Rheindorf Altach – Rapid 3:1 (kon.)
SC Rheindorf Altach
3:1 (1:0)
SK Rapid Vídeň
Neděle 18.12.2016, 16:30 • CASHPOINT Arena, Altach (kapacita: 8.500 diváků) • Rakouská Bundesliga • 20. kolo

Altach tedy dnes zaslouženě vítězí. Tímto bych se dnes vámi rozloučil, přeji vám hezký zbytek neděle! (18:25:44)

Je konec! Ve druhém poločase byla k vidění třígólová přestřelka, z níž nakonec vítězně vycházejí hráči domácího SC Rheindorfu Altach. Z kraje druhé půle však tahali za kratší konec hosté, jenže ale díky gólu střídajícího Dovedana inkasovali na 2:0 a jediné, na co se za celý druhý poločas zmohli kromě poziční převahy, byla snižující branka na 2:1.

90+5

90+4
    Altach pořád skvěle brání a soupeře k ničemu nepouští.

90+2
    Namísto centru před bránu ale domácí volí taktické zdržování u rohového praporku. Napoprvé získali hráči Altachu další roh, napodruhé se ale vystavil Correa ofsajdu.

90+1
    Strebinger teď bude muset být v pozoru, do jeho šestnáctky se totiž sbíhají domácí na rozehrávku rohového kopu.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty navrch řádné hrací doby.

89
    Brazilský útočník Joelinton teď u rohového praporku neudržel své nervy a zcela nesmyslně přistrčil Schreinera k zemi, pro jeho čin nenachází pochopení ani hlavní rozhodčí, který tasí ze své kapsičky žlutou kartu.

88
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Prokopic, přichází Muller.

86
    Hlavní rozhodčí nyní uděluje žlutou kartu domácímu brankáři Andreasovi Luksemu, který si dával až příliš na čas s rozehrávkou volného kopu.

85
    Grahovac nyní svým útočným faulem daroval zcela nesmyslně balón domácím.

83
    Altach vsází v posledních okamžicích zejména na dobrou defenzivní činnost, kterou se může pyšnit prakticky po celý průběh zápasu.

81
    SC Rheindorf Altach drží balón daleko od vlastní brány, tohle domácímu celku naprosto stačí.

79
    Centrovaný míč končí v náruči brankáře Lukseho, jenž je posléze faulován hostujícími hráči. Sudí je nucen přerušit hru.

78
    Rohový kop pro SK Rapid Vídeň.

76
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Oberlin, přichází Ngamaleu.

76
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Auer, přichází Hofmann.
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Kvilitaia, přichází Correa.

75
    Balón však zamířil pouze do Strebingerovy náruče. Gólman hostí posílá balón urychleně dopředu.