Florida – Toronto 2:3 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Carolina 3:2 (kon.) | Tampa – Montreal 4:3 (po pr.)
St. Louis – Philadelphia 6:3 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 2:1 (kon.)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Tři minuty před koncem třetí třetiny hostující celek snižuje. Jeff Carter vystřelil od modré čáry. Puk si vzal TANNER PEARSON. Připravil si jej na střelu a ze střední vzdálenosti překonal domácího brankáře. Ryan Miller na střelu nedosáhl. Je zaděláno na drama. Asistence: Jeff Carter.

23:52
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Bo Horvat – 2 min., vysoká hůl).
    20:23 Henrik SEDIN - 2:0

20:23
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Z kraje druhé třetiny navyšují domácí své vedení. Troy Stecher vystřelil od modré čáry a jeho pokus výborně před brankou tečoval mimo dosah brankáře HENRIK SEDIN. Asistence: Troy Stecher.

16:03
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Sven Baertschi – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

11:17
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Nic Dowd – 2 min., hákování).

06:15
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Nic Dowd – 2 min., nedovolené bránění).
    02:43 Loui ERIKSSON - 1:0

02:43
    Hosté se prosazují na samém konci přesilové hry. Po pěkné individuální akci dává sedmou branku v této sezóně LOUI ERIKSSON. Vybruslil si před bránu a prostřelil Budaje na vzdálenější tyč. Asistence: Bo Horvat a Ben Hutton.

00:54
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jake Muzzin – 2 min., vysoká hůl).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Eriksson (Horvat, B. Hutton), 21. H. Sedin (Stecher) – 57. Pearson (J. Carter)

Vancouver Canucks: R. Miller (Markström) – Edler, Stecher, Sbisa, Ch. Tanev, B. Hutton, Trjamkin – D. Sedin, H. Sedin, Megna – Markus Granlund, Brandon Sutter, Eriksson – Baertschi, Horvat, Burrows – B. Gaunce, Chaput, Skille.
    Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, Gravel, M. Greene – Gáborík, Kopitar, D. Brown – Pearson, J. Carter, Setoguchi – King, Dowd, Lewis – Andreoff, N. Shore, Nolan.

Rozhodčí: Nicholson, StLaurent – Gibbon, Mills

Diváci: 18 565