Poruba 2011 – Vsetín 5:4 (po pr.) | SHK Hodonín – Šumperk 2:3 (2:3 po s.n.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 6:3 (kon.)
Kopřivnice – Opava 6:1 (kon.) | David Servis – Žďár n/S 2:5 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 6:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Písek 9:3 (kon.) | Tábor – Pelhřimov 9:4 (kon.) | Bílina – Trutnov 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 4:2 (kon.) | Kobra – Klášterec nO 4:3 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 6:3 (kon.)
Kolín – Jindř. Hradec 5:2 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
HC Řisuty
Středa 30.11.2016, 18:00 • Městský zimní stadion, Jablonec nad Nisou • 2. liga skupina Západ • 18. kolo

Ze zasněženého Jablonce nad Nisou je to již vše. Přeji klidný zbytek mrazivého dne a u jiného hokejového přenosu z jiného stadionu se těším na počtenou již zítra odpoledne. Dobrý večer. (20:25:30)

Utkání 18. kola 2. ligy skupiny Západ mezi Jabloncem nad Nisou a Řisuty tedy vyznělo lépe pro jablonecké Vlky, kteří otočili vývoj utkání a po nepovedené první třetině si hlídali těsný náskok po většinu zápasu. Jablonečtí hráči si užívají děkovačku se svými fanoušky, zatímco řisutské hokejisty, kteří nebyli od bodového zisku vůbec daleko, čeká dlouhá cesta až na Kladensko.

Omlouváme se za dlouhé prodlevy v závěru on-line přenosu způsobené výpadkem internetového připojení.

59:50
    Vlci právě vstřelili branku!
    Jablonečtí hokejisté využili další přesilovou hru a zpečetili své vedení. U pravé tyče nasměroval kotouč do brány MICHAL NEVYHOŠTĚNÝ. Asistence: Jakub Mulač, Tomáš Demel.

59:29
    Trest na 2+10 minut dostal za zásah do oblasti hlavy a krku František Matula (RIS), menší trest odpyká Ivan Záleský (RIS).

58:58
    Kapitán Jablonce nad Nisou Kamil Bříška své trestné střílení, nařízené kvůli příliš mnoho hráčům na ledě ze strany Řisut, neproměnil. Domácí hráč až příliš mnoho kličkoval, přičemž brankáře nerozhýbal a nakonec bránu minul.

58:58
    To provede Bříška.

58:58
    Tak nakonec ne vyloučení, ale trestné střílení Jablonce!

58:58
    Řisuty se dopustily technického přestupku. Místo gólmana již naskočil do hry Ondřej Krpata, leč Vlci dostali kotouč do útočné třetiny, a tak se k brance vrátil i gólman. Řisutští tedy hráli v šesti, za což odpyká menší trest Pavel Hegenbart.

58:40
    Hostující gólman je na půl cesty z brány, hosté mají tlak v pásmu.

58:22
    Nyní už chtěl Jan Ilašenko vyjet, jenže domácí dostali kotouč do útočné třetiny.

58:15
    Hosté si stále nevybrali oddechový čas, ani neodvolali gólmana.

58:15
    Domácí zdržovali čas za brankou, následně byla hra přerušena.

58:03
    Po icingu Jabloneckých už se však bude vhazovat v útočném pásmu Řisut. Domácí navíc nemohou vystřídat. Jan Ilašenko ale stále zůstává v bráně.

57:56
    Řisutské hokejisty zastavil v cestě k brankáři Jiřímu Stejskalovi ofsajd.

57:41
    Čas se začíná neúprosně krátit, přičemž Jablonec nad Nisou je stále aktivní v útočné třetině.

57:15
    Napodruhé tentýž hráč dorážel z první u levé tyče, branku ale přestřelil. Nutno zmínit, že to nebyla zrovna ideální pozice k zakončení.

56:51
    Domácí mají značný tlak v pásmu, pro změnu však minul branku hostů kapitán Kamil Bříška.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 22. Nevyhoštěný (Pulec), 27. Havlas (Nevyhoštěný, Pulec), 37. Mulač (Demel, Frk), 60. Nevyhoštěný (Mulač, Demel) – 10. Brém (Kalla, Kolařík), 29. Kos (Bílek)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Moravec (A), Pilař, Čechura, Pavlů (A), Zeman, Žalud, Šulc – Bříška (C), Bílek, Nevyhoštěný, Havlas, Gecko, Mulač, Demel, Frk, Pulec
    HC Řisuty: Ilašenko (Chabr) – Kolařík, Bílek, Babický (A), Matula, Hierman, Keller – Hegenbart (A), Kos (C), Borovanský, Záleský, Brém, Krpata, Fortelka, Janeček, Kalla, Vyskočil, Slavíček

Rozhodčí: T. Veselý – R. Špringl, Tasch