Ural – Rostov 1:0 (kon.) | Kazaň – Arsenal Tula 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Orenburg 2:0 (kon.)
Zenit – Ufa 2:0 (kon.)
CSKA Moskva
2:0 (1:0)
FK Orenburg
Středa 30.11.2016, 17:30 • Stadion Gazovik, Rostoši, kapacita 4.800 diváků • Ruská Premier Liga • 16. kolo
    76. Červená karta po 2. žluté

76
    Hostující kapitán zatáhl Strandberga za dres a ve vyložené šanci mu zmařil postup do šestnáctky. Andrejev dostává druhou žlutou kartu a musí předčasně do sprch.

69
    Ignaševič stihl po svém příchodu dvakrát faulovat. Druhý faul již bude za žlutou kartu po přidržení soupeře za dres.

60
    Mario Fernandes zastavil centr do vápna tělem, když ho nastřelil soupeř ve skluzu. Následný brejk musel hasil jen za cenu žluté karty Andrejev.

54
    Po úvodní tlaku ve druhém poločase od Orenburgu se domácí dostali do kombinace. Po ztrátě míče ale pelášil směr Akinfejev Něchajčik, který byl před vápnem sestřelen k zemi a Tošić dostává žlutou kartu.

20
    I po dvaceti minutách hry je stav stále bezbrankový. První žlutou kartu obdržel hostující Poměrko, který ve středovém kruhu nepříjemně zasáhl skluzem domácího hráče.