Leganés – Eibar 1:1 (kon.) | La Coruňa – Osasuna 2:0 (kon.) | Barcelona – Espanyol 4:1 (kon.)
CD Leganés
1:1 (1:0)
SD Eibar
Neděle 18.12.2016, 16:15 • Estadio Municipal de Butarque, Leganés • Španělská LaLiga • 16. kolo

A utkání je za námi. Druhý poločas byl nakonec v režii hostujícího týmu, kterému se nakonec zásluhou střídajícího portugalského útočníka Bebého vyrovnat a odváží si z Leganésu alespoň jeden bod. (18:06:48)

90+3

90+2
    Domácí kouč uklidňuje své svěřence, aby ubránili remízu.

90+1
    Tak v závěru měli ještě dvě menší příležitosti domácí hráči, ale obě zůstaly nevyužity.

90
    Hlavní arbitr dnešního utkání dvaačtyřicetiletý José González nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Každou sekundou se nám blíží konec utkání a momentálně mají větší šanci ke skórování hostující hráči, kteří kombinují před pokutovým územím Leganésu.

89
    Žlutou kartu dostává Adrian Marín (CD Leganés).

88
    Balon však zamířil pouze na přední tyč, kde nestál nikdo v modrobílém dresu a hostující hráči míč odvrátili mimo nebezpečí.

88
    V závěru utkání mají domácí ještě k dispozici rohový kop.

85
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Miguel Ángel Guerrero, přichází Luciano.

84
    Hosté jsou znovu v obležení domácího vápna a chtějí vstřelit další branku.

82
    Balon mířil nebezpečně do branky, kde ho parádně vyboxoval domácí brankář.

82
    Hostující tým má k dispozici rohový kop.

80
    Posledních deset minut do konce základní hrací doby! Rozejdou se oba týmy po jednom bodu nebo se podaří někomu z nich ještě skórovat?

79
    Hosté měli k dispozici další standardní situaci, kdy se jednomu z hostujících hráčů podařilo míč odhlavičkovat, ovšem jen těsně nad břevno branky domácího týmu.

78
    Tak tohle nevypadá pro domácí vůbec dobře, jelikož je ještě čeká minimálně dvanáct minut čelení obrovskému náporu hostujícího týmu, který je znovu usazený na polovině domácího týmu.
    76. BÉBÉ - 1:1

76
    Eibar právě vstřelil branku!
    Tak tohle bylo střídání jako hrom! Střídající BEBÉ je na hřišti teprve sedm minut a už střílí branku! Portugalský útočník napřáhl z hranice pokutového území ke střele, která byla ještě ztečovaná domácím záložníkem Martínem a balon zaplaval do branky – 1:1!