Buffalo – NY Rangers 4:3 (kon.) | Washington – NY Islanders 0:3 (kon.) | Pittsburgh – Dallas 6:2 (kon.)
Boston – Carolina 2:1 (2:1 po s.n.) | Ottawa – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Detroit – Florida 1:2 (po pr.)
St. Louis – Tampa 5:4 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:6 (kon.) | Chicago – New Jersey 4:3 (po pr.)
Arizona – Los Angeles 3:4 (kon.) | Colorado – Columbus 2:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 1:3 (kon.)
Buffalo Sabres
4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
New York Rangers
Pátek 02.12.2016, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

57:35
    Zuccarello (NYR) našel križnou přihrávkou před brankou osamoceného Millera (NYR), toho fantasticky vychytal Nilsson!

55:35
    Do obrovské šance se dostal Nash (NYR) , přihrávku mezi kruhy ale nedokázal zkrotit!
    54:28 Jack EICHEL - 4:3

54:28
    Sabres právě vstřelili branku!
    Evander Kane našel křižnou přihrávkou Sama Reinharta, který zkušeně počkal až proti němu Lundqvist vyjede a následně naservíroval puk JACKU EICHELOVI, který pálil do odkryté branky. Asistence: Sam Reinhart, Evander Kane.
    52:45 Jack EICHEL - 3:3

52:45
    JACK EICHEL dostal krásnou přihrávku Oksopa od mantinelu a jel ze strany sám na branku! Krásně umístěnou střelou k druhé tyči překonal Lundqvista! Asistence: Kyle Oksopo, Rasmus Ristolainen.

52:21
    Eichel si skvěle pokryl puk a vykoledoval si další přesilovku. Na trestnou lavici putuje Clendening (2 minuty, držení).

52:13
    Buffalo mělo obrovský tlak a jeho hráči se dostali k několika dorážkám. Rangers tlaku odolali a po dlouhé přihrávce se řitili 2 na 1! Miller (NYR) vybídl střílenou nahrávkou ke skórování Zuccarela (NYR), ten ale puk ztečoval pouze do betonu Nilssona.

51:02
    Jeden z beků Rangers vyhodil kotouč až do středního pásma, kde ho sebral Grabner (NYR) a ujížděl sám na branku! Nilsson jeho backahdový blafák odhadnul a skvělým zákrokem chytá!

47:15
    Eichel (BUF) si vzal puk u vlastní branky, projel skrz celé hřiště a nebezpečně vystřelil přes obránce. Lundqvist betonem vyráží!

45:13
    Foligno (BUF) se ocitl sám před brankou soupeře, puk se mu ale zamotal mezi brusle a nezvládl zakončit!

42:31
    Jack Eichel se protáhl kolem obránců a Pirri ho dokázal zastavit pouze za cenu faulu. Hostující obránce si půjde na 2 minuty odpočinout za hákování.

41:23
    Zuccarello (NYR) se dostal ke střele z mezikruží, jeho střelu Nilsson vyráži nad!

38:12
    Ristolainenova (BUF) prudká střela skončila těsně nad brankou soupeře, nicméně puk se odrazil přímo na hůl Moulsena, ten z bezprostřední blízkosti nedokázal Lundqvista překonat!

34:42
    Hayes (NYR) hledal skvělou zadovkou najíždějícího Nashe! Bohužel pro Rangers byla přihrávka moc prudká.
    31:42 Marc STAAL - 2:3

31:42
    Rangers právě vstřelili branku!
    Jasper Fast vybojoval puk za brankou soupeře, předložil puk před bránu volnému MARCU STAALOVI, který bombou k tyči nedal Nilssonovi šanci. Asistence: Jasper Fast, Chris Kreider.
    29:48 Brian GIONTA - 2:2

29:48
    Hned po inkasovaném gólu Buffalo vlétlo do útočné třetiny soupeře! Foligno se dostal k odraženému puku zpoza branky nahrál na BRIANA GIONTU, který dokázal dostat puk do odkryté branky. Asistence: Marcus Foligno.
    28:15 Rick NASH - 1:2

28:15
    Adam Clendening (NYR) pálil kousek za modrou čárou na Nilssona, ten dokázal jeho střelu pouze vyrazit před sebe! Na brankovišti čekal nikým nehlídaný RICK NASH, který dorazil puk za bezmocného Nilssona! Asistence: Adam Clendening, Jimmy Vesey.

27:03
    Franson (BUF) putuje na trestnou lavici (2 minuty – krosček).

26:13
    Kreider (NYR) našel skvělou křižnou přihrávkou Stephana (NYR), který pálil z první. Nilsson předvedl vynikající čtení hry a ještě lepší zákrok betonem!

19:53
    Kane (BUF) měl šanci vrátit svému týmu vedení zpět! Z velmi dobré pozice v mezikruží, ale trestuhodně minul klec Lundqvista (NYR)!
    16:15 Ryan MCDONAGH - 1:1

16:15

Rangers sehráli přesilovku výborně! Skoro minutu točili Buffalo v jejich obranném pásmu až se ke střele odhodlal RYAN MCDONAGH a od modré čáry prostřelil vše co mu stálo v cestě! Asistence: Derek Stephan.

15:10
    Uvidíme první přesilovku. Za hákování je odeslán na trestnou lavici Foligno (BUF).

9:45
    Larsson (BUF) se dostal ke střele z mezikruží, Lundquist předvedl výborný zákrok lapačkou!

5:13
    Rangers se dokázali po delší době dostat z vlastního obranného pásma a hned z toho byla obrovská šance! Jeden z hráčů Rangers se řítil sám na Nilssona, ten ale jeho střelu dokázal vytěsnit vedle brány!
    00:18 Johan LARSSON - 1:0

00:18
    Buffalo vstřelilo branku!
    Tak to je opravdu povedený start pro domácí!
    Buffalo vyhrálo buly před vlastní brankou JOHAN LARSSON vyvezl puk z vlastní třetiny a z poloviny hřiště nahodil puk na Lundqvista, který jeho nahození za svá záda! Asistence: Jake McCabe, Brian Gionta.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 1. Jo. Larsson (McCabe, B. Gionta), 30. B. Gionta (M. Foligno), 53. Eichel (Okposo, Ristolainen), 55. Eichel (Reinhart, E. Kane) – 17. McDonagh (Stepan), 29. Rick Nash (Vesey, Clendening), 32. M. Staal (Fast, Kreider)

Buffalo Sabres: A. Nilsson (Lehner) – McCabe, Ristolainen, Gorges, Franson, Falk, Fedun – Carrier, R. O'Reilly, Okposo – E. Kane, Eichel, Reinhart – M. Foligno, Jo. Larsson, B. Gionta – Moulson, D. Grant, Girgensons.
    New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh, Girardi, M. Staal, Holden, Skjei, Clendening – Kreider, Stepan, Fast – Vesey, K. Hayes, Rick Nash – Puempel, J. T. Miller, Zuccarello – Grabner, Lindberg, Pirri.

Rozhodčí: Lee, Brenk – Kovachik,Shewchyk

Diváci: 18,047