Akademici Plzeň – Paneuropa 3:2 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:0)
Akademici Plzeň
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
Paneuropa Kings Bratislava
Středa 07.12.2016, 18:30 • Home Monitoring Aréna, Plzeň • European University Hockey League

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji příjemný zbytek pracovního týdne. Někdy příště třeba u přenosů z EUHL na shledanou. (21:17:04)

Je dobojováno! Viděli jsme krásný zápas s dvěma zvraty. Akademici začali podle plánu, ujali se vedení a vystřelili dětem z místní Fakultní nemocnice plyšáky pod stromeček, pak ale trochu polevili a ve druhé třetině nechali soupeře výsledek otočit.

Vytouženého vyrovnání se dočkali domácí až v poslední minutě třetí třetiny. Po bezbrankovém prodloužení tak museli rozhodovat až samostatné nájezdy, v nichž si Plzeňští zopakovali úspěch s prvního kola letošní sezóny.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Akademici Plzeň.
    VÁCLAV POLÍVKA si ve druhé sérii položil Bohuše a kolem něj podél levé tyčky zasunul kotouč do branky. Hosté se v samostatných nájezdech neprosadili ani jednou.

Samostatné nájezdy začínají.

Západočeši už v letošní sezóně jednou penaltový rozstřel absolvovali – a úspěšně – pro hosty to dnes bude v tomto ohledu premiéra.

Ani pět minut nastaveného času dnes nerozhodlo, po úpravě ledu tedy přijdou na řadu samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:54
    Nastřelený puk se odrazil od mantinelu zpět do brankoviště Paneuropy, kde jej přikryl Bohuš. Dohrávat se bude posledních pár vteřin prodloužení.

63:48
    Oba hráči dostávají shodné tresty za hrubost. Pokračuje tedy přesilová hra Akademiků 4 na 3.

63:48
    Zatímco domácí pečlivě rozestavovali svojí přesilovku, Mainer s Kopeckým se na brankovišti dostali do křížku a nezůstalo jen u slovní přestřelky. Rukavice letěly na led a oba hokejisté se do sebe pustili naplno.

63:08
    Richard Mašlanka dostává menší trest za podražení. To je dobrá příležitost pro domácí, jak rozhodnout dnešní zápas. Také si ihned vyžádali oddechový čas.

62:49
    Poté, co kotouč vylétl do ochranné sítě nad brankou Smejkala, nechávají rozhodčí vhazovat ve středním pásmu.

Marek Kratochvíl

Branky a nahrávky: 12. Muchka (Franěk), 60. Svoboda (Polívka), rozh. náj. Polívka – 27. Krahulec (Mlynčár), 38. Barták (Hubek)