Slavia – Havlíčkův Brod 7:2 (kon.) | Letňany – Písek 10:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 1:4 (kon.)
Kladno – Olomouc 4:3 (po pr.) | Kolín – Havířov 2:5 (kon.) | Zlín – K. Vary 1:2 (0:1 po s.n.)
Liberec – HC Plzeň 7:6 (2:0 po s.n.) | HC Litvínov – Vsetín 8:1 (kon.) | Kometa Brno – Mountfield HK 1:2 (kon.)
Třinec – Chomutov 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 1:4 (kon.) | Jihlava – Pardubice 3:4 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
3:4 (0:2, 2:0, 1:1 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 06.01.2017, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 5. kolo

Konec zápasu. (20:17:53)

63:55
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Rychlý protiútok Pardubic znamená bod navíc pro hosty, když na modré převzal puk DOMINIK CHÁRA, ujel zblízka se trefil mezi betony Juřičky. Asistence: Filip Koffer, Michal Žouželka.

62:53
    Hezká akce Dukly. Po přihrávce Adama byl před brankou volný Mareš, který ještě dával puk na levou tyč pro Kadlečka, který přes padajícího obránce znovu neusměrnil kotouč do odkryté branky.

62:20
    Hned z protiútoku se snažil Slabý oklamat soupeře stahovačkou a následně vystřelil k bližší tyči, kde byla lapačka Vlka.

62:02
    Antoníček se po pravé straně natlačil před branku, bekhendem ale mířil nad horní tyč.

61:04
    Kadleček dával puk před branku na Musila, který ho nedokázal dostat k levé tyči, na poslední chvíli mu v tom zamezil obránce. Poté Kadleček střílel téměř z kruhů nepřesně.

60:19
    Střela Úlovce z levého kruhu byla zblokována pardubickými hráči do ochranné sítě.

60:01

Na začátku třetí třetiny se dostaly Pardubice podruhé v utkání do vedení, když se prosadil Filip Koffer. Čím více se blížil závěr zápasu, tím více se Dukla tlačila za vyrovnáním a v 58. minutě dostrkal puk do branky Dominik Adam.

60:00

59:06
    Dvě další šance Dukly. Strnad si na levé straně u branky dělal prostor ke střele, kterou dokázal Vlk vytěsnit vyrážečkou. Z dorážky mezi kruhy trefil Slabý obránce soupeře.

58:00
    Dukla právě vstřelila branku!
    Přesně dvě minuty před koncem základní hrací doby Jihlava vyrovnává, kdy Musilovu střelu nebo nahození nedokázal Vlk ve svém brankovišti zcela pokrýt a DOMINIK ADAM dorazil puk do sítě. Asistence: Jaroslav Musil.

57:43
    Marešovu střelu od modré schoval Vlk nadvakrát v lapačce.

57:30
    Oddechový čas pro hosty, pětice Pardubic nyní mlela z posledního a ještě se po icingu musí vrátit na led.

57:30
    A hned poté je tu zakázané uvolnění Pardubic.

57:24
    Tvrdou ránu Vrátného od modré po přistrčení Adama likviduje Vlk vyrážečkou.

56:37
    Kardoš střelou ze středu pásma minul prostor mezi třemi tyčemi.

55:12
    Chára se přes tři hráče rychle prosmýkl až k Juřičkovi, kterého chtěl rozhýbat a zasunout mu puk mezi betony, kterými ale gólman Dukly zasáhl a puk vyrazil.

54:44
    Ač se Vrátný snažil, jak mohl, puk proti napadajícímu Buckovi na modré prostě neudržel.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 31. Mareš (Vrátný), 34. Jindra (Adam, Vala), 58. Adam (Musil) – 2. Dubovčí (Rudy), 10. Pochobradský (Matys, Oliva), 43. Koffer (Antoníček), 64. Chára (Koffer, Žouželka)

HC Dukla Jihlava: Juřička (Šťastný) – Veleba, Mareš, Musil, Vrátný, Havelka – Jindra, Adam, Vala – Filip, Kadleček, Kardoš – Strnad, Slabý, Úlovec
    HC Dynamo Pardubice: Vlk (Dosoudil) – Javůrek, Oliva, Leder, Žouželka, Rudy, Dubovčí, Sýkora – Chára, Pochobradský, Matys – Bucek, Kostka, Černý – Koffer, Antoníček, Rozlílek

Rozhodčí: Kopeček – Polák, Klouda