Nacional – Braga 0:0 (kon.) | Estoril – Marítimo 0:1 (kon.) | Guimarães – Benfica 0:2 (kon.)
FC Ferreira – Porto 0:0 (kon.)
CD Nacional
0:0 (0:0)
SC Braga
Sobota 07.01.2017, 12:45 • Estádio da Madeira, Funchal (kapacita: 8.589 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 16. kolo

Tak jsme se nakonec ani ve druhém poločase branky nedočkali. Nutno říct, že remíza je pro oba dnešní aktéry spravedlivá. Ve druhém poločase se více faulovalo, než aby se hrál fotbal. Paradoxně po faulu v závěru druhého poločasu měl šanci Correia, ale jeho hlavičku chytl brankář Marafona. S konstatováním, že zápas skončil bezbrankovou remízou se s Vámi loučím. Přeji hezký den! (14:44:00)

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Campos (CD Nacional).

90+2
    Následný centr hlavičkoval jeden hráč Nacionalu, Marafona chytá!

90+1
    U rohového praporku byl faulován hráč Nacionalu...přímý kop...

90+1
    Nastavují se tři minuty
    89.

89
    Tak teď měla Braga šanci,Eduardovi se individuálním průnikem po levé straně podařilo dostat míč před bránu Nacionalu, ale následné dorážky byly blokovány obranou Nacionalu.

88
    45% – 55% je držení míče ve prospěch týmu Braga

87
    Nicméně podle předvedené hry, remíza tomuto zápasu velmi sedí

86
    Alespoň se hráči zklidnili co se týká počtu faulů...teď by mohla přijít nějaká ta šance...

85
    S blížícím se koncem zápasu je aktivnějším týmem Braga

83
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Goncalves, přichází Jota.

82
    Ze samostatné střely nic nebylo, ale pak se míč vrátil zpět před bránu Nacionalu, kde míč doslova obrana zalehla až se pak jeden z obránců vzpamatoval a míč odkopl do bezpečí

81
    Goncalves fauluje a možnost pro Bragu...

81
    Nic...Nacional se bezpečně a v klidu ubránil

80
    Rohový kop Bragy...

79
    Centrovaný míč jednoho z hráčů Nacionalu z pravé strany bezpečně uklidil do svých rukavic brankář Marafona.