Magnitogorsk – Vladivostok 5:3 (kon.) | Čeljabinsk – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Ufa – Kunlun 4:5 (0:1 po s.n.)
Čerepovec – Jaroslavl 3:2 (kon.) | N.Novgorod – Toljatti 2:1 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Viťaz 5:2 (kon.)
Jokerit – HC Slovan 1:3 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 2:1 (2:1 po s.n.) | Soči – Kazaň 1:2 (kon.)
Spartak Moskva – Nižněkamsk 3:1 (kon.) | Riga – Záhřeb 0:4 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Amur Chabarovsk
Čtvrtek 08.12.2016, 15:00 • Traktor Arena • KHL

Já se tímto s Vámi loučím a těším se na další setkání u textového přenosu z utkání KHL. Napočtenou! (17:16:44)

Československá stopa v utkání:

Jan KOLÁŘ (CHA) – 0+0, 4 střely, TOI: 17:46 min.
    Tomáš ZOHORNA (CHA) – 0+0, 1 střela, TOI: 17:31 min.

Dneska jsme byli svědky nepříliš atraktivního utkání. První třetina byla velmi vyrovnaná a střel k vidění příliš nebylo. Přesto se ale domácí dokázali prosadit a do druhé části šli s jednobrankovým vedením. To následně navýšili o jednu trefu, když využili přesilovou hru před koncem prostřední periody. V třetí dvacetiminutovce napětí narůstalo, hokej byl ale víceméně stejný. I tak se ale podařilo hostům propálit Děmčenka a snížit manko. V posledních minutách poté odvolali brankáře, tímto tahem ale pouze inkasovali třetí a zároveň vítězný gól Čeljabinsku. Domácí celek si tak nechává důležitou výhru na svém ledě a pokračuje na vítezné vlně.

59:50
    Velký tlak v podání hostů na bránu Děmčenka.

59:00
    Hosté opět odvolali brankáře!
    58:37 Maxim JAKUCEŇA - 3:1

58:37
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Krátce poté, co Amur odvolal brankáře, se MAXIM JAKUCEŇA po lobu Kručinina probruslil podél hrazení do útočné třetiny a rozhdol o výhře trefou do prázdné brány. Aisstence: Kručinin.

58:25
    Hosté bez brankáře!

57:39

57:30
    Velmi nepovedená přesilovka v podání domácích, na které již píská i domácí publikum. Hráči Traktoru se skoro nedostali k brance Metsoly a vystřelit se jim vůbec nepovedlo.

56:45
    Jakuceňa zastaven na modré čáře, Chabarovsk opět vyhazuje.

56:17
    Domácí se prodírají do útoku, hostující obrana ale vyhazuje puk za Děmčenka.

55:39
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jurij Nazarov – 2 min., hákování).

55:30
    Kamalov se mezi kruhy opřel do puku, Děmčenka ale nepřekonal.

54:56

54:45
    Amur rozehrál za svojí klecí, pronikl podél hrazení až do levého rohu a nepříjemnou tečí před brankou ohrozil Děmčenka. Ten si však počínal úspěšně a teč zlikvidoval.

54:32
    Icing hostů vrátí hru před svatyni finského gólmana.

54:09

Matěj Langer

Branky a nahrávky: 18. Roy (Pestunov, Kolcov), 39. Kolcov (Pestunov, Szczechura), 59. Jakuceňa (Kručinin) – 42. V. Popov (O. Li, Nazarov)

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – N. Bělov, Borodkin, Děnisov, Kolcov, Šinin, Klimontov (A), A. Petrov – Jakuceňa, Szczechura (A), Kručinin – Roy (C), Pestunov, Černikov – Zinovjev, Afonasjevskij, Šarov – Šolochov, Kravcov, Gubarev – Senťurin.
    Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – J. Kolář (A), Kondratěv (A), Aťušov, Malevič, Kosmačjov, Kamalov (C), Jelesin – Kuusela, Ramstedt, T. Zohorna – Kapustin, Romancev, Stasjuk – Vl. Ušenin, Byvalcev, Orlovič – Grudkov – O. Li, V. Popov, Nazarov.

Rozhodčí: Buturlin, Oskirko – Ivanov, Černyšjov.

Diváci: 7 120