Chomutov – Mountfield HK 5:0 (kon.) | Kladno – Liberec 3:6 (kon.) | HC Plzeň – Vítkovice 7:2 (kon.)
Kometa Brno – Zlín 3:1 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 2:0 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 5:3 (kon.)
K. Vary – Třinec 4:3 (2:0 po s.n.) | Jihlava – Olomouc 6:0 (kon.)
HC Kometa Brno
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Berani Zlín
Pátek 02.12.2016, 17:00DHL Extraliga juniorů • 23. kolo

57:56
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Zábranský – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:11
    Petr Kratochvíl se dopustil zbytečného faulu v útočném pásmu a je vyloučen na dvě minuty za podražení.

52:04
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Váňa – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

41:41
    Gajarský si nevěděl rady s protihráčem a tak jej podrazil. Další přesilovka pro Zlín.

35:55
    Za nesportovní chování potrestána domácí hráčská lavice – dvě minuty za nesportovní chování. Odpyká Čejka.

35:32
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 2 min., podražení).

30:53
    Adam Gajarský nestíhal v souboji ve středním pásmu, a tak svého soupeře nemilosrdně podrazil. Rozhodčí Dědek jeho kousek ocenil dvoumi minutami.

19:22
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

14:53
    Domácí bek Trnka si v souboji pomohl menším háčkem, což neuniklo pozornosti hlavního arbitra Dědka a mladý obránce si tak bude muset odsedět dvě minuty.

11:17
    Hostující Kotek podrazil jednoho ze svých soupeřů a zákonitě je potrestán.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 2. Novák (Škvrně, Gajarský), 6. Kratochvíl (Hroudný, Furcj), 56. Mlynář (Horký, Zábranský) – 34. Fryšara (Procházka)

HC Kometa Brno: Dostál (Krček) – Trnka, Slabý, Furch, Zábranský, Kabelka, Sedláček – Novák, Havlát, Hasoň, Gajarský, Škvrně, Čejka, Horký "A", Mlynář, Hroudný, Kratochvíl "C", Ferda "A"
    Berani Zlín: Šimonů (Odložík) – Kosorin, Váňa, Procházka, Budil, Padrnos "C", Gazda "A", Kolařík – Kotek, Fryšara, Miko "A", Václavek, Mikulec, Kenša, Karafiát, Bainar, Strmiska, Stiksa, Horváth

Rozhodčí: Dědek – Kleprlík, Komínek