Třinec – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Plzeň – Litvínov 4:2 (kon.) | Chomutov – Zlín 3:1 (kon.)
Liberec – Vítkovice 2:1 (kon.) | Pardubice – K. Vary 2:3 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:0 (kon.)
HC Sparta Praha
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 06.01.2017, 18:30Tipsport extraliga • 36. kolo

59:06
    Ještě v závěru utkání si Sparta zahraje přesilovou hru. Lukáš Pabiška dostává dvě minuty za krosček.

47:47
    Jenže dlouho v pěti Středočeši nezůstanou. Na trestnou lavici usedl David Štich, který se provinil držením.

45:41
    Další přesilová hra pro domácí mužstvo, za vysokou hůl odchází na trestnou lavici Jiří Kurka s dvouminutovým trestem.

40:22
    začátkem třetí třetiny si zahraje v početní výhodě Sparta, Jan Holub dostává dvě minuty za podražení.

38:08
    Juraj Mikuš se musel na trestnou lavici navrátit, neboť obdržel dvě minuty za sekání, Sparta půjde do čtyř.

34:49
    Dlouho to ale sparťanům nevydrželo, za podražení si odpyká rovněž dvě minuty i domácí Juraj Mikuš.

34:41
    Po vlastním oslabení si Pražané zahrají přesilovou hru, Martin Látal odchází na trestnou lavici za podražení.

32:19
    Mladá Boleslav dostává možnost snížit, Lukáš Klimek obdržel dvě trestné minuty za hru vysokou holí.

25:19
    První přesilovku si zahraje i Sparta. Hosté dostávají dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

17:21
    Je tu první vyloučení utkání! Přesilovou hru si zahraje Mladá Boleslav, Michal Barinka si odpyká dvě minuty za sekání.

Martina Martinková

Branky a nahrávky: 16. Kudrna (Cingel, Uher), 27. P. Vrána (J. Hlinka, Kumstát), 37. Ihnačák (Forman), 54. Piskáček (Uher, Cingel)

HC Sparta Praha: Pöpperle (F. Novotný) – Mikuš, Piskáček, Nedomlel, Gernát, Barinka, Švrček, Mikliš – Klimek, P. Vrána (A), J. Hlinka (C) – Forman, Ihnačák, Netík – Kumstát (A), Pech, Řepík – Kudrna, Cingel, Uher.
    BK Mladá Boleslav: Lukáš (41. Maxwell) – T. Voráček, Stříteský, Hanzlík (C), Kurka, Štich, Trončinský, Holub, Bernad – Hyka, Musil, Lenc – Jonák, Urban, Látal – Pospíšil, Žejdl (A), Pabiška – Ďurač, Volf, Jiránek.

Rozhodčí: Pešina, Bejček – Rozlílek, Kokrment