Nacional – Braga 0:0 (kon.) | Estoril – Marítimo 0:1 (kon.) | Guimarães – Benfica 0:2 (kon.)
FC Ferreira – Porto 0:0 (kon.)
GD Estoril Praia
0:1 (0:1)
CS Marítimo
Sobota 07.01.2017, 17:00 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril (kapacita: 8.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 16. kolo

Estoril se po celý druhý poločas snažil, měl územní převahu, ale pořádně ohrozit branku se mu nepodařilo. S konstatováním, že Maritimo zvítězilo na Estoriolu 1:0 se S Vámi loučím. Přeji hezký zbytek dne! (19:00:51)

90+4

90+4
    Estoril rozehrával od poloviny hřiště, nákop do pokutového území však neslavil úspěch

90+4
    Avšak obrana Maritima pracuje dnes dobře a odvrátila nebezpečí

90+3
    Až teď dlouhým nákopem brankáře Moreiry se hráči Estoriolu dostali na polovinu Maritima

90+2
    Hraje se na polovině Estorialu, což je pro Maritimo velmi příznivé

90+1
    Avšak útočí Maritimo, jeden z hráčů vystřelil na bránu, brankář chytá tuto jedovatou střelu

90+1
    Hráči Estoriolu mají 4 minuty na vyrovnání, o tolik je nastaven druhý poločas

90
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Costa, přichází Deyvison.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby a Maritimo střídá

89
    Brankář ošetřen a hra pokračuje

88
    Ale pozor, na opačné straně, brankář Gottardi leží na zemi, nejspíš má nějakou zdravotní indispozici...

88
    Nyní Maritimo drží svého soupeře na jeho vlastní polovině, to se jim velmi hodí

86
    Ani druhý roh nepřinesl nic důležitého,míč má opět Estoril pod svou kontrolou

85
    Z něho nezapršelo, následuje další roh pro Maritimo...

84
    Maritimo se po faulu jednohoz hráčů Estoriolu na polovině hřiště dostalo na míč, střela Sousy byla sražena mimo, rohový kop...

83
    Posledních cca 10 minut dnešního utkání, dokáže Estoril alespoň vyrovnat, uvidíme v následujících minutách