza pro hosty, pro domácí Lokomotivu smolný zápas.

90+4
    90+2. Artem FIDLER - 1:1

90+2
    Ural právě vstřelil branku!
    Neskutečný závěr, je vyrovnáno! ARTEM FIDLER si přebral od Fontanella balón a z velké dálky vypálil neskutečný projektil přesně k levé tyči. Brankář Guilherme se jen bezmocně natahoval po prudce letícím míči, a to znamená, že je vyrovnáno!

90+1
    Hosté kolaborují nebezpečně v blízkosti brány Lokomotivu.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty navrch řádné hrací doby.

89
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Manuel Fernandes, přichází Taras Michalik.

88
    Lokomotiv nechce ponechat nic náhodě a drží se zažitého pravidla, že nejlepší obranou je útok.
    86. Nemanja PEJČINOVIĆ - 1:0

86
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    K domácím se v samotném závěru přece jen přiklonilo štěstí! Fernandes poslal z přímého kopu nadýchaný balón do šestnáctky, jenž svou hlavičkou poslal NEMANJA PEJČINOVIĆ do tyče, avšak míč se od brankové konstrukce odrazil do brankářových zad a následně za brankovou čáru!

85
    Přímý kop pro FK Lokomotiv Moskva.

83
    Ural vyváží balón až k brankáři Guilhermeovi, domácí dlouhým nákopem okamžitě spěchají vpřed.

82
    Pohledná kombinace domácích ani teď k zakončení nevede, alespoň však hráči v bílém mají možnost přímého kopu.

80
    Moskevští mají při vytváření šancí opravdu velkou smůlu. Posledních deset minut řádné hrací doby, Maicon to zkouší průnikem po levé straně.

78
    Denisov zpoza vápna vypálil opravdu prudkou dělovku, jež však bohužel končí zblokováním soupeřícími obránci.

77
    Máme před sebou posledních zhruba 15 minut zápasu. Dočkáme se vůbec nějaké branky?

76
    Síly se nám pomalu a jistě začínají na obou stranách vyrovnávat, nyní již nejsou domácí tak dominantní.

75
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Alexej Mirančuk, přichází Petar Škuletić.

73
    A opět tu máme zcela zbytečně zakopnutý balón v podání domácích borců.

71
    Domácí volí místy až nesmyslná zakončení či prudké centry z velkých úhlů. Lokomotiv se tak velmi často zbytečně připravuje o balón.

70
    Obrovský závar před Zabolotnyjem! Domácím nechybělo ke skórování mnoho, avšak hostům se podařilo uchránit svou svatyni a bude z toho pouze rohový kop.

68
    Galadžan přeneseným centrem našel na pravé straně volného Samedova. Ten se pokusil zakončit z prvního doteku, ale poslal balón pouze na tribunu.

66
    Přetažený centr se dostal na kopačku Lungua, který okamžitě navrátil balón zpět před bránu. Tam se nejvýše ocitl Pavljučenko, jenž usměrnil balón za Guilhermova záda, ale pomezní sudí signalizuje ofsajd!

65
    Rohový kop pro FK Ural.

64
    Ke slovu se rovněž dostávají hráči Uralu, kteří se jen těžko dostávají zpod nátlaku domácích.

62
    Atmosféra na Stadionu Lokomotiv již začíná houstnout, na straně domácích se projevuje nervozita.

61
    Bílí obléhají soupeřovu polovinu hřiště, snad je již jen otázkou času, kdy se štěstí přikloní na stranu domácích a uvidíme první branku.

59
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Giorgi Čanturija, přichází Vladimir Chozin.

57
    Igor Denisov napřáhl svou pravačku ke střele z velké dálky a jeho střela zamířila jen těsně vedle pravé tyče!

55
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Alan Kasajev, přichází Artem Galadžan.

53
    Po krátké pauze se znovu vrací vše ke starému, domácí se tedy vytahují a pevně usazují na polovině soupeře.

51
    Hosté zvolili rozehrávku v podobě nepříliš razantní přízemní střely, kterou gólman Guilherme bez větších problémů chytá.

50
    Čanturija se nyní dostal do skvěle se vyvíjejícího úniku! Zhruba deset metrů od pokutového území však po faulu Vitalije Denisova končí ležíc na hrací ploše, obránce Lokomotivu za svůj zákrok vidí žlutou kartu.

49
    První pokus neúspěšný, po krátké prodlevě tu máme další neúspěšný pokus.

48
    Rohový kop pro Lokomotiv Moskva. K rohovému praporku se staví dvojice Samedov a Mirančuk.

47
    Druhý poločas nám začne přímým kopem pro Lokomotiv. Fernandesův centr si s přehledem stáhl ze vzduchu gólman Zabolotnyj.

46
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Alexandr Stavpec, přichází Dmitrij Korobov.

46

Za hustého sněžení nám skončil první poločas utkání mezi Lokomotivem Moskva a jekatěrinburgským Uralem. Domácí měli v průběhu první půle jednoznačně navrch, nicméně kromě pár světlých momentů byla k vidění jen rozsáhlá kombinace na polovině Uralu a husté sněžení. Dočkáme se ve druhé půli lepší podívané? Druhý poločas začne přibližně v 16:03.

45+1

45
    Nepovedený centr do šestnáctky odklízí Fontanello do bezpečné vzdálenosti.

44
    Moskevští kolaborují v blízkosti Zablotnyjovy brány.

43
    A žlutou kartu vidíme také na opačné straně, Ćorluka musel nutně přerušit rozvíjející se protiútok Uralu, a tak se také za cenu žluté karty stalo.

42
    Pavlenko teď vlétl skluzem jako raketa do přihrávajícího Kasajeva a svým nevybíravým skluzem jej sestřelil. Spravedlivá žlutá karta.

40
    Maicon byl nyní přistihnut pomezním rozhodčím za posledním obráncem Uralu, a tak je hra pozastavena pro ofsajd.

39
    Fernandes namísto střely raději centroval ke vzdálenější tyči prudký centr, kde si naskočil do vzduchu Maicon, jenž se ale svou hlavičkou nedokázal prosadit.

38
    Kasajev nyní končí po špatně načasovaném skluzu Pavlenka na zemi, bude z toho slibná příležitost pro Lokomotiv!

36
    Kulakov si výborně poradil u postranní čáry s Kasajev, kterého vytlačil mimo hrací plochu.

35
    Míč se přesouvá ze strany na stranu zejména v oblasti půlící čáry, oba týmy teď mají k nějaké větší šanci velmi daleko.

33
    Závar v pokutovém území nyní pohotovým odkopem likviduje Dinga.

32
    Dancev již dlouhou dobu leží na hrací ploše mimo pozornost sudího, který je až díky vehementní signalizaci hráčů donucen k přerušení.

30
    Igor Denisov se nepohodl s Mirančukem a odrazem od svého spoluhráče posílá míč soupeři. Ural však není schopen jakéhokoliv brejku.

29
    Z rychlého brejku se pokusil udeřit domácí křídelník Kasajev, tvrdá přízemní střela zpoza vápna však našla pouze Zablotnyjovu náruč.

27
    Uralští vyvážejí balón na polovinu soupeře, ale vzápětí zas o míč přicházejí díky nepřesné přihrávce Čanturiji.

25
    Převaha domácích hráčů i nadále pokračuje, plyne z toho nezáviděníhodná situace pro Guilhermeho, který je v bráně Lokomotivu takřka bez jakéhokoliv vytížení.

23
    Fernandesovi dnes není přáno. Od Maicona nyní dostal portugalský záložník nabito na hranici velkého vápna, jenže letící balón v podání Fernandese zamířil až k rohovému praporku.

21
    Domácí mají poměrně velkou územní převahu, v níž dle dosavadních statistik přehrávají svého soupeře v poměru 64% : 36%.

19
    Slibná šance pro domácí! Janbajev našel na hranici malého vápna Fernandese, jenž se pokusil v náběhu usměrnit letící balón mezi tři tyče. Balón sice letěl nebezpečně k levé tyči, ale nakonec končí v zámezí.

17
    Fernandes byl udeřen protihráčem do obličeje, hlavní sudí je nucen přerušit hru.

16
    Lokomotiv má balón pevně pod svou kontrolou. Nepříjemnější záležitostí však pro hosty může být sílící sněžení.

14
    Kulakovi se teď nepovedla zasekávačka tak, jak by potřeboval a daroval soupeři možnost protiútoku. Naštěstí pro něj vše končí útočným faulem Kasajeva.

12
    V úvodních minutách můžeme sledovat poměrně vyrovnanou partii, nyní se drobným faulem proviňuje Pavlenko.

10
    Kasajev napřáhl svou pravačku ke střele z první, zpoza vápna však jeho rána končí pouze v zámezí.

8
    První žlutá karta zápasu! Brankář Guilherme rozehrával dlouhým výhozem, do nějž si naskočil hostující Stavpec, jenž naprosto nepochopitelně a úmyslně plácnul ve vzduchu do míče.

7
    Danacevův dlouhý nákop končí pohodlně v Guilhermových rukavicích.

6
    Do rozehrávky hostů se teď zapojuje také gólman Zabolotnyj.

5
    Výborný návrat Pejcinoviče! Obránce Lokomotivu se dokázal rychle vrátit a připravil unikajícího Pavljučenka na poslední chvíli o míč.

4
    Pavlenko se snažil vyvézt balón po levém kraji hřiště, ale zastavil ho stínující Ćorluka.

3
    Dnešní celky nečeká zrovna příjemných 90 minut, v Moskvě panují teploty lehce pod nulou, které jsou doprovázeny slabým sněžením.

2
    Domácí se ujali úvodní rozehrávky a postupují směrem vpřed.

1

FK Lokomotiv Moskva: Guilherme – Vitalij Denisov, Ćorluka, Pejčinović, Janbajev – Igor Denisov, Kasajev – Alexej Mirančuk, Fernandes, Samedov – Maicón.
    Náhradníci: Lobancev, Abajev – Logašov, Michalik, Kolomejcev, Ignatěv, Škuletić, Lapšov, Henty, Šiškin, Galadžan, N'Dinga.

FK Ural: Zabolotnyj – Dancev, Pavlenko, Fidler, Fontanello – Kulakov, Dinga – Čanturija, Stavpec, Lungu – Pavljučenko.
    Náhradníci: Arapov, Timofejev – Chozin, Novikov, Pankov, Bougouhi, Merkulov, Podoksenov, Korobov, Konaté, Ščerbakov..

Příjemné sobotní odpoledne! Stadion Lokomotiv dnes v rámci 15.kola ruské Premier Ligy hostí střetnutí mezi domácím FK Lokomotivem Moskva a hostujícím FK Ural. Oba celky jsou na tom v tabulce poměrně vyrovnaně , nicméně favoritem utkání je vzhledem k aktuální formě tým z Moskvy.

Domácí mají na svém kontě 16 bodů, což je aktuálně staví na 11.pozici, tedy těsně nad barážové příčky. Lokomotiv si v posledních pěti utkáních připsal celkem 8 bodů, když naplno bodoval s Machačkalou a CSKA, po jednom bodu si odnesl ze zápasů s Orenburgem a Amkarem, a naprázdno skončil po prohře 2:0 v Kazani. Nejlepším střelcem je se 4 brankami Aleksandr Samedov.

Hosté jsou po zisku 10 bodů na barážovém 13.místě. Poslední zápasová bilance hostů rovněž není příliš přesvědčivá, z posledních 5 utkání si Ural připsal pouhý jeden bod, když remizoval 2:2 s poslední Samarou. Nejlepším gólovým střelcem je se 3 vstřelenými góly Roman Pavljučenko.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.